До якого суду подавати позов на розлучення та поділ майна

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «До якого суду подати позов на розлучення та поділ майна» я розповім Вам про те, як дізнатися та в який суд звернутися, якщо подано позов на розлучення та на поділ майна.

Як дізнатися, чи був уже процес розлучення?

znayu-rozluchenij-abo-she

Як дізнатися, чи вже подано позов на розлучення, або чоловік, дружина тільки лякає? Можливо, позовну заяву пред’явлено та по ній вже винесено рішення по суті, та шлюб в даний час вже припинений?

Буває і таке, що відбувся поділ майна, а колишній чоловік дізнається про це тільки через кілька років. У практиці зустрічаються навіть такі випадки, коли шлюб розривається двічі та навіть тричі! Зрозуміти своє процесуальне становище можна виключно одним способом: самому звернутися до уповноваженого суду та дізнатися.

Зв’язатися з адвокатом

yak-zyasuvati-pravilnij-sud-dlya-rozluchennya

Як з’ясувати «правильний» суд

Судів в Україні кілька тисяч. Суддів і того більше. Але компетентним буде тільки один, рідше – два, три суди. Вам слід дізнатися та звернутися саме в цей суд.

Зробити це зовсім нескладно. Головним орієнтиром для розв’язання питання є Ваша електронна адреса, адреса позивача, а для суперечок про нерухомість – місце її знаходження, ці реквізити визначають підсудність позову. Вам слід дізнатися суди, які обслуговують дані адреси, та особисто звернутися із запитом до даних судів.

Суд, який виніс рішення про розірвання шлюбу, зобов’язаний вислати екземпляр судового рішення в той відділ органу ДРАЦСу, де був зареєстрований шлюб. Тому ви можете звернутися за довідкою в цей відділ.

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Швидке розлучення в Україні, Рішення суду про розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу неповнолітніх, Реєстрація розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу в суді, Зміна прізвища після розлучення, Як і де подати на розлучення, Як подати заяву на розлучення онлайн.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «До якого суду подавати позов на розлучення та поділ майна» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

До якого суду подавати позов на розлучення та поділ майна

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Швидке розлучення в Україні
  2. Документи для розлучення через РАЦС в Україні
  3. Позов про розірвання шлюбу пари, яке має дітей
  4. Штамп / друк про шлюб / розлучення в паспорт
  5. Документи необхідні для розірвання шлюбу
  6. Розірвання шлюбу. Держмито – судовий збір
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар