Розірвання шлюбу в суді

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «Розірвання шлюбу в суді» я розповім Вам про порядок розірвання шлюбу в суді.

Розірвання шлюбу в суді в Україні

rozirvannya-shlyubu-sudi

Як відомо, сімейним законодавством України передбачено можливість розірвання шлюбу в Україні у двох державних установах – РАЦС та суд.

У яких випадках подружжя може звернутися до РАЦСу для оформлення розлучення в Україні, Ви дізнаєтесь у розділі «розірвання шлюбу в РАЦСі».

Сімейним Кодексом України чітко передбачені ситуації, за яких розлучитися в Україні без звернення до суду неможливо:

По-перше, ситуація, коли подружжя не заперечує проти розірвання шлюбу, але від спільного шлюбу вони мають неповнолітніх дітей. Цілком логічна вимога законодавця, оскільки за наявності неповнолітніх дітей одного бажання розлучитись мало і виникає необхідність забезпечити гідні умови життя дитині. Дуже часто подружжя настільки залучене до сімейних розбіжностей та скандалів, що бажання розірвати шлюб в Україні не дозволяє тверезо оцінити наскільки захищені інтереси дітей при розлученні в Україні. Адвокат щодо розірвання шлюбу проконсультує подружжя про Ваші права та права дитини, про те, як після розлучення забезпечити нормальний розвиток Ваших дітей і як скоротити емоційне переживання дітей при розірванні шлюбу їхніх батьків.

Щоб розлучитися за таких обставин подружжю необхідно звернутися до суду із заявою про розірвання шлюбу за місцем проживання одного з подружжя. Однак, крім цього обов’язковою умовою є подання спільного письмового договору, суть якого зводиться до того, щоб закріпити положення про те, з ким із батьків проживатимуть діти після розлучення, яким чином братиме участь той із батьків, який проживатиме окремо у забезпеченні та виховання дитини та інші питання, які Ви вважаєте за необхідне при складанні такого договору.

Зв’язатися з адвокатом

Насправді трапляється так, що подружжя не з належною відповідальністю підходять до питання про подальше виховання дітей і через час після розірвання шлюбу виникають труднощі та маса неприємностей, коли один із подружжя якимось чином обмежує можливість особистого спілкування та виховання дитини іншим. Знову ж таки починається судова тяганина з усунення перешкод у спілкуванні з дитиною, як наприклад. Для того, щоб уникнути подібних проблем після розлучення необхідно звернутися за консультацією до адвоката щодо розірвання шлюбу, який завдяки своїй спеціалізації та напрацьованій практикою розірвання шлюбів, допоможе скласти договір з урахуванням усіх можливих умов, відсутність яких найчастіше викликають негативні наслідки, що стосуються виховання дітей та спілкування із нею.

Крім того, необхідно розв’язувати питання про матеріальне забезпечення дитини, щоб знову-таки не виникли надалі проблеми з тим, що колишній чоловік не підтримує фінансову свою дитину, чим ставить її у скрутне становище. У цьому випадку адвокат зі шлюборозлучних процесів надасть повну консультацію з аліментних питань та підбере для Вашої ситуації оптимальні умови для обох сторін.

Другий випадок розірвання шлюбу через суд очевидний, коли один із подружжя не погоджується на розлучення. І в цій ситуації вже не відіграє роль, є неповнолітні діти чи ні. У будь-якому разі за наявності спору пряма дорога до суду. Позовна заява подається до суду, визначеного правилами підсудності розгляду цивільних справ. Адвокат із розірвання шлюбу допоможе Вам скласти юридично грамотну позовну заяву на розлучення для того, щоб уникнути випадків повернення позовної заяви про розірвання шлюбу та інших негативних наслідків, які спричиняють витрати часу та грошей.

Сімейне законодавство України є досить лояльним у розв’язання питань, пов’язаних із розірванням шлюбу. За загальним правилом, суд розглядає справу про розлучення трохи більш як два місяці. Однак може дати термін на примирення, звичайно, якщо цей час не буде на шкоду подружжю або їхнім дітям. Без допомоги адвоката з розірвання шлюбу Ваш процес розлучення може тривати та до року, якщо одна зі сторін намагатиметься затягнути процес розірвання шлюбу в суді. Адвокат з розлучень не дозволить зловживати відповідачем можливість примиритися або просто завдати неприємностей другої половинки.

Зв’язатися з адвокатом

Адвокат з розлучень проведе Ваш процес розлучення дистанційно, якщо Ви не бажаєте або у Вас немає часу бути присутнім на засіданнях, вислуховувати іншого чоловіка або за будь-якими іншими обставинами. Ви завжди будете проінформовані про стан Вашої справи про розірвання шлюбу зручним для Вас способом. Ми спеціалізуємося на розірванні шлюбу та головним завданням адвоката з розлучення в Україні є отримання клієнтом задовільного результату.

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Підстави припинення шлюбуДовідка про сімейний стан в УкраїніДо якого суду подавати на розлученняСвідоцтво про розлучення на підставі рішення судуСвідоцтво про розлучення на підставі рішення суду, Розірвання шлюбу неповнолітніх, Розлучення до досягнення дитини одного року.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Розірвання шлюбу в суді» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

Розірвання шлюбу в суді

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень
  2. Помилки в документах суду та РАГСу під час розлучення
  3. Розірвання шлюбу неповнолітніх
  4. Процедура розірвання шлюбу чи розлучення
  5. Розірвання шлюбу в РАГСі
  6. Юрист з розлучення в Україні
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар