Довідка про сімейний стан

Отримання довідки про сімейний стан

Отримання довідки про сімейний стан є важливим процесом для громадян, які перебувають за кордоном і потребують офіційного документа, що підтверджує їх сімейний статус. Цей документ може бути необхідним для різних цілей, таких як одруження, отримання імміграційних віз, працевлаштування та інших ситуацій. У даній статті ми розглянемо процедуру отримання довідки про сімейний стан для тих, хто перебуває за кордоном.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю, у цій статті я розповім вам про довідку про сімейний стан. Обов’язково читайте статтю на сайті rozirvannya.com.ua «Довідка про сімейний стан» до кінця та дізнаєтеся багато цікавого відносно отримання довідки про сімейний стан, які фактори впливають на отримання довідки про сімейний стан за кордоном, термін дії довідки про сімейний стан, що потрібно для пред'явлення довідки про не перебування в шлюбі закордоном, яка процедура отримання такої довідки.

Які фактори впливають на отримання довідки про сімейний стан за кордоном?

Отримання довідки про сімейний стан за кордоном в таких країнах, як Німеччина, Польща, Росія, Чехія, Італія, Франція, Туреччина, США, Нідерланди, Великобританія, залежить від країни, в якій ви перебуваєте. Зазвичай, для отримання цього документа вам необхідно звернутися до консульського представництва або адвоката в Україні який може допомогти отримати таку довідку про сімейний стан, довідку про шлюбну спроможність, довідку про відсутність шлюбу. Проте також можна виділити наступні фактори, які також впливають на отримання довідки про сімейний стан за кордоном:

 • Консульські вимоги. Це може включати список документів, що потрібно подати, вимоги до заповнення заяви та інші обов’язкові критерії;
 • Доступність консульського представництва (його розташування в країні, якій ви перебуваєте);
 • Обсяг роботи консульського представництва. Чим більше заявок на отримання різних документів має консульство, тим довше вам прийдеться чекати на виготовлення відповідної довідки;
 • Точність та повнота документів. Важливо забезпечити, що всі подані документи були актуальними та повними. Неправильно заповнені або неповні документи можуть призвести до затримки або відмови у видачі довідки;
 • Слідкування за статусом розгляду заявки. Необхідно ретельно слідкувати за статусом вашої заявки та звертатися до консульського представництва щодо будь-яких уточнень або додаткової інформації.
Яка юридична послуга для Вас є актуальною?
Отримання довідки про підтвердження відсутності шлюбу
100%
Консультація
0%
Підготовка документів
0%
Представлення в органах
0%
Юридична підтримка
0%
Voted: 5

Термін дії довідки про сімейний стан

Кожна країна має свої вимоги до терміну тривалості цього документа. Як правило, довідка про відсутність шлюбу має законну силу від 1 до 3 місяців, в залежності від ситуації складаються 3 види цієї заяви, які підтверджують наступне:

 • Відсутність шлюбу, через те, що він розірваний;
 • Відсутність шлюбу і те, що його ніколи не було;
 • Заявник є вдівцем/вдовою (складається у разі смерті чоловіка/ дружини).

У нотаріуса завжди в наявності 3 шаблони такого бланка, Вам залишається лише вибрати той, який відповідає Вашому теперішньому стану. На самому бланку знаходяться обов’язкові водяні знаки та голограма, які підтверджують справжність документа.

Які документи необхідні для отримання довідки про не перебування в шлюбі закордоном?

Правила та необхідні документи для пред’явлення довідки про те, що ви не перебуваєте в шлюбі закордоном, можуть відрізнятися залежно від країни, в якій ви проживаєте. Однак, зазвичай, це включає наступне:

 • Заява або заява на зразок: Вам може знадобитися подати письмову заяву, в якій ви заявляєте, що ви не перебуваєте в шлюбі закордоном. Зазвичай це повинно бути нотаріально засвідчено.
 • Документи, що підтверджують ваше сімейне становище: Зазвичай вам потрібно буде пред’явити копії документів, таких як свідоцтво про народження, розлучення або витяг з реєстрації шлюбу, щоб підтвердити ваше сімейне становище.
 • Переклади документів: Якщо документи не українській мові, може бути необхідний офіційний переклад.
 • Паспорт: Зазвичай потрібно пред’явити копію паспорта або іншого ідентифікаційного документа.
 • Інші документи за необхідності: Залежно від конкретних вимог вашого регіону чи країни, вам можуть знадобитися інші документи або свідчення.

Рекомендується звернутися до органу державної реєстрації актів цивільного стану або іншого компетентного органу в вашій країні для отримання точної інформації та конкретних вимог.

Яка процедура отримання такої довідки?

Загальний опис процедури отримання довідки про сімейний стан включає в себе:

 • Звернення до консульського представництва: Знайдіть інформацію про консульське представництво своєї країни за кордоном, яке надає консульські послуги. Зверніться до них і запитайте про процедуру отримання довідки про сімейний стан. Вони нададуть вам необхідну інформацію та список документів, які вам потрібно буде надати.
 • Підготовка документів: Після отримання інформації від консульського представництва підготуйте всі необхідні документи. Зазвичай це включає ваш паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також документи, які підтверджують ваш сімейний стан, такі як: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб або свідоцтво про розірвання шлюбу.
 • Подання заяви: Заповніть заяву про отримання довідки про сімейний стан. Цю заяву можна отримати у консульському представництві або завантажити з їхнього офіційного вебсайту. Заповніть заяву, дотримуючись усіх вказівок та вказавши всю необхідну інформацію.
 • Подача документів: Подайте заяву та всі необхідні документи до консульського представництва своєї країни. Переконайтеся, що всі документи правильно заповнені та підписані.
 • Очікування та отримання довідки: Після подачі заяви та документів вам доведеться зачекати для розгляду заявки. Тривалість розгляду може варіюватись в залежності від консульського представництва та його навантаження. При успішному розгляді заявки вам буде видана довідка про сімейний стан.

Ми допоможемо отримати Вам довідку про сімейний стан, довідку про шлюбну спроможність, довідку про відсутність шлюбу по всій Україні, а саме в таких містах: Запоріжжя, Дніпро, Львів, Київ, Хмельницький, Вінниця, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Чернівці, Черкаси, Полтава, Суми, Рівне.

Питання адвокату з розлучень
Які кроки потрібно виконати для отримання довідки про сімейний стан?
Як довго може тривати процес отримання довідки?
Які документи потрібні для отримання довідки про не перебування в шлюбі закордоном?
Якщо мої документи не на українській мові, чи потрібен переклад?
Які правові наслідки можуть виникнути при отриманні довідки про сімейний стан?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Довідка про сімейний стан» була для Вас корисною та Ви дізнались щось нове для себе з приводу того як отримати і для чого потрібна довідка про відсутність шлюбу, то ставте лайк цій статті, підписуйтесь на мій ютуб-канал, діліться з друзями, жміть дзвіночок, щоб не пропустити нові відео.

Довідка про сімейний стан

Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар