Як розлучитися перебуваючи за кордоном

Як розлучитися перебуваючи за кордоном

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «Як розлучитися перебуваючи за кордоном» я розповім Вам про розлучення в Україні якщо Ви знаходитесь за кордоном, про розірвання шлюбу громадян України, які проживають за кордоном, про гарантії адвокатів на розірвання шлюбу громадян України, які проживають за кордоном та про категорії найпоширеніших справ про розлучення з іноземним елементом.

Розлучення в Україні якщо Ви знаходитесь за кордоном

rozluchennya-ukrayini-yaksho-znahodites-kordonom

Розлучитись в Україні, якщо Ви знаходитесь за кордоном можливо! Ця процедура передбачає порушення законодавства. Розлучення громадянина, який перебуває за кордоном, можливе як в адміністративному, так і в судовому порядку. Однак, як не дивно, звернення до суду буде більш простим рішенням.

Така ситуація пов’язана зі складністю оформлення довіреності та заяви на розлучення в адміністративному порядку, яку необхідно надалі пред’явити до компетентного органу РАЦС/РАЦС.

Вирішуючи питання розлучення, перебуваючи за кордоном через суд елементарніше, у зв’язку з тим, що процесуальне право не передбачає обов’язкової присутності позивача під час подання позовної заяви. Таким чином, достатньо зібрати необхідний пакет документів та направити його до суду за місцем проживання відповідача. Для того, щоб справа розглядалася без присутності позивача, необхідно підготувати відповідну заяву.

Однак такий варіант процедури розірвання шлюбу без залучення досвідченого юриста не гарантує сприятливого результату розгляду справи про розлучення судом.

У випадку, якщо позовна заява вже подана, і Ви виступаєте відповідачем у справі про розлучення, Ви можете скористатися послугами адвоката і тоді поданням Ваших інтересів займеться спеціаліст юридичної сфери.

Зв’язатися з адвокатом

rozirvannya-shlyubu-gromadyan-ukrayini-yaki-prozhivayut-kordonom

Розірвання шлюбу громадян України, які проживають за кордоном

У разі коли подружжя – громадяни України та перебувають за кордоном, питання територіальної підсудності справ про розлучення вирішується шляхом подання клопотання про ухвалу компетентного суду до Верховного суду України.

Однак така процедура стосується розлучення між громадянами, які постійно проживають за кордоном. В іншому випадку підсудність визначається нормами Цивільно-процесуального кодексу в звичайному порядку.

Нерідко розлучення громадян України проводиться без їхнього візиту до країни. Таким чином розлучення здійснюється адвокатами без присутності сторін у справі.

Ця тенденція в українській судовій практиці стала широко затребуваною останніми роками серед українців, які перебувають за кордоном. До того ж, залучення кваліфікованих юристів допоможе уникнути помилок у документах про розлучення (на сторінку помилки у документах про розлучення).

Всю юридичну та технічну частину роботи у шлюборозлучному процесі робить за Вас адвокат.

Слід зазначити важливу деталь – останні зміни у Правилах державної реєстрації скасовують штамп про розлучення у паспортах подружжя після припинення шлюбу.

Таким чином, документом, що підтверджує розлучення, є судове рішення, яке набрало законної сили.

Скориставшись послугами адвоката, Ви отримаєте на руки готове рішення поштою або іншим зручним для Вас способом. За потреби адвокат адвокат проставить апостиль на рішенні суду про розлучення для підтвердження законності документа за кордоном.

Говорячи про терміни розгляду розлучення громадян, які перебувають за кордоном, варто врахувати низку нюансів та обставин, у які краще заглибитись під час консультації з адвокатом. У середньому, шлюборозлучний процес займає 2-3 місяці. Однак, на практиці, є справи про розлучення, які розглядаються в більш стислий термін.

Зв’язатися з адвокатом

garantiyi-advokativ-rozirvannya-shlyubu-gromadyan-ukrayini-yaki-prozhivayut-kordonom

Гарантії адвокатів на розірвання шлюбу громадян України, які проживають за кордоном

Перше питання, яке виникає у подружжя, яке бажає розлучитися – як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень?

За час адвокатської практики, адвокат з розлучень Скрябін Олексій Миколайович та його команда виконала завдання своїх клієнтів у повному обсязі.

Підтвердженням та гарантією якісної правової допомоги є досвід роботи у сфері судового представництва понад 10 років. Ми так давно служимо Феміді, що знайомі з усіма нюансами та кур’єзами у питаннях розлучення та сімейних суперечок з іноземним елементом.

Відгуки вдячних клієнтів, з якими можна ознайомитись на сайті, є найобґрунтованішим підтвердженням успішності у веденні шлюборозлучних процесів за участю іноземців та співвітчизників, які перебувають за кордоном.

Зв’язатися з адвокатом

kategoriyi-najposhirenishih-sprav-pro-rozluchennya-inozemnim-elementom

Категорії найпоширеніших справ про розлучення з іноземним елементом

Як відомо, справи про розлучення з іноземним елементом регулюються нормами ЗУ Про міжнародне право.

Розповсюдження категорія справ про розлучення з іноземним елементом – розлучення українських громадян з іноземцем, де позивачем виступає громадянин України, розірвання шлюбу громадянина України та іноземця, де позивачем виступає іноземець.
Дуже поширеною категорією справ є розлучення на підставі спільної заяви громадян України, які перебувають за кордоном або постійно там мешкають, але мають спільних неповнолітніх дітей.

Також користується популярністю в суді розгляд справ про розлучення, коли подружжя є громадянами України, проте відповідач (чоловік) перебуває за кордоном і місце його перебування невідоме.

До ряду типових категорій справ у судовому процесі можна віднести справу – коли позивачем є громадянка України, яка постійно мешкає за кордоном, а відповідачем іноземець. Подружня пара має спільних неповнолітніх дітей і поряд із розв’язання питання про розлучення стає резонною задача про стягнення аліментів з іноземного громадянина.

Звертайтеся до кваліфікованого адвоката з розлучення Скрябіна Олексія Миколайовича і вся правова робота з розлучення буде виконана під ключ без Вашої присутності.

Адвокат та його команда надає послуги по всій Україні, незалежно від Вашого місця перебування та прописки!

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Отримання повторно документів у РАГСі, Укладання шлюбу у РАГСі між громадянами України, Підстави припинення шлюбу, Довідка про сімейний стан в Україні, До якого суду подавати на розлучення.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Як розлучитися перебуваючи за кордоном» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

Як розлучитися перебуваючи за кордоном

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Апостиль на рішенні суду про розлучення
  2. До якого суду подавати на розлучення
  3. Чоловік, дружина, діти до та після розлучення
  4. Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень
  5. Помилки в документах суду та РАГСу під час розлучення
  6. Як затягнути справу про розлучення

Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар