Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні

Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні

Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні 2023

Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні 2024

Сьогодні багато сімейних пар живуть окремо один від одного. Наприклад, один із подружжя може перебувати за кордоном або в іншому місті. Як розірвати шлюб (розірвати) в Україні 2024 без присутності чоловіка, куди звертатися і які документи для цього потрібно підготувати?

Якщо ваш чоловік знаходиться за кордоном, у більшості випадків ви повинні подавати на розлучення в суді. Водночас є винятки, коли подружжя може звернутися до РАЦСу із заявою про розірвання шлюбу.

Розлучитись без присутності чоловіка в Україні

Розлучитись без присутності чоловіка в Україні

Щоб визначитися, куди звернутися для оформлення шлюборозлучного процесу, враховуйте наступне:

 1. Наявність спільних дітей.
 2. згода обох подружжя.

Так, якщо немає дітей і шлюб розірвано за взаємною згодою чоловіка та дружини, подати на розірвання шлюбу через РАЦС можна без присутності чоловіка. При цьому хід шлюборозлучного процесу буде відрізнятися від звичайного розірвання шлюбу в РАЦС.

Розірвання шлюбу без присутності чоловіка через РАЦС

Розірвання шлюбу без присутності чоловіка через РАЦС

Для подачі заяви про розірвання шлюбу в РАЦС без присутності чоловіка необхідна підготовка документів. Так, необхідно оформити нотаріальну довіреність на дружину, щоб вона могла звернутися до РАЦ без присутності чоловіка. Чоловік також повинен підготувати заяву про розірвання шлюбу та завірити її у нотаріуса.

Крім того, через РАЦС можна завершити розлучення без чоловіка, якщо вашого чоловіка визнають безвісти зниклим або недієздатним. Для цього потрібне рішення суду про визнання зниклого безвісно відсутнім чи недієздатним.

Слід зазначити, що без присутності чоловіка в Україні шлюборозлучний процес через РАЦ триває довше. Тому сімейні юристи рекомендують подавати на розлучення в суді.

Розлучення без присутності чоловіка в Україні через суд

Розлучення без присутності чоловіка в Україні через суд

Оформлення розірвання шлюбу через суд без присутності чоловіка в Україні вимагає подачі позову. Позов разом з пакетом документів необхідно подати до районного суду за місцем проживання чоловіка-відповідача. Дружина за наявності підстав може подати заяву до районного суду за місцем проживання.

Підставою для звернення з позовом про розірвання шлюбу за місцем проживання позивача є стан здоров’я, що не дозволяє подати позов до суду за місцем проживання відповідача або за місцем проживання неповнолітніх дітей.

Оформити розлучення, якщо чоловік за кордоном

Оформити розлучення, якщо чоловік за кордоном

Після подання позову суд повідомляє другу сторону про порушення шлюборозлучного процесу за адресою, зазначеною в заяві. Відсутність іншої сторони може затягнути шлюбний процес, тому краще звернутися до сімейного адвоката, щоб прискорити розлучення.

Сімейний адвокат спеціалізується на шлюборозлучних процесах різної складності, тому знає всі тонкощі та нюанси оформлення розірвання шлюбу в суді без присутності чоловіка в Україні.

Подати на розлучення онлайн без присутності чоловіка в Україні

Подати на розлучення онлайн без присутності чоловіка в Україні

Через систему судової влади України можна подати на розлучення онлайн без присутності чоловіка або дружини в Україні. Щоб подати на розірвання шлюбу онлайн, необхідно спочатку зареєструватися з цифровим підписом. Після цього можна заповнити заявку та додати документи.

Дуже важливо правильно скласти онлайн-заяву про розірвання шлюбу, оскільки наявність помилок може призвести до того, що заява не буде розглянута судовими органами. Тому для подачі позовної заяви на розірвання шлюбу без присутності чоловіка в Україні краще звернутися до сімейного юриста, щоб правильно і безпомилково оформити документи.

Розірвати шлюб (розлучитися) з чоловіком в односторонньому порядку

Розірвати шлюб (розлучитися) з чоловіком в односторонньому порядку

Одностороннє розірвання шлюбу, коли чоловік знаходиться за кордоном, може бути ускладнене небажанням чоловіка розірвати шлюб. Якщо чоловік проти розлучення, він може затягувати шлюборозлучний процес, що може негативно позначитися на психічному стані та результаті розлучення.

Тому розірвати шлюб без присутності чоловіка в Україні 2024 краще через сімейного адвоката. Адвокат допоможе швидко та правильно підготувати заяву та документи, а також проконтролює процес розірвання шлюбу в суді.

Послуги адвоката: як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні

Послуги адвоката: як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні 2024

За допомогою адвоката ви можете розірвати шлюб (розірвати шлюб) без присутності чоловіка в Україні, онлайн – без вашої участі. Ви можете укласти договір про надання правової допомоги з адвокатом, щоб уникнути участі у шлюборозлучному процесі.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Сімейний юрист оформить розірвання шлюбу у мінімальні терміни без будь-яких проблем. Ви можете оформити розлучення під ключ через адвоката або скористатися юридичною послугою, залежно від Ваших потреб.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Заява на розлучення через суд в Україні
 2. Як подати позов на розлучення в Україні у 2024 році
 3. Як розлучитися, якщо дружина за кордоном Україна
 4. Як розлучитися з чоловіком без його згоди Україна
 5. Як при розлученні залишити дитину з батьком Україна
 6. Як відновити свідоцтво про розірвання шлюбу Україна
 7. Як дізнатися чи подав чоловік на розлучення Україна
 8. Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна
 9. Юрист (адвокат) зі шлюборозлучних процесів Україна
 10. Чи варто міняти прізвище після розлучення Україна

Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар