Розлучення в Швейцарії онлайн

Розлучення – це завжди психологічно важкий, тривалий процес, пов’язаний зі стресом і паперовою тяганиною. Особливе занепокоєння може викликати той факт, що у вас немає можливості покинути Швейцарію та повернутися в Україну, щоб підготувати та подати всі необхідні документи для розірвання шлюбу.

З ситуації, що склалася, є два виходи: перекласти відповідальність за шлюборозлучний процес на партнера, який має можливість повернутися в Україну, або оформити розлучення онлайн у Швейцарії. Можливість дистанційного провадження передбачає взаємодію з відповідними органами на території України через офіційного представника – сімейного адвоката.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю, у цій статті я розповім вам про розірвання шлюбу в Швейцарії онлайн. Обов’язково читайте статтю на сайті rozirvannya.com.ua «Розірвання шлюбу в Швейцарії онлайн» до кінця та дізнаєтеся багато цікавого відносно того як подати на розлучення у Швейцарії, як подати на розлучення у Швейцарії: чим відрізняється процедура розірвання шлюбу через РАГС та суд, які документи потрібні для дистанційного оформлення розірвання шлюбу в Швейцарії, переваги звернення до сімейного юриста.

Як подати на розлучення у Швейцарії

У Швейцарії, як і в багатьох інших країнах, процедура розлучення є серйозним юридичним кроком. Ось кроки, які слід виконати, щоб подати на розлучення в Швейцарії:

 • Зверніться до адвоката: Перший і найважливіший крок – звернутися до адвоката або юридичного консультанта, який має досвід у розлученні в Швейцарії. Він допоможе вам зрозуміти процес, вказати необхідні документи і кроки, які потрібно буде вжити.
 • Визначення компетентного суду: У Швейцарії розлучення підпадає під місцеву юрисдикцію суду. Ваш адвокат допоможе визначити, який саме суд буде компетентним розглядати вашу справу.
 • Підготовка позову: Разом з вашим адвокатом вам потрібно підготувати позовний заяву, в якій ви вказуєте основні факти, що стосуються розлучення, а також вказуєте вимоги щодо розподілу майна, аліментів (якщо це стосується) і т.д.
 • Подання позову: Після підготовки позову адвокат допоможе вам подати його до компетентного суду.
 • Розгляд справи: Справа буде розглянута судом, і обидві сторони матимуть можливість представити свої аргументи і докази.
 • Рішення суду: Суд приймає рішення щодо розлучення, розподілу майна, аліментів та інших питань.
 • Заключний акт: Після того, як рішення суду вступає в законну силу, вам слід буде виконати всі умови, вказані в рішенні.

Важливо зауважити, що законодавство і процедури можуть відрізнятися в залежності від кантону, тобто адміністративної одиниці, в якій ви проживаєте. Тому важливо звернутися до адвоката, який добре орієнтується у місцевих правилах та процедурах.

Зверніть увагу, що ці вказівки є загальними і не замінюють професійної юридичної консультації. Я рекомендую звернутися до адвоката або консультанта, який спеціалізується на сімейному праві в Швейцарії.

 

Яка юридична послуга для Вас є актуальною?
Консультація та підготовка
0%
Подання заяви до суду
100%
Представництво в суді
0%
Домовленості стосовно поділу майна і піклування про дітей
0%
Voted: 1

Як подати на розлучення у Швейцарії: чим відрізняється процедура розірвання шлюбу через РАГС та суд

Подаючи заяву про розірвання шлюбу в РАГС, де був зареєстрований шлюб, ви визнаєте взаємність рішення і підтверджуєте відсутність моральних або матеріальних претензій до колишнього партнера.

Щоб під час шлюборозлучного процесу в Швейцарії не виникало питань про розподіл майна, шлюбний договір найкраще підписати до одруження. Це істотно спростить процедуру розлучення, оскільки всі нюанси поділу рухомого та нерухомого майна будуть визначені заздалегідь. Тож якщо ви з партнером вирішили розірвати шлюб у Швейцарії, вам не доведеться витрачати нерви, сили та здоров’я на вирішення матеріальних проблем.

У заяві про розірвання шлюбу, поданій до державного органу, вказується, що є питання, які необхідно розглянути процесуально та відповідно до закону для вирішення судових спорів та ухвалення справедливого рішення.

До суду звертаються з питаннями:

 • Поділ спільно нажитого майна. Відповідно до закону, рухоме та нерухоме майно, набуте за час шлюбу, має бути розділене між подружжям порівну. Але в кожній справі є підводні камені. Тому кваліфікований сімейний адвокат допоможе прийняти справедливе рішення.
 • Опіка над неповнолітньою дитиною. Якщо в шлюбі є дитина, яка ще не досягла 18 років, суд вирішує, з ким із батьків вона проживатиме. Також враховується питання сплати аліментів: розмір, регулярність та інші нюанси, що стосуються матеріальної сторони розірвання шлюбу.

Які документи потрібні для дистанційного оформлення розірвання шлюбу в Швейцарії

Для дистанційного оформлення розірвання шлюбу (розлучення) в Швейцарії, вам слід звернутися до адвоката або нотаріуса, оскільки це юридично складний процес, який вимагає специфічних знань і документів.

Основні документи, які можуть бути потрібні для розірвання шлюбу в Швейцарії, включають:

Позовна заява (позов): Це офіційний документ, в якому ви заявляєте про бажання розірвати шлюб. В ньому потрібно вказати основи розлучення та ваші вимоги щодо розподілу майна, аліментів, опіки над дітьми, тощо.

 1. Документи, що підтверджують особові дані.
 2. Документи про шлюб: Сертифікат про шлюб або його копія.
 3. Документи щодо дітей (якщо це стосується).
 4. Докази фактів, які мають значення для розлучення.
 5. Документи щодо майна і фінансів.
 6. Документи щодо аліментів (якщо це стосується).
 7. Документи щодо спільно набутої власності.
 8. Інші документи, вказані адвокатом або судом.

Ці документи можуть варіюватися в залежності від конкретних обставин справи та законодавства кантону, в якому ви проживаєте. Важливо консультуватися з адвокатом або юридичним консультантом, який спеціалізується на сімейному праві в Швейцарії. Вони нададуть конкретну інформацію і поради щодо необхідних документів у вашому конкретному випадку.

Переваги звернення до сімейного юриста

За допомогою професійного юриста ви можете подати на розлучення за кордоном у Швейцарії. Сімейний адвокат – це особа, яка виконує функції вашого захисника та представляє ваші особисті інтереси в суді. Завдяки своєму багаторічному професійному досвіду він знає всі аспекти та нюанси судового розгляду, добре орієнтується в Сімейному кодексі України та знає всі підводні камені та проблеми, які можуть перешкодити вирішенню ситуації на вашу користь.

Завдяки сімейному юристу ви маєте можливість:

 • Подати на розлучення у Швейцарії без чоловіка;
 • Подати на розлучення у Швейцарії без дружини.

Юрист допоможе правильно підійти до оформлення документів, зможе чітко описати подальший план дій, розповість, як буде проходити судовий процес і з якими проблемами ви можете зіткнутися. Знаючий фахівець супроводжує, підтримує, консультує та захищає вас і ваші права.

Відповідно до законодавчих актів України, розірвання шлюбу онлайн через суд у Швейцарії може тривати від двох до трьох місяців. За цей час суд розгляне заяву про розірвання шлюбу та проведе засідання у присутності вашого адвоката. Кількість засідань змінюється залежно від кількості питань, які необхідно розглянути та вирішити відповідно до правових норм та вимог.

Персональний сімейний адвокат – це ваша гарантія того, що шлюборозлучний процес пройде швидко, легко і без непередбачуваних інцидентів. Набагато легше і фізично, і психологічно звернутися до обізнаного фахівця, ніж зіткнутися віч-на-віч з невідомим, вникнути в суть законів і взятися за всю паперову тяганину.

Після закінчення судового процесу сімейний адвокат надішле вам документ, що підтверджує ваш новий соціальний статус. На паперах проставляється штамп апостиль, що підтверджує справжність і законність свідоцтва про розірвання шлюбу. Це означає, що подати на розлучення онлайн в Швейцарії за кордоном нескладно, потрібно лише звернутися до грамотного і перевіреного фахівця.

.

Питання адвокату з розлучень
Чи можна розірвати шлюб в Швейцарії онлайн?
Які кроки потрібно зробити для розірвання шлюбу в Швейцарії?
Скільки часу може зайняти процес розірвання шлюбу в Швейцарії?
Як вирішуються питання щодо дітей та майна під час розірвання шлюбу в Швейцарії?
Чи потрібен адвокат для розірвання шлюбу в Швейцарії?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Розірвання шлюбу в Швейцарії онлайн» була для Вас корисною та Ви дізнались щось нове для себе з приводу того як розірвати шлюбу в Швейцарії онлайн, то ставте лайк цій статті, підписуйтесь на мій ютуб-канал, діліться з друзями, жміть дзвіночок, щоб не пропустити нові відео.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Як розірвати шлюб в Україні
 2. Що потрібно для розірвання шлюбу без дітей
 3. Як розірвати шлюб на відстані
 4. Розлучення в односторонньому порядку
 5. Куди подавати заяву про розірвання шлюбу
 6. Подати на розлучення з іноземцем без його присутності в Україні
 7. Консультація адвоката під час розлучення в Україні
 8. Розірвання шлюбу без поділу майна
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар