Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень

допомога адвоката з розлучень

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень» я розповім Вам про допомогу сімейного адвоката, що краще - хороший адвокат чи юрист з розлучень, як знайти хорошого сімейного адвоката з розлучень та чи потрібні послуги адвоката під час розлучень.

Допомога сімейного адвоката

dopomoga-simejnogo-advokata

Шлюбний процес це завжди дуже складний стресовий період для подружжя. У зв’язку з тим, що часто у подружжя відсутні пізнання в галузі юриспруденції, багато важливих нюансів і фактичних аспектів життя сімейної пари можуть бути втрачені, що негативно позначається на остаточному рішенні суду. Таким чином, перед зверненням до суду слід все ж таки скористатися послугами сімейного адвоката з розлучень та отримати повну консультацію.

З норм ст. 15 Цивільно-процесуального кодексу, сторони у справі можуть вдаватися до юридичної допомоги та представництва. Звернувшись до сімейного адвоката з розлучень, Ви можете отримати вичерпну консультацію або повністю довірити шлюборозлучний процес кваліфікованому професіоналу.

Маючи багатий досвід, хороший сімейний адвокат грамотно викладе Ваші вимоги та врахує усі побажання при складанні позовної заяви.

Перебуваючи в стані емоційної напруги, подружжю складно сконцентруватися, грамотно скласти заяву, визначитися до якого суду подавати на розлучення (на сторінку до якого суду подавати на розлучення). Однак не варто забувати, що позовна заява – це основний документ, який має бути складений відповідно до вимог процесуального законодавства. Навіть незначні помилки у позові можуть затягнути розгляд справи.

Крім того, що адвокат допоможе уникнути помилок, ним також буде чітко та лаконічно викладено важливі факти та обставини у справі.

Слід знати, що розгляд суперечок у судовому порядку має певну специфіку та іноді у справах про розлучення потрібна доказова база щодо кожної викладеної обставини.

Грамотне ведення діалогу адвоката із суддею, а також надання необхідної доказової бази буде запорукою отримання рішення на користь клієнта.

Адвокат нерідко стикається із запитанням клієнтів – як затягнути справу про розлучення? Існує кілька варіантів розвитку подій, які знайомі кожному сімейному юристу, проте добрий адвокат із розлучень завжди переконає клієнта у необхідності вирішення конфлікту раціональнішими законними методами.

Зв’язатися з адвокатом

horoshij-advokat-chi-yurist-rozluchen

Хороший адвокат чи юрист з розлучень

Спочатку слід визначитися в термінології. У чому характерна різниця між юристом і адвокатом? Юрист – це фахівець у галузі права. Важливо знати, що діяльність юриста з розлучень не ліцензується і перевірити його освіту, стаж та кваліфікацію неможливо. Найчастіше сімейний юрист є найманим працівником і надає свої послуги на підставі договору. Для представлення Ваших інтересів у державних органах потрібно скласти нотаріально завірену довіреність, що не завжди зручно і матеріально витратно.

Адвокат – це теж юрист, обов’язково з вищою юридичною освітою, зі стажем роботи в галузі права понад 2 роки, який успішно склав кваліфікаційний іспит і отримав статус адвоката. У своїй діяльності сімейний адвокат керується Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 р. На відміну від юриста адвокат здійснює свої послуги на підставі договору про надання правової допомоги. Вся необхідна інформація про адвоката міститься в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Крім того, слід зазначити, що на відміну від адвоката, юрист у сімейних справах не має законних підстав представляти інтереси клієнтів у суді. ч. 2 ст. 15 Цивільно-процесуального кодексу говорить, подання інтересів сторони у справі як вид юридичної допомоги може здійснюватися тільки адвокатом.

Зв’язатися з адвокатом

yak-znajti-horoshogo-simejnogo-advokata-rozluchen

Як знайти хорошого сімейного адвоката з розлучень?

Хороший сімейний адвокат із розлучень підкований у сімейних конфліктах і компетентний вирішити низку юридичних питань у галузі сімейного права.

Як показує практика, хороший сімейний адвокат з розлучень відповідає вимогам клієнта, якщо:

 • має багатий досвід у шлюборозлучному процесі;
 • уважний до вимог та побажань, вникає у всі нюанси справи;
 • висловлюючи свою думку адвокату, клієнт відчуває підтримку та впевненість;
 • адвокат бачить позитивний результат справи та має чіткий план дій.

Як знайти хорошого сімейного адвоката з розлучення? Найчастіше при пошуку адвоката потенційні клієнти керуються відгуками, розміщеними в просторах інтернету. Проте не слід забувати, що хвалебні коментарі не завжди є підтвердженням компетентності юриста, оскільки можуть бути написані адвокатом або його співробітниками.

У зв’язку зі значною кількістю шахраїв та несумлінних фахівців у галузі права, не зайвим буде перевірити кваліфікацію та дійсність свідоцтва адвоката у Єдиному реєстрі адвокатів України. Даний реєстр функціонує на підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26.

До того ж, щоб розуміти наскільки досвідчений сімейний адвокат у вирішенні Вашої справи, варто скористатися сайтом Судова влада та розглянути категорію та успішність справ, якими займався обраний адвокат.

Зв’язатися з адвокатом

chi-potribni-poslugi-advokata-pid-chas-rozluchennya

Чи потрібні послуги адвоката під час розлучення?

Навіщо потрібен адвокат при розлученні, якщо вся необхідна інформація вже розміщена в інтернет-ресурсах і доступна кожному обивателю? Дуже точно помічено, проте насправді не все однозначно. Після того, як подружжя прийняло рішення розірвати шлюб, їм залишилося лише пройти судовий процес.

А судовий процес, у свою чергу, містить масу юридичних зволікань. Навіть на першому етапі процесу розлучення – подання позовної заяви, Вам може знадобитися консультація сімейного адвоката. Однак слід розуміти, що найкращим рішенням буде звернутися до адвоката до початку судового розгляду.

Багатьом сім’ям доводиться відчути на собі всю красу процедури поділу спільного майна, встановлення порядку виховання та утримання дітей після розлучення.

Сімейний адвокат допоможе дізнатися Ваші права та розробить план дій:

 • як зібрати пакет документів, необхідний для подання позовної заяви у сімейних справах;
 • які кроки слід зробити ще до розлучення;
 • якої тактики поведінки необхідно дотримуватись під час судового процесу;
 • як зберегти матеріальні засоби під час шлюборозлучного процесу.

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Перекладач під час розірвання шлюбу, Визнання шлюбу недійснимРозлучення через РАГС без присутностіПроцедура реєстрації рішення суду про розлучення у РАГСі та отримання витягу з реєстру, Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду, Як розлучитися перебуваючи за кордоном, Швидке розлучення в Україні.

Сімейний адвокат може представляти Ваші інтереси віддалено на підставі договору про надання правової допомоги. Вам достатньо надіслати необхідні документи. Дане вирішення питання актуальне для подружжя, яке перебуває за кордоном і не має можливості особисто прибути в Україну, а також у разі якщо необхідно оформити розлучення без прописки (на сторінку розлучення без прописки) подружжя. У такому разі вирішення всіх юридичних та практичних питань лягає на плечі адвоката.

Не варто забувати, що кожен хороший адвокат є психологом. Нерідко, поспілкувавшись з адвокатом, подружжя розуміє, що прийняло рішення з гарячого і готове дати шанс другій половинці в ім’я збереження сімейного союзу, або навпаки в голові з’являється ясність і складається алгоритм необхідних дій. Чоловік, дружина, діти до та після розлучення (на сторінку Чоловік, дружина, діти до та після розлучення) – що робити? Хто як не адвокат стикається з цими питаннями щодня. Дайте змогу досвідченому фахівцю розв’язувати Ваші проблеми.

Рекомендуємо звернутися до висококваліфікованого юриста Скрябіна Олексія Миколайовича, який завдяки численному та успішному досвіду у сфері розірвання шлюбу в суді, допоможе Вам оперативно оформити розлучення та прописати всі необхідні положення щодо дотримання Ваших інтересів.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Україна – на першому місці в Європі за кількістю розлучень
 2. Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю
 3. Вчені пояснили, як розлучення батьків впливає на здоров’я дітей
 4. Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду
 5. Довідка про сімейний стан в Україні
 6. До якого суду подавати на розлучення
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар