Які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном Україна

Які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном

Які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном Україна 2023

Які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном Україна 2024

У сучасному світі багато людей подорожують, переїжджають в іншу країну, де можуть зустріти своє кохання і зробити пропозицію руки та серця. При цьому виникає багато запитань: як укласти шлюб за кордоном, які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном в Україні 2024 року, чи визнається цей шлюб в Україні?

Законодавство різних країн відрізняється один від одного, тому деякі особливості укладання шлюбу в іншій країні можуть відрізнятися, але основні умови одні й ті самі. Юристи рекомендують перед реєстрацією шлюбу ознайомитись з основними вимогами щодо підготовки документів для укладення шлюбу за кордоном.

Документи для одруження за кордоном українцям 2023

Документи для одруження за кордоном українцям 2024

Найважливішими документами, необхідні для укладення шлюбу за кордоном, є паспорт та свідоцтво про народження. Також потрібно отримати довідку про несудимість та сімейний стан.

Громадяни, які раніше були одружені, також зобов’язані підготувати документи, що підтверджують реєстрацію розлучення з колишнім чоловіком. Такими документами може бути свідоцтво про розірвання шлюбу чи рішення суду про розлучення. Щоб укласти шлюб в іншій країні, вам також потрібна віза цієї країни.

Шлюб за кордоном. Як підготувати документи?

Шлюб за кордоном. Як підготувати документи?

Правильна підготовка документів для укладення шлюбу за кордоном – важливий та відповідальний крок, який допоможе вам вийти заміж та отримати задоволення від весілля. Якщо ви надаєте неповний список документів або припуститеся помилки, вам можуть відмовити у укладенні шлюбу за кордоном.

Крім підготовки українських документів, необхідно їх перекласти та легалізувати для використання в іншій країні. Легалізація документів – проставлення штампа апостиль – дозволяє використовувати документи там.

Документи для шлюбу за кордоном

Документи для шлюбу за кордоном

Найкраще розпочати підготовку документів для укладення шлюбу за кордоном за кілька місяців до події. Це допоможе вам сформувати повний список документів і уникнути проблем.

Попередня підготовка документів для укладання шлюбу за кордоном – це гарантований спосіб укласти шлюб у дану дату. За наявності помилок у документах щодо укладення шлюбу за кордоном захід не може відбутися.

Вийти заміж за кордоном: список документів

Вийти заміж за кордоном: список документів

Повний перелік документів для одруження в іншій країні залежить від законодавства країни, де зареєстрований шлюб. Наприклад, у Польщі, Німеччині, Італії та Чехії пакет документів про шлюб відрізнятиметься. Тому слід уточнити, які документи потрібні для реєстрації шлюбу в тій чи іншій країні.

Ви також можете звернутися до сімейного адвоката, щоб отримати інформацію про документи, необхідні для одруження в США, Великій Британії, Франції, Нідерландах, Туреччині, Іспанії, Канаді, Норвегії, Бельгії, Австрії, Швейцарії, Швеції або будь-якій іншій країні.

Одружуватися в іншій країні: перелік документів

Одружуватися в іншій країні: перелік документів

Уточнивши перелік необхідних документів, слід дізнатися про необхідність легалізації документів. У деяких країнах легалізація не потрібна, в інших – це вимога подання свідоцтва про шлюб.

Легалізація свідоцтва про шлюб апостилем може бути здійснена державними органами самостійно. Цей процес тривалий та бюрократичний. Ви також можете отримати апостиль штамп онлайн через сімейного адвоката.

Як українцям зареєструвати шлюб в іншій країні

Як українцям зареєструвати шлюб в іншій країні

Багато українців стикаються з проблемами та труднощами при оформленні свідоцтва про шлюб. Однією з таких складнощів є отримання візи, яка дозволить українці в’їхати до країни для укладання шлюбу.

Ще дві поширені проблеми:

 1. Переклад документів – помилки під час перекладу документів чи переклад, неписьменний з юридичної точки зору.
 2. Апостиль документів – можливі затримки щодо легалізації документів можуть затягнути процес створення документа.
 3. Щоб якісно та швидко підготувати документи для одруження в іншій країні, рекомендуємо звернутися до сімейного адвоката.

Послуги адвоката: підготувати документи для одруження за кордоном

Послуги адвоката: підготувати документи для одруження за кордоном

Сімейний адвокат може підготувати документи для одруження в іншій країні в дуже короткі терміни. Крім того, підготувати документи для одруження за кордоном можна онлайн – без поїздки в Україну.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридических наук
Сімейний адвокат оформить документи, підготує всі необхідні довідки без Вашої присутності в Україні.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Скільки коштує розлучення через суд та органи ДРАЦС
 2. Позов про розлучення
 3. Як подати заяву на розлучення?
 4. Розмір судового збору під час розірвання шлюбу
 5. Розлучення з іноземцем
 6. Розлучення через суд: нічого складного
 7. До якого суду подавати позов на розлучення та поділ майна
 8. Розлучення, якщо є дитина: порядок та найважливіші аспекти
 9. Розлучення без присутності чоловіка через суд та РАЦС
 10. Які документи потрібні для розлучення

Які документи потрібні для укладення шлюбу за кордоном Україна

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар