- Як розлучитися з двома дітьми
- Оформити розлучення з двома дітьми через РАЦС
- Розлучитися з двома дітьми через суд
- Подати в суд на розірвання шлюбу з двома дітьми за згодою сторін
- Розірвати шлюб, якщо є діти, без згоди
- Оформити розлучення з двома дітьми онлайн
- Послуги адвоката: розлучитись з двома дітьми без присутності
Як розлучитися з двома дітьми
В умовах повномасштабного вторгнення російської армії багато людей не витримують напруги, через що виникають проблеми в родині. Сімейні пари з маленькими дітьми часто вирішують розірвати шлюб. І постає питання, як розлучитися з двома дітьми.
Оформити розлучення з двома дітьми через РАЦС
Багато хто вважає, що якщо є діти, то потрібно розлучатися через суд. Проте з цього правила є винятки. Тому радимо вам ознайомитися з такими винятками.
Якщо у вас є діти віком до 18 років, ви можете подати на розлучення через РАЦС, якщо:
- Чоловік визнаний судом безвісти зниклим.
- Чоловік визнаний судом недієздатним.
У будь-якій із цих ситуацій слід мати на руках документ, що підтверджує можливість розірвати шлюб із маленькими дітьми у РАЦСі. Таким документом є рішення суду.
Розлучитися з двома дітьми через суд
Якщо подружня пара з двома дітьми не має підстав для розлучення через РАЦС, їм слід розлучитися через суд.
Розірвати шлюб із двома дітьми в суді можна різними способами, залежно від згоди подружжя.
Слід зазначити, що при розлученні з двома дітьми судова система більше піклується про дітей. Тому рішення ухвалює суд, враховуючи інтереси дітей.
Щоб не затягувати судовий розгляд, найкраще відразу звернутися за допомогою до адвоката по сімейних справах, який допоможе вам підготувати документи та заяву про розірвання шлюбу відповідно до вимог і норм законодавства.
Подати в суд на розірвання шлюбу з двома дітьми за згодою сторін
Розірвання шлюбу двома дітьми можливе за взаємною згодою подружжя шляхом подачі спільної заяви про розірвання шлюбу до суду. Крім заяви, необхідно підготувати паспорти, ІПН подружжя, а також свідоцтва про шлюб і народження.
Також слід підготувати та завірити у нотаріуса договір про дітей. У ньому має бути зазначено, де і з ким проживатимуть діти, спосіб та розмір виплати аліментів, порядок спілкування другого з дітьми.
Розірвати шлюб, якщо є діти, без згоди
Якщо один із подружньої пари не готовий розлучатися, слід подавати до суду позовну заяву. Позов подається чоловіком за місцем прописки чи проживання другого чоловіка.
При цьому можна подавати позовну заяву на розлучення за місцем проживання або реєстрації у певних випадках. Такими випадками є опіка над неповнолітніми дітьми чи стан здоров’я.
У позові вказують причини та обставини розлучення з двома дітьми. Судові органи ретельно вивчають матеріали справи, а потім ухвалюють рішення. Щоб суд ухвалив рішення на Вашу користь, найкраще розлучатися через адвоката.
Оформити розлучення з двома дітьми онлайн
Однією з найбільш популярних юридичних послуг сьогодні є оформлення розлучення онлайн. Багато українців перебувають за кордоном чи в іншому місті. Тому їм набагато зручніше звернутися до адвоката, щоб він від імені клієнта оформив розірвання шлюбу із двома дітьми через суд.
Для цього необхідно оформити договір надання юридичних послуг між адвокатом та клієнтом. Договір оформляється онлайн через електронну пошту або менеджер.
Розлучення з двома дітьми онлайн – це найкращий спосіб швидко розлучитися без зайвих витрат часу та грошей.
Послуги адвоката: розлучитись з двома дітьми без присутності
Адвокат у сімейних справах зможе допомогти розлучитися з двома дітьми навіть без згоди чоловіка. До послуг сімейного юриста входить консультація, підготовка заяви та документів для розірвання шлюбу, участь у судових засіданнях, отримання додаткових довідок та документів, отримання рішення суду про розлучення.
Тобто Ви можете займатися своїми справами, продовжувати працювати та не приїжджати в Україну для оформлення розірвання шлюбу, всі зобов’язання щодо шлюборозлучного процесу візьмемо на себе адвокат – оформить розлучення під ключ.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:
- Адвокат по сімейним справам в Україні
- Як залишити дітей із батьком після розлучення?
- Розлучення з вагітною за ініціативою дружини
- Колишня дружина проти спілкування з дитиною
- З ким житимуть діти у разі розлучення?
- Причини розлучення у заяві про розірвання шлюбу
- Зміна прізвища після розлучення
- Як розлучитися, якщо дружина проти?
- Причини розлучення
- Розлучення без згоди одного з подружжя