Представлення інтересів клієнтів щодо розірвання шлюбу адвокатом або юристом в Україні
Розірвання шлюбу, інакше кажучи, розлучення – це важка ситуація як дружини, так чоловіка. Це стосується не лише поділу майна, та будь-яких інших фінансових питань, а й морального стану вже після розлучення колишнього подружжя. Досить таки поширеною у розірванні шлюбу є ситуація, коли не вдається розірвати шлюб мирно, тому що взаємні образи не залишають можливості ставитися до розлучення “спокійно” та об’єктивно. У цій ситуації неминуча участь третьої сторони в розірванні шлюбу.
У цивільному процесі існує таке поняття як “представництво” (Цивільний-процесуальний кодекс України). Відповідно до цих норм, Представником у суді може бути адвокат або інша особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність та належним чином засвідчені повноваження на здійснення представництва у суді, за винятком осіб, зазначених у цьому Кодексі.
Виходячи з норм Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», адвокат – це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставі та у порядку, передбачених цим Законом.
Також існує Постанова Пленуму Верховного Суду України, в якій сказано, що представництво у справах розірвання шлюбу не прийнятне, а адвокат має повніше право представляти інтереси подружжя в суді. Повноваження адвоката як представника також можуть засвідчуватися ордером, виданим відповідним адвокатським об’єднанням, або договором (ЦПК України).
Часто зустрічається ситуація розірвання шлюбу, коли одна зі сторін перебуває за кордоном, і не має можливості бути присутньою на судовому засіданні. У цьому випадку Ви можете укласти договір з адвокатом. Відповідно до ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», договір про надання правової допомоги – домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об’єднання) зобов’язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги іншій стороні (клієнту) на умовах та в порядку, визначених договором, а клієнт зобов’язується сплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору.
Якщо Ви скористаєтеся послугами адвоката при розірванні шлюбу, то Ви заощадите свої нерви та час. Процедура укладання договору, навіть якщо Ви перебуваєте за межами України, не триватиме багато часу. У цьому випадку адвокат складає договір, за яким він має право представляти Ваші інтереси під час розірвання шлюбу. Далі, він надсилає Вам цей документ на електронну пошту, Ви ознайомлюєтеся з ним, якщо все влаштовує – видруковувати, підписуєте та відправляєте на адресу адвоката в Україну. Вже при отриманні договору адвокат також зі свого боку підписує його, скріплює печаткою, і вже на підставі цього договору представляє Ваші інтереси в суді під час одруження.
Якщо ж Ви вирішили, що Ваші інтереси представлятиме людина за домовленістю, то це займе у Вас більше часу, і коштуватиме дорожче. За кордоном ціна довіреності коштуватиме від 100 до 200 доларів. Якщо Ви громадянин України – то довіреність оформляється у консульстві чи посольстві. Також, Ви можете не в місті, де знаходиться консульство або посольство нашої країни. Саме пересилання довіреності в Україну займає 2-4 тижні і коштує близько 20 доларів, а якщо пересилання швидкою поштою – 3 дні, але це коштуватиме 40-50 доларів. Відповідно, 150 доларів за складання та оформлення довіреності +50 доларів за доставку + Ваша поїздка до іншого міста, щоб потрапити до консульства чи посольства України.
Саме тому краще скористатися послугами адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича, це допоможе заощадити Ваш дорогоцінний час, гроші та бути впевненими, що Вас не обдурили. Перед тим, як скористатися послугами адвоката, перевірте, чи ця людина відповідає вимогам Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також наявність його у Реєстрі адвокатів України. Якщо ця людина насправді є адвокатом, Ви впевнені в його професіоналізмі, то з таким адвокатом можете укладати договір.
Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Отримання повторно документів у РАГСі, Укладання шлюбу у РАГСі між громадянами України, Підстави припинення шлюбу, Довідка про сімейний стан в Україні, До якого суду подавати на розлучення, Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду, Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua: