Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю

Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya.com.ua! У статті «Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю» я розповім Вам як краще, на думку психологів, пережити розірвання шлюбу без страждань та болю.

Як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю

Як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю

Провівши ряд опитувань серед пар, які розлучаються і вже розлучились, психологи дійшли висновку, що розірвання шлюбу можливо пережити і менш болісно, ​​ніж це відбувається з більшістю людей, що розлучаються.

Виявилося, що для зменшення нервозності після розлучення потрібно влаштувати святкові веселощі. Зараз у суспільстві набирає обертів святкове та яскраве відзначення розлучення. Експерти стверджують, що розрив відносин – це не привід для смутку.

Зв’язатися з адвокатом

Опитавши жінок за 35 років, психологи дійшли висновку, що розірвання шлюбу є новим поворотом у житті. Зрозуміло, не всі шлюби призводять до довгого та щасливого заміжнього життя, тому психологи пропонують розходиться, якщо люди втратили взаєморозуміння і відчувають партнера лише як баласт, який не дає розвиватися

Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: З ким залишаються діти після розлучення, Зміна прізвища та по-батькові дитини, Порядок спілкування з дитиною після розлучення, Права дітей та батьків після розлучення, Місце проживання дітей, Як забрати дитину у дружини при розлученні, Угода про дітей при розлученні.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю» на сайті rozirvannya.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.

Інформація про нашу компанію

Психологи розповіли, як пережити розірвання шлюбу без страждань та болю

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Вчені пояснили, як розлучення батьків впливає на здоров’я дітей
  2. Апостиль на документах РАГСу
  3. Апостиль на рішенні суду про розлучення
  4. До якого суду подавати на розлучення
  5. Чоловік, дружина, діти до та після розлучення
  6. Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень
Оцініть статтю
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар