Розірвання шлюбу в Угорщині онлайн: специфіка процесу

Громадяни України, які не зуміли зберегти стосунки у шлюбі, можуть його розірвати, навіть перебуваючи за кордоном. При цьому, не має значення в якій країні було укладено шлюб, безпосередньо в Україні чи, наприклад, в Угорщині. Процес розлучення може здійснюватися за взаємною згодою подружжя, якщо один із них не дав згоду або за наявності неповнолітніх дітей. Кожен із цих випадків має свої юридичні нюанси, але це не заважає розірвати шлюб за кордоном за допомогою професійного адвоката.

Розлучитися в Угорщині онлайн можна швидко, але іноді процес може бути досить тривалим через обтяжуючі фактори та суперечки між подружжям. Наприклад, досить довго розлучаються пари, які мають спільні діти віком до 18 років через конфлікти, що стосуються вирішення місця їхнього проживання після розірвання шлюбу. Дізнатись детальніше, як подати на розлучення в Угорщині для українців ви можете у цій публікації.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю, у цій статті я розповім вам про те як розірвати шлюб в Угорщині. Обов’язково читайте статтю на сайті rozirvannya.com.ua «Розірвання шлюбу в Угорщині онлайн: специфіка процесу» до кінця та дізнаєтеся багато цікавого відносно того як подати на розлучення в Угорщині: тривалість процесу розлучення, які документи необхідно підготувати, щоб подати на розлучення в Угорщині за кордоном, як подати на розлучення в Угорщині онлайн у судовому порядку, особливості написання позовної заяви.

Як подати на розлучення в Угорщині: тривалість процесу розлучення

Згідно із законодавством України, українці, які мешкають в Угорщині, можуть розлучатися за межами нашої держави. Ця перевага дозволяє не витрачати час та гроші на переліт, пошук тимчасового житла: всі маніпуляції з документацією проведе замість вас сімейний адвокат. До основних особливостей розлучення в Угорщині онлайн належать:

Можливість розірвати подружні стосунки лише за 60-90 днів. Розлучення в інших європейських країнах може тривати навіть кілька років, тому розрив подружніх відносин в Україні вважається найшвидшим.

Подати на розлучення в Угорщині онлайн можуть не лише громадяни України, а й подружні пари, у яких чоловік чи дружина є іноземцями.

Розлучитись, перебуваючи за кордоном, можна звернувшись до українського консульства. Консул уповноважений зареєструвати розірвання шлюбу між громадянами України, які перебувають за кордоном, якщо:

 • пара досягла взаємної угоди та не має неповнолітніх дітей;
 • один із партнерів визнаний безвісти зниклим за рішенням суду;
 • один із подружжя є недієздатним згідно з судовим рішенням.

Реєстрація розлучення за взаємною згодою пари за кордоном здійснюється за статтею 106 Сімейного Кодексу в українському консульстві за місцем реєстрації одного з подружжя.

Яка юридична послуга для Вас є актуальною?
Консультації та аналіз ситуації
0%
Підготовка документів
0%
Подача до суду
0%
Представлення інтересів в суді
0%
Вирішення спорних питань
100%
Розрахунок фінансового урегулювання
0%
Допомога в реєстрації судового рішення
0%
Voted: 1

Які документи необхідно підготувати, щоб подати на розлучення в Угорщині за кордоном?

Перш ніж розпочати підготовку документів для процесу розлучення за кордоном, слід брати до уваги, в якій країні пара узаконила свої відносини. Якщо подружжя одружилося в Україні, розірвання шлюбу здійснюється відповідно до українських нормативно-правових актів. Подати на розлучення в Угорщині для українців можна через судові інстанції чи через РАЦС. Розірвання шлюбу через суд відбувається, якщо пара має суперечки, що стосуються вирішення подальшого місця проживання спільного спадкоємця, виплати аліментів, компенсацій або поділу власності, придбаної під час шлюбу. Щоб розлучитись через РАЦС, подружжю необхідно підготувати такий пакет документів:

 1. Паспорти.
 2. Свідоцтво, що підтверджує узаконення відносин (оригінал).
 3. Заява.
 4. Квитанція про сплату державного мита.

Якщо подружжя вирішило розірвати подружні стосунки разом, вказувати причину не потрібно. Адміністративним органом влади надається 30 днів для того, щоб пара могла ретельно обміркувати своє рішення. Протягом цього часу подружжя може забрати заяву та продовжити подружнє життя. Через місяць, якщо пара не змінила рішення, органом РАГСу видається відповідне свідоцтво.

Як подати на розлучення в Угорщині онлайн у судовому порядку?

Розривати подружні стосунки в суді необхідно у разі, якщо у пари є спільні неповнолітні спадкоємці, чоловік чи дружина не дають згоди на розірвання шлюбу або є суперечки щодо поділу спільно нажитої власності. Проте, можна впевнено сказати, що підготовчі етапи можуть бути спрощені завдяки цифровим технологіям, а саме:

 • Звернення до адвоката: Перший крок – це звернутися до адвоката, який має досвід у сімейному праві. Він надасть консультацію та надасть вам важливі поради щодо процедури розлучення.
 • Електронна підготовка документів: Деякі адвокатські фірми можуть надати можливість підготувати деякі документи в електронному форматі.
 • Узгодження умов розлучення: Супружні повинні узгодити умови розлучення, такі як розподіл спільного майна, пенсійні права, опіка над дітьми тощо.
 • Подання заяви до суду: Після узгодження умов, ваш адвокат може допомогти вам подати заяву до місцевого суду.
 • Судовий процес: Якщо сторони не можуть дійти до узгодження, то справа розглядається в суді. Суд розв’язувати спірні питання.
 • Вирок суду: Після розгляду справи суд виносить вирок щодо розлучення та інших питань.
 • Реєстрація розлучення: Рішення суду про розлучення потрібно буде зареєструвати в органах державної реєстрації актів громадянського стану.

Загальна інформація, яка надана тут, може мати свої відмінності в конкретних ситуаціях. Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві в Угорщині, для отримання індивідуальних порад та юридичної допомоги.

Кожна із сторін може надати суду докази, розповісти про свої вимоги та претензії письмово: немає необхідності бути присутнім на судовому засіданні. Замість позивача та відповідача в суді можуть бути присутніми їх офіційні представники, які захищають інтереси та права сторін.

Особливості написання позовної заяви

Щоб подати на розлучення в Угорщині без чоловіка чи дружини, потрібно написати позовну заяву до суду. Цей документ підписується або безпосередньо позивачем, або його представником. У другому випадку документ має бути нотаріально засвідченим. Позов має містити таку інформацію:

 1. Найменування суду.
 2. Інформація про позивача та відповідача (персональні дані, місце прописки та проживання).
 3. Паспорт (номер та серія), індивідуальний код платника податків.
 4. Номери телефонів позивача та відповідача, адреси їх електронних пошти.
 5. Квитанція, що підтверджує сплату судового збору.

Згідно з українським законодавством, громадяни України мають право розірвати подружні стосунки без паралельного вирішення проблеми виплати аліментів, компенсації тощо. Міжнародні нормативно-правові акти припускають одночасний розгляд справ про розлучення і, наприклад, поділу спільно нажитого майна. Саме тому процес розлучення в Україні відбувається набагато швидше. Докладніше про те, як подати на розлучення в Угорщині без дружини або чоловіка, зверніться до компетентного сімейного адвоката, який спеціалізується на питаннях розірвання шлюбів згідно з Міжнародним законодавством. Він допоможе правильно оформити документи, щоб подати на розлучення в Угорщині без присутності та забезпечить швидке вирішення цього питання.

Питання адвокату з розлучень
Чи можливе розірвання шлюбу в Угорщині онлайн?
Які кроки потрібно вжити для подачі на розірвання шлюбу в Угорщині?
Як довго зазвичай триває процес розірвання шлюбу в Угорщині?
Як вирішуються питання щодо майна під час розірвання шлюбу в Угорщині?
Як вирішуються питання опіки над дітьми під час розірвання шлюбу в Угорщині?
Чи потрібно виступати особисто в суді під час розірвання шлюбу в Угорщині?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Розірвання шлюбу в Угорщині онлайн: специфіка процесу» була для Вас корисною та Ви дізнались щось нове для себе з приводу розлучення українцям в Угорщині, то ставте лайк цій статті, підписуйтесь на мій ютуб-канал, діліться з друзями, жміть дзвіночок, щоб не пропустити нові відео.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. База даних розлучень. База даних про сімейний стан. Єдиний реєстр розлучень
 2. Як розлучитися в різних містах Україна
 3. Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні
 4. Безболісне розірвання шлюбу Україна
 5. Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності дружини в Україні
 6. Розірвання шлюбу з безвісти зниклим чоловіком Україна
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар