Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем

Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем

Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем

pozovna-zayava-pro-rozirvannya-shlyubu-inozemcem

Для відома користувачів сайту rozirvannya.com.ua, ми розмістили зразки, які є шаблонами, своєрідною формою реального документу «Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем». Але, потрібно пам’ятати, що у кожному окремому випадку шаблони мають модифікуватися, згідно з особливостями цивільної або сімейної справи. Тому, ми не несемо відповідальність за правильність складення Вами Позовної заяви про розірвання шлюбу з іноземцем.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД
МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська 6
Веб-сайт: http://gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Телефони: (061) 764-40-96, 764-64-36

Позивач:
ХХХХХХХ Ольга Валеріївна
05 грудня 1992 р.н.
проживаю за адресою:
69039, м. Запоріжжя, вул. Вишнева 35
Тел.: відсутній

Відповідач:
ХХХХХХХ Александер
06 березня 1986 р.н.
Проживає за адресою:
69039, м. Запоріжжя, вул. Вишнева 35
Тел: відсутній

Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем

12 жовтня 2012 року Відділом реєстрації актів цивільного стану в Ростоку, 3, зареєстровано шлюб між мною, ХХХХХХХ Ольгою Валеріївною 05 грудня 1992 р. н. та ХХХХХХХ Александером 06 березня 1986 р.н., про що зроблено відповідний актовий запис про одруження Е755/2012.
Від спільного шлюбу дітей не маємо.
Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства. У нас різні погляди на життя.
З вини обох сторін сумісне життя і збереження сім ї стали неможливими.
Фактичні шлюбні відносини між мною та Відповідачем припиненні з 10 вересня 2016 року, спільне господарство не ведеться.
За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу є неможливим і суперечить моїм інтересам.
Однак відповідач заперечує проти розірвання шлюбу у зв’язку з чим полегшений спосіб розірвання шлюбу не можливий.
У зв’язку з чим я вимушена звернутись до суду.
Спору про поділ майна не має.
Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.
Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .
Згідно з ч. 1. ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя.
Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Прошу звернути увагу суду, що згідно зі ст. 51 Конституції України та ст. 24 Сімейного кодексу України, шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки.
Але, я позивач по справі не бажаю продовжувати шлюбні стосунки з відповідачем.
Шлюбні відносини між позивачем та відповідачем остаточно припинені.
Відповідно до ч.1 ст. 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка, примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається
Кожен з подружжя має право припинити шлюбні відносини. Примушувати до примирення шлюбних відносин, примушування їх збереження, в тому числі примушування до статевого зв’язку за допомогою фізичного або психічного насильства, є порушенням права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканість і може мати наслідки, встановлені законом (ч. 3,4 ст. 56 СК України).
Я, позивач категорично заперечую проти збереження шлюбу, та вважаю що примирення між мною та відповідачем неможливе. Строк для примирення прошу не надавати.
Прошу також суд врахувати при розгляді позовної заяви, що регулювання шлюбно-сімейних правовідносин здійснюється на принципах добровільності, взаємоповаги, взаєморозуміння, а держава забезпечує принцип свободи шлюбу та принцип свободи розірвання шлюбу, та поданий позов мною позивачем про розірвання шлюбу відповідає дійсній моїй волі.
На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 2 ст. 104, ч.3 ст. 105, ч.1 ст. 110, ст. 112 СК України, ч.1 ст. 109 ЦПК України, ст.ст. 119-120 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Шлюб між мною, ХХХХХХХ Ольгою Валеріївною 05.12.1992 р. н. та ХХХХХХХ Александером 06.03.1986 р.н. зареєстрований 12.10.2012 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Росток (реєстратором актів цивільного стану-Відов), актовий запис про одруження Е755/2012– розірвати.

ДОДАЮ:
1. Копія закордонного паспорта – 2прим
2. Копія Укр. Паспорту – 2прим
3. Копія свідоцтва про одруження разом з перекладом- 2прим
4. Квитанція про сплату судового збору – 1прим.

07.07.20__                                                       (підпис)

Позитивне вирішення кожної справи залежить від професійності адвоката по сімейним справам, який її веде. Тому, краще звернутись по допомогу до професіонала з великим досвідом, який підготує всі необхідні документи on-line та відповідно до норм Сімейного кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте правильно складену Позовну заяву про розірвання шлюбу з іноземцем.

Оцініть статтю
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар