- Розірвання шлюбу в суді за спільним рішенням подружжя
- Розірвання шлюбу в суді за згодою сторін
- Підготуйте в суді заяву про розірвання шлюбу за обопільною згодою
- Особливості судового розірвання шлюбу з дітьми
- Договір про догляд за дитиною під час розлучення
- Розгляд шлюборозлучного процесу без участі сторін
- Ось як можна розлучитися через суд за спільним рішенням: послуги адвоката
Розірвання шлюбу в суді за спільним рішенням подружжя
Оформляти розірвання шлюбу необхідно за спільним рішенням подружжя через суд у разі наявності малолітніх дітей, які ще не досягли 18 років. Цей порядок розірвання шлюбу має певну специфіку.
Розірвання шлюбу в суді за згодою сторін
У разі розірвання шлюбу за згодою сторін судом подружжя подає спільну заяву та документи для розгляду судових органів.
У цьому випадку термін розгляду шлюборозлучного процесу становить не менше 30 днів з моменту подачі заяви. Протягом цього часу судові органи переглянуть вашу заяву та записи, а також переглянуть доданий договір дитини.
Підготуйте в суді заяву про розірвання шлюбу за обопільною згодою
Разом з договором, який регулює особливості виховання дітей, подружжю пред’являється спільна судова заява про розірвання шлюбу.
Справа про розірвання шлюбу розглядається судовими органами в особливому порядку.
Заява про розірвання шлюбу повинна бути складена правильно і ретельно, щоб у суду не виникло питань по вашій справі. Щоб правильно скласти заяву, найкраще заручитися допомогою сімейного юриста.
Особливості судового розірвання шлюбу з дітьми
Особливістю судового розгляду справ про розірвання шлюбу з дітьми за згодою сторін є необхідність оформлення дитячого договору, який укладається між подружжям.
У такому договорі вказується, хто з батьків проживає разом з дитиною та бере участь у її вихованні. Крім того, визначаються умови матеріального забезпечення дітей та порядок зустрічі з дитиною з батьків, які проживають окремо.
Договір про догляд за дитиною під час розлучення
Договір про виховання дітей для судового розірвання шлюбу укладається між матір’ю та батьком дитини за спільним рішенням подружжя.
У договорі повинні бути зафіксовані всі умови проживання, навчання та матеріального забезпечення дітей. Такий договір повинен бути нотаріально посвідчений.
Судові органи ретельно перевіряють договір і заяву про розірвання шлюбу і на їх підставі приймають рішення по вашій справі.
Розгляд шлюборозлучного процесу без участі сторін
Оскільки розірвання шлюбу в судовому порядку оформляється за згодою сторін, судове провадження відбувається в порядку особливого провадження, тому сторони повинні бути присутніми в судових засіданнях.
Подружжя може заявити про розгляд справи без участі сторін. Це позбавляє від необхідності відвідувати судові засідання, готувати документи та контролювати хід розгляду справи в суді.
Ось як можна розлучитися через суд за спільним рішенням: послуги адвоката
Якщо вам потрібно подати заяву на розлучення через Інтернет за згодою сторін – без особистої участі та присутності – вам слід проконсультуватися з адвокатом із сімейних справ.
Сімейний юрист допоможе вам підготувати угоду про дітей, заяву про розірвання шлюбу та всі необхідні документи, проконтролює процес судового розгляду вашої справи та в найкоротші терміни отримає документ про розірвання шлюбу – рішення суду про розірвання шлюбу.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:
- Позовна заява про розірвання шлюбу
- Як подати на розлучення
- Процедура розірвання шлюбу чи розлучення
- Рішення суду про розірвання шлюбу
- Складання позову про розірвання шлюбу
- Розірвання шлюбу неповнолітніх
- Укладання шлюбу між неповнолітніми
- Юрист з розлучення в Україні
- Представлення інтересів клієнтів щодо розірвання шлюбу адвокатом або юристом
- Розлучення до досягнення дитини одного року
- Апостиль на рішенні суду про розірвання шлюбу