- Розлучення з іноземцем
- Розлучитися з іноземцем, якщо шлюб укладено в Україні
- Розірвати шлюб з іноземцем, який укладено в іншій країні
- Підсудність розірвання шлюбу з іноземцем
- Розірвання шлюбу між громадянами України за кордоном
- Розірвання шлюбу з іноземцем в суді
- Оформлення розлучення з іноземцем в Україні
- Розірвання шлюбу з іноземцем без згоди
- Оформлення розлучення з іноземцем без присутності
- Штамп апостиль при розлученні з іноземцем
- Часті питання сімейного адвокату “Чи можу я подати на розлучення з іноземцем, якщо не знаю, де живе чоловік і давно з ним не спілкуюся?”
- Чи можна оформити розлучення з іноземцем без його присутності в Україні?
- Сімейний адвокат при розлученні з іноземцем
- Після цього всі питання можуть вирішуватися дистанційно через Інтернет.
- Вартість розірвання шлюбу з іноземцем
- Сімейний адвокат: консультація
Розлучення з іноземцем
У сучасному світі вже ніхто не дивується шлюбам з іноземцями. Адже ми подорожуємо в інші країни, їздимо у відрядження, спілкуємося і знайомимося в Інтернеті.
Тому і розлучення з іноземцями стали для нас уже звичним. Слід зазначити, що розірвати шлюб з іноземцем може бути складніше, ніж з українцем.
Це обумовлено тим, що необхідно знати норми міжнародного законодавства, а також деталі і нюанси міжнародних договорів і угод.
Щоб розлучення з іноземцем пройшло швидко і безпроблемно, рекомендуємо Вам звернутися до адвоката по сімейних справах. Юрист з розлучень допоможе Вам оформити розлучення з іноземцем під ключ, навіть без його згоди або без присутності в Україні.
Розлучитися з іноземцем, якщо шлюб укладено в Україні
Якщо шлюб з іноземцем був укладений в Україні, то процедура розлучення відповідає розірванню шлюбу між українськими громадянами.
Розлучення з іноземцем в такому випадку може бути оформлений через орган ДРАЦС (якщо у Вас немає спільних дітей до 18 років і обоє з подружжя згодні на розлучення) або через суд (є спільні діти до 18 років або чоловік не згоден).
Єдиною відмінністю розлучення з іноземцем, шлюб з яким був оформлений в Україні, є необхідність перекладу документа про розірвання шлюбу на мову країни, в якій проживає чоловік і проставлення апостиля.
Хороший адвокат з розлучень допоможе Вам оформити розлучення з іноземцем, зробити швидко і якісно переклад документів і проставити штамп апостиль.
Розірвати шлюб з іноземцем, який укладено в іншій країні
Якщо Ваш шлюб був укладений в іншій країні, то розлучення з іноземцем може бути оформлене в країні укладення шлюбу або в Україні.
Розірвання шлюбу в іншій країні – Італії, Канаді або будь-якої іншої ускладнюється нюансами законодавства цієї країни.
Розлучення з іноземцем в Україні в разі укладення шлюбу в іншій країні вимагає перекладу документа про укладення шлюбу на українську мову і проставлення штампа апостиля, який підтверджує дійсність цього документа.
Так як процедура перекладу і проставлення апостиля може бути затягнута, то рекомендуємо звертатися до сімейного адвокату, який співпрацює з перекладачем і знає, як швидко поставити апостиль на документах про розлучення.
Підсудність розірвання шлюбу з іноземцем
Підсудність розірвання шлюбу з іноземцем визначається законодавством країни, в якій був укладений шлюб, а також міжнародними договорами та угодами.
Визначення підсудності розлучення з іноземцем визначається декількома факторами:
Перший фактор – це країна укладення шлюбу.
Другий фактор – це наявність спільних дітей до 18 років.
Третій фактор – наявність в минулому часі у чоловіка реєстрації в Україні або проживання з чоловіком в Україні.
Залежно від визначення підсудності розлучення з іноземцем, Ви зможете подати на розлучення в Україні або в країні укладення шлюбу.
Розірвання шлюбу між громадянами України за кордоном
Зараз багато українців виїжджають з країни з різних причин – працевлаштування, переїзд на постійне місце проживання, возз’єднання з родичами.
Тому найпопулярнішим запитом серед клієнтів є розлучення українських громадян, які проживають за кордоном.
Найбільш зручним способом розірвати шлюб є звернення до адвоката з розлучень, який може вирішити справу без Вашої присутності.
Для цього Вам потрібно укласти договір про надання юридичних послуг з юристом. Це дасть можливість вирішити всі питання, пов’язані з розлученням за кордоном онлайн.
Розірвання шлюбу з іноземцем в суді
Розірвання шлюбу з іноземцем в суді здійснюється в тому випадку, якщо у Вас є спільні неповнолітні діти або один з подружжя проти розлучення.
Судове оформлення розірвання шлюбу передбачає підготовку позовної заяви і збір всіх необхідних документів, який залежить більшою мірою від країни укладення шлюбу.
Оформлення розлучення з іноземцем в Україні
Оформлення розлучення з іноземцем в Україні характеризується великою кількістю переваг, тому багато клієнтів наполягають на тому, щоб розлучення було оформлене в нашій країні.
Підставами для розірвання шлюбу з іноземцем в Україні є:
- наявність в минулому часі української реєстрації у чоловіка;
- проживання з чоловіком в минулому часі на території України;
- подача документів до суду не тільки на розлучення, але і на стягнення аліментів.
Згідно з українським законодавством, якщо Ви з чоловіком не проживали в Україні і у нього не було української реєстрації, то Ви можете розлучитися в Україні, подаючи не тільки на розлучення, а й на стягнення аліментів.
Таким чином, Ви можете спростити процес розлучення і швидко оформити всі документи. При цьому в процесі судових розглядів Ви можете відкликати позов на аліменти.
Розірвання шлюбу з іноземцем без згоди
Якщо Ви хочете розлучитися з іноземцем, при цьому чоловік проти такого рішення, то Вам слід оформляти розлучення без згоди.
В цьому випадку слід підготувати позовну заяву і зібрати всі необхідні документи для подачі їх на розлучення в суд .
В іншому процедура розірвання шлюбу з іноземцем ідентична шлюборозлучному процесу в суді.
Як подати на розлучення, якщо чоловік за кордоном
Якщо Ви хочете розірвати шлюб, при цьому Ваш чоловік не може приїхати в Україну для оформлення документів, то Ви можете розірвати шлюб без його присутності.
Для цього Вам потрібно підготувати всі необхідні документи і позовну заяву. Після цього подати документи в судові органи.
Слід зазначити, що суд не завжди швидко реагує на справи про розлучення з іноземцем, тому Вам або Вашому адвокату потрібно контролювати процес розірвання шлюбу.
Оформлення розлучення з іноземцем без присутності
Щоб розлучитися з іноземцем без його присутності, які проживають за кордоном, необхідно проінформувати його про те, що Ви подали на розлучення.
Тому всі документи для розірвання шлюбу слід перевести і проставити апостиль, для їх посвідчення. Ці документи відправляються за адресою проживання чоловіка.
Наші адвокати допоможуть Вам швидко оформити переведення документів, поставити апостиль і проконтролювати відправку документів дружину за кордон для швидкого розірвання шлюбу.
Штамп апостиль при розлученні з іноземцем
Штамп апостиль при оформленні розлучення з іноземцем проставляється в декількох випадках:
- якщо шлюб з іноземцем був зареєстрований в іншій країні, і необхідно зробити переклад документа про шлюб на українську мову;
- якщо Ви розлучилися в Україні і Вам треба надати документ про розлучення подружжя, який проживає в іншій країні.
Проставлення апостиля – досить складна бюрократична процедура, спростити яку можна за допомогою адвоката по сімейним справам.
Юрист допоможе Вам зробити переклад документів в короткі терміни, тому що ми співпрацюємо з хорошими перекладачами, а також проставить апостиль на необхідних документах.
Часті питання сімейного адвокату
“Чи можу я подати на розлучення з іноземцем, якщо не знаю, де живе чоловік і давно з ним не спілкуюся?”
Так, Ви можете подати на розлучення з іноземцем, навіть якщо Ви втратили зв’язок з чоловіком і не знаєте про його місце проживання. Для цього потрібно підготувати документи на розлучення, подати їх до суду і надати суду інформацію про останнє місце проживання чоловіка, яке Вам відомо.
Якщо шлюб з іноземцем був укладений в Росії, чи можу я подати на розлучення в Україні?
Так, в такому випадку Ви можете подати на розлучення в Україні, якщо у чоловіка була раніше українська реєстрація або Ви спільно проживали якийсь час на території України.
Чи можна оформити розлучення з іноземцем без його присутності в Україні?
Так, Ви можете оформити розірвання шлюбу з іноземцем без його присутності. Для цього краще звернутися до адвоката з розлучень, який допоможе Вам швидко розлучитися.
Сімейний адвокат при розлученні з іноземцем
Якщо Ви вирішили самостійно оформляти розлучення з іноземцем, то Вам слід запастися терпінням і звільнити достатню кількість часу на підготовку і збір документів, їх подачу в суд і відвідування судових засідань.
Якщо ж Ви хочете захистити себе від вирішення подібних питань, то звертайтеся до адвоката з розлучень .
Ви можете оформити розлучення без Вашої присутності в суді – онлайн. Адвокат візьме на себе відповідальність за рішення Вашої справи. Ви звільнитеся від усіх документальних питань і зможете жити звичним життям.
Щоб оформити розлучення з іноземцем під ключ, Вам потрібно укласти з адвокатом договір про надання юридичної допомоги.
Після цього всі питання можуть вирішуватися дистанційно через Інтернет.
Оформлення розлучення з іноземцем в межах України відбувається відповідно до українського законодавства. Тому Ви можете оформити виключно розірвання шлюбу, не зачіпаючи інші питання, щодо спільних дітей і загального майна.
При розірванні шлюбу за кордоном, процедура відбувається відповідно до законодавства тієї країни, де було укладено шлюб. Тому Вам може бути доведеться попутно з оформленням розлучення вирішувати такі питання, як стягнення аліментів на дитину і розділ майна.
Тому хороші адвокати допоможуть Вам розірвати шлюб в межах України і не витрачати час і кошти на вирішення тих питань, які можуть бути вирішені поза судовим процесом.
Вартість розірвання шлюбу з іноземцем
Вартість розлучення з іноземцем визначається різними параметрами, такими як:
- країна укладення шлюбу – Україна або інша країна (Італія, Іспанія, Канада, США або інші країни);
- необхідністю оформлення перекладу документів і проставлення апостиля;
- індивідуальними особливостями – чи є згода чоловіка, чи може він бути присутнім при розлученні;
- необхідністю вирішувати супутні питання – визначати розмір аліментів, місце проживання дитини, ділити майно;
- вартістю послуг адвоката.
Незалежно від індивідуальних особливостей розлучення та інших обставин, рекомендуємо не заощаджувати на послугах адвоката з розлучень.
Залежно від якості послуг, що надаються і кваліфікації юриста буде визначатися тривалість вирішення справи про розлучення з іноземцем, а також остаточних результатів справи.
Сімейний адвокат: консультація
Консультація сімейного адвоката – це перевірений спосіб успішно завершити справу про розлучення з іноземцем.
Сімейний адвокат володіє знаннями і досвідом оформлення розлучення з іноземними громадянами, тому Ви зможете отримати документ, що підтверджує розлучення в короткі терміни.
Не варто витрачати час на самостійне оформлення розірвання шлюбу. Ви можете просто подзвонити або написати нашим адвокатам, які без Вашої участі і присутності оформлять всі документи і завершать справу про розірвання шлюбу з іноземцем в Вашу користь.
Наші сімейні адвокати допоможуть Вам швидко і якісно оформити розлучення з іноземцем.
Телефонуйте нам прямо зараз і вже найближчим часом Вам нададуть інформацію щодо можливих способів розірвання шлюбу.
Наші юристи по сімейним справам визначать оптимальну тактику розлучення і допоможуть завершити справу про розлучення з іноземцем в найкоротші терміни.
Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Швидке розлучення в Україні, Рішення суду про розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу неповнолітніх, Реєстрація розірвання шлюбу, Розірвання шлюбу в суді, Зміна прізвища після розлучення, Як і де подати на розлучення, Як подати заяву на розлучення онлайн.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:
- Швидке розлучення в Україні
- Документи для розлучення через РАГС в Україні
- Позов про розірвання шлюбу пари, яке має дітей
- Штамп / друк про шлюб / розлучення в паспорт
- Документи необхідні для розірвання шлюбу
- Розірвання шлюбу. Держмито – судовий збір