Як подати заяву на розлучення онлайн?

 

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «Як подати заяву на розлучення онлайн?» я розповім Вам про те, як можна подати заяву про розлучення онлайн в Україні, про те, як розлучитися онлайн через сайт в Інтернеті, про реєстрацію на порталі держпослуг, про заповнення електронної форми, про те, як оплатити розлучення онлайн, про те, що може призвести до відхилення онлайн-заявки, та про те, що робити після подання заяви на розлучення онлайн.

Як я можу подати заяву про розлучення онлайн в Україні?

yak-mozhu-podati-zayavu-pro-rozluchennya-onlajn-ukrayini

Попри приказку, що шлюби укладаються на небесах, жоден шлюб не обходиться без відвідування органу ДРАЦС. Якщо все йде добре і шлюб дійсно благословенний згори, все, що вам потрібно зробити, це повернутися до органу ДРАЦС з однієї радісної причини: зареєструвати дітей. А у разі прикрого збігу обставин, коли шлюб є помилкою, необхідно звернутися до органу ДРАЦС: розлучення також підпадає під юрисдикцію цієї державної установи. І одного візиту мало, але зменшити їхню кількість можна, подавши заяву про розлучення в Інтернеті.

Зв’язатися з адвокатом

yak-rozluchitisya-onlajn-cherez-sajt-interneti

Як розлучитися онлайн через сайт в Інтернеті?

Сайти онлайн-сервісів дуже популярні: вони заощаджують час, уникають черг при подачі заявок та уникають непотрібного спілкування з недружніми чиновниками. Щоб подати на розлучення онлайн, потрібно трохи часу та доступ до Інтернету.

reyestraciya-portali-zvernennya-sferi-derzhavnoyi-reyestraciyi-aktiv-civilnogo-stanu

Реєстрація на порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Для подання клопотання про розлучення через Інтернет подружжя має мати особистий обліковий запис на веб-сайті державних послуг «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Щоб подати заяву про розлучення, спершу перейдіть на сайт. На головній сторінці ви можете увійти до особистого кабінету або зареєструватися.

Натиснувши кнопку «Зареєструватися» у верхньому правому кутку сторінки, ви можете зареєструватись для створення особистого кабінету.

Зв’язатися з адвокатом

zapovnennya-elektronnoyi-formi

Заповнення електронної форми

Подати заяву на розлучення онлайн через особистий кабінет дуже просто. За допомогою декількох простих кроків ви можете заповнити онлайн-заяву про розлучення, не виходячи з дому або під час обідньої перерви на роботі:

 1. Пошук. Ви можете знайти бажану послугу через вбудований список, а також через форму пошуку: «Розірвання шлюбу».
 2. Наповнення. Необхідно заповнити заяву про розлучення, вона проста і зрозуміла, вам потрібно заповнити всі пункти, зазначені червоним (інша інформація вже була надана у вашому особистому кабінеті під час реєстрації, вводити не потрібно це знову). Щоб перейти до наступного кроку, натисніть кнопку «Далі».
 3. Вибір дати. Коли всі поля форми будуть заповнені, система переведе вас на сторінку для вибору відповідної дати, коли особисте клопотання про розлучення буде передано до органу ДРАЦС.
 4. Вибір способу сповіщення. Необхідно вказати, яким чином слід повідомити про результати розгляду заяви в органі ДРАЦС: по SMS або на електронну пошту.

В обумовлений час необхідно пройти до органу ДРАЦС з оригіналами документів, щоб підписати заяву про розлучення на папері: немає потреби годинами стояти в черзі перед розлученням. Не забудьте сплатити державне мито.

Зв’язатися з адвокатом

yak-meni-oplatiti-rozluchennya-onlajn

Як мені оплатити розлучення онлайн?

У розділі про розірвання шлюбу також зазначається сума, яка має бути виплачена під час розлучення. На вкладці Документи слід видрукувати наступне:

 • Ім’я заявника;
 • Адреса реєстрації;
 • сума витрат на розлучення.

Ці дані необхідні системі для генерації квитанції: розлучення може бути відхилено без підтвердження оплати.

Зв’язатися з адвокатом

sho-robiti-pislya-podannya-zayavi-rozluchennya-onlajn

Що робити після подання заяви на розлучення онлайн

Подальша процедура для розірвання шлюбу не відрізняється від звичайного розлучення. Термін очікування розлучення – один місяць. Для підписання документів подружжя має особисто з’явитися до органу ДРАЦС (якщо немає інших обставин). Розірвання шлюбу вважається остаточним, якщо співробітник РАЦСу видає свідоцтво про розірвання шлюбу.

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Закон про розлучення (законодавство), Швидке розлучення в Україні, Рішення суду про розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу неповнолітніх, Реєстрація розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу в суді, Зміна прізвища після розлучення.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Як подати заяву на розлучення онлайн?» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

Як подати заяву на розлучення онлайн?

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Розірвання шлюбу в РАГСі
 2. Юрист з розлучення в Україні
 3. Розлучення до досягнення дитини одного року
 4. Апостиль на рішенні суду про розірвання шлюбу
 5. Реєстрація розірвання шлюбу
 6. Розірвання шлюбу з іноземцем
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар