Заява про надання права на шлюб неповнолітнім

Заява про надання права на шлюб неповнолітнім

Заява про надання права на шлюб неповнолітнім

zayava-pro-nadannya-prava-shlyub-nepovnolitnim

Для відома користувачів сайту rozirvannya.com.ua, ми розмістили зразки, які є шаблонами, своєрідною формою реального документу «Заява про надання права на шлюб неповнолітнім». Але, потрібно пам’ятати, що у кожному окремому випадку шаблони мають модифікуватися, згідно з особливостями цивільної або сімейної справи. Тому, ми не несемо відповідальність за правильність складення Вами Заяви про надання права на шлюб неповнолітнім.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД
МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6
Веб-сайт: http://gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Телефон: (061) 764-40-96, 764-64-36

Позивач:
ХХХХХХХ Анна Іванівна
11 лютого 2002 р.н.
Зареєстрована за адресою:
53563, Дніпропетровська обл.,
с. Вищетарасівка, вул. Соборна 104
Проживаю за адресою:
69039, м. Запоріжжя, вул. Ягідний Провулок 3
ІПН: 3729709868
Паспорт (ID-картка): 001220588
E-mail: syu468579@mail.gov.ua
Тел.: ‎‎відсутній

Зацікавлені особи:
ХХХХХХХ Данііл Русланович
06 листопада 1994 р.н.
Зареєстрований за адресою:
69069, м. Запоріжжя,
Дніпропетровське шосе 24а, кімн. 419
Проживаю за адресою:
69039, м. Запоріжжя, вул. Ягідний Провулок 3
ІПН:3464306090
Паспорт: __________
E-mail: syu208975@mail.gov.ua
Тел: відсутній

ХХХХХХХ Євгенія Володимирівна
08 жовтня 1974 р.н.
Зареєстрована за адресою:
53563, Дніпропетровська обл.,
с. Вищетарасівка, вул. К-Маркса 104
Паспорт: __________
E-mail: ae975964@mail.gov.ua
Тел: відсутній

ХХХХХХХ Іван Михайлович
17 грудня 1968 р.н.
Зареєстрований за адресою:
53563, Дніпропетровська обл.,
с. Вищетарасівка, вул. Миру 128
E-mail: ak232927@mail.gov.ua
Паспорт: __________
Тел: відсутній

Заява про надання права на шлюб неповнолітнім

Я, ХХХХХХХ Анна Іванівна народилася 11 лютого 2002 року (фактично 16 років) в с. Вищетарасівка, Томаківського району, Дніпропетровської області. На даний час я ще не досягла повноліття. В 2017 році я познайомилася із ХХХХХХХ Даниїлом Руслановичем, 06 листопада 1994 року народження (фактично 23 роки). Між мною та ХХХХХХХ Даниїлом Руслановичем склалися дуже теплі і щирі стосунки, ми маємо взаємні міцні почуття любові та поваги один до одного. Тому я маю намір зареєструвати шлюб з громадянином ХХХХХХХ Даниїлом Руслановичем. На даний час ми проживаємо разом в Жовтневому районі міста Запоріжжя, що підтверджується договором оренди житлового будинку.
Коли ж я звернулась до Олександрівського районного у місті Запоріжжя відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, щоб подати заяву про реєстрацію шлюбу, там мені було роз’яснено, що оскільки я не досягла віку, з якого можна зареєструвати шлюб, як це передбачено сімейним законодавством України, необхідно надати судове рішення про надання права на укладення шлюбу.
Визнання права на укладення шлюбу для мене є необхідним і відповідає моїм інтересам, оскільки на даний час я вже вагітна терміном ___________________ тижнів, що підтверджується довідкою лікарсько-консультативної комісії ЦРЛ №__ від 14.05.2015 року, а тому мені необхідно терміново зареєструвати шлюб до народження дитини. Мої батьки: ПІП матері та батька не заперечують проти укладення мною шлюбу із _______________________.
ХХХХХХХ Данііл Русланови працює, забезпечував та зможе забезпечити в майбутньому нашу сім’ю матеріально.
Відповідно до ст.ст.22, 23 СК України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку, який встановлено для жінок – 18 років, для чоловіків – 18 років, тобто на день реєстрації шлюбу ці особи мають досягти встановленого віку. Лише при досягненні встановленого віку особи мають право на шлюб.
За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
Зниження шлюбного віку і надання мені права на шлюб відповідатиме моїм інтересам.
На підставі вищезазначеного та відповідно до ст.ст. 22, 23 СК України, керуючись, ЦПК України,-

ПРОШУ:

1. Постановити судове рішення, яким надати мені, ХХХХХХХій Анні Іванівні, народженій 11 лютого 2002 року, право на шлюб із ХХХХХХХ Даниїлом Руслановичем, народженим 06 листопада 1994 року.
2. Зобов’язати Олександрівський районний у місті Запоріжжя відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області зареєструвати наш шлюб в установленому законом порядку.
3. Допитати як свідків ХХХХХХХ Даниїла Руслановича, мою матір – ХХХХХХХу Євгенію Володимирівну та мого батька – ХХХХХХХ Івана Михайловича.

Позитивне вирішення кожної справи залежить від професійності адвоката по сімейним справам, який її веде. Тому, краще звернутись по допомогу до професіонала з великим досвідом, який підготує всі необхідні документи on-line та відповідно до норм Сімейного кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте правильно складену Заяву про надання права на шлюб неповнолітнім.

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар