Як розірвати фіктивний шлюб

Як розірвати фіктивний шлюб 2024

Найчастіше в Україні фіктивний шлюб з іноземцем або громадянином України укладається з метою вирішення різних проблем – отримання іноземного громадянства, виїзд за кордон, отримання матеріальних благ і т. д. Тому постає питання, як розірвати фіктивний шлюб 2024 року. листя.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю! Я розповім у цій статті Вам про те, як розірвати фіктивний шлюб з іноземцем, як розлучитись, якщо шлюб фіктивний, без присутності онлайн або у випадку, коли невідомо, де друга сторона – чоловік чи дружина.
Яка юридична допомога Вам потрібна:
розірвати фіктивний шлюб
0%
розлучитися з іноземцем онлайн
0%
оформити розлучення, якщо невідомо, де друга сторона
0%
інша допомога юриста
100%
Voted: 1

Фіктивний шлюб: особливості розлучення

В Україні та інших країнах шлюби за розрахунком часто укладаються для досягнення особистих цілей одного з подружжя або пари. Пізніше одна зі сторін може захотіти розірвати шлюб або визнати його фіктивним.

Визнання шлюбу фіктивним – досить складна процедура, яка потребує жорсткої доказової бази. Так, анулювати шлюб, тобто визнати його фіктивним, можна через РАЦС та через суд.

Для визнання шлюбу фіктивним у РАЦСі подружжя має подати відповідну заяву та додати доказову базу про те, що шлюб було укладено з порушеннями сімейного законодавства.

Анулювати шлюб через суд можна за допомогою подання позовної заяви, до якої також слід додати докази, що підтверджують фіктивність шлюбу.

Визнати шлюб фіктивним Україна

Багато адвокатів рекомендують не визнавати шлюб розрахунковим, а домагатися розлучення через суд, оскільки судовий процес розірвання шлюбу є простішим, ніж визнання шлюбу за розрахунком.

Тому, якщо Вам потрібно розірвати фіктивний шлюб, найкраще зв’язатися із сімейним адвокатом та обрати оптимальний варіант вирішення Вашого питання.

Розірвати фіктивний шлюб із адвокатом:
проста процедура
гарантія позитивного результату
мінімальні терміни та витрати
Розірвати фіктивний шлюб без адвоката:
складна процедура
відсутність будь-яких гарантій
зайві витрати часу та грошей

Розірвати фіктивний шлюб з іноземцем 2024

Досить часто фіктивний шлюб укладається з іноземцем. Метою такого шлюбу може бути отримання громадянства чи посвідки на проживання – як для іноземця в Україні, так і для українського громадянина в іншій країні.

Складність розірвання розрахункового шлюбу з іноземцем у 2024 році може полягати в тому, що іноземець не може перебувати в Україні під час розірвання шлюбу або його місцезнаходження невідоме.

Такі ситуації далеко не рідкість сьогодні, тому адвокати у сімейних справах знають, як розв’язувати подібне питання та швидко розірвати фіктивний шлюб.

Розлучитись, якщо шлюб фіктивний, без присутності в Україні

Якщо один із подружжя не може бути присутнім в Україні для розірвання шлюбу, слід оформити розлучення без присутності однієї сторони або розірвати шлюб онлайн.

Онлайн розлучення можливе за допомогою подання заяви на розірвання шлюбу. Ви можете самостійно подати позов до суду, а також зібрати необхідний перелік документів, довідок та доказів, щоб розірвати шлюб. Або Ви можете звернутися до адвоката, який зробить самостійно все необхідне для розірвання фіктивного шлюбу з іноземцем.

Розірвати фіктивний шлюб, якщо невідомо, де друга сторона

Розірвати фіктивний шлюб, якщо невідомо, де друга сторона, можна за допомогою судових органів. Вам потрібно підготувати заяву на розлучення, зібрати усі документи. У заяві Ви можете вказати останню відому адресу, де проживав Ваш чоловік.

Судові органи направлять повідомлення на вказану адресу, щоб ознайомити чоловіка з початком судового розгляду щодо розлучення. Розірвання шлюбу з чоловіком, яке невідомо, де знаходиться, може затягтися через неявку другої сторони.

Прискорити процес розлучення в такому випадку можна за допомогою сімейного адвоката.

Послуги адвоката: розірвання фіктивного шлюбу

Адвокат у сімейних справах допоможе розірвати фіктивний шлюб з іноземцем чи українським громадянином у короткий термін. Ви можете перебувати за кордоном або в іншому місті, а адвокат візьме на себе всі обов’язки щодо розірвання фіктивного шлюбу.

Не варто відкладати на потім вирішення питання розірвання фіктивного шлюбу, оскільки це може спричинити негативні наслідки – матеріального характеру, зміни сімейного стану, вирішення питань про дітей тощо. Телефонуйте або пишіть адвокатам нашої юридичної компанії за вказаними на сайті номерами, щоб швидко вирішити Ваше запитання.

Питання адвокату: як розірвати фіктивний шлюб
Як найкраще розірвати фіктивний шлюб?
Чи можна розірвати фіктивний шлюб із іноземцем онлайн?
Чи можна розірвати фіктивний шлюб, якщо невідомо, де чоловік?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Щоб швидко розірвати фіктивний шлюб із іноземцем без присутності, зателефонуйте адвокатам у сімейних справах. Юристи нашої компанії оформлять розлучення, якщо фіктивний шлюб, через суд онлайн без Вашої присутності.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. У яких випадках під час розлучення дитина залишається з батьком
  2. Як оформити розлучення за один день
  3. Як розлучитися з дружиною
  4. Як розлучитися без суду
  5. Як розлучитися з чоловіком
  6. Розлучення за наявності дітей
  7. Як розлучитися з двома дітьми

Як розірвати фіктивний шлюб

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар