Як розлучитися військовослужбовцю віддалено на відстані Україна

Як розлучитися військовослужбовцю віддалено на відстані Україна 2024

Часто подружні пари з роками вирішують розірвати шлюб через різні причини – матеріальні питання, міжособистісні конфлікти, різні погляди на життя, зради та інше. Якщо один із подружжя військовий, то процедура може бути ускладнена. Тому постає питання, як розлучитися військовослужбовцю віддалено на відстані Україна 2024 року.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю! Я розповім Вам у цій статті про те, як розлучитись військовослужбовцеві віддалено на відстані Україна 2024, які є способи розірвання шлюбу в такій ситуації, а також, що робити, якщо військовий не може особисто бути присутнім на розлученні.
Яка адвокатська послуга Вам потрібна?
розлучитися з військовослужбовцем
0%
розірвати шлюб віддалено з військовим
0%
розлучитися на відстані, якщо чоловік військовий
0%
інші адвокатські послуги
0%
Voted: 0

Розлучитися з військовослужбовцем в Україні: способи розлучення

Процедура розірвання шлюбу з військовим в Україні аналогічна до стандартного шлюборозлучного процесу. Тому, якщо один із подружньої пари військовий, то подати на розлучення можна:

 • В органи РАЦС.
 • До районного суду.

Вибір способу розлучення залежить від того, чи є в сім’ї діти, а також чи згодні чоловік та дружина розірвати шлюб.

Подати на розлучення з військовослужбовцем через РАЦС 2024

Розлучитися в РАЦСі подружжя може за відсутності дітей (загальних до 18 років), і навіть, якщо обоє їх згодні. Для оформлення розірвання шлюбу чоловік та дружина повинні з’явитися до районного РАЦСу за місцем прописки одного з них або туди, де оформлювався шлюб.

У РАЦСі чоловік і дружина можуть підготувати заяву на розлучення та отримати реквізити для сплати державного мита. Квитанція про сплату прикладається до інших документів під час розлучення.

Розірвання шлюбу з військовим у РАЦСі без присутності чоловіка

Якщо ж військовослужбовець неспроможна бути присутнім у РАЦСі під час подання заяви, він може підготувати заздалегідь заяву і зробити довіреність на дружину, які обов’язково треба завірити в нотаріуса.

Таким чином, військовослужбовець зможе розлучитися віддалено на відстані через РАЦС. Щоб правильно оформити всі документи та уникнути проблем, рекомендуємо звернутися до адвоката у сімейних справах.

Розлучитися з військовослужбовцем через адвоката:
без присутності онлайн
без затримок
без проблем
Розлучитися з військовослужбовцем самостійно:
обов'язкова присутність
довго
проблематично

Розлучитися з військовослужбовцем віддалено онлайн

Розлучитися з військовослужбовцем віддалено онлайн можна через адвоката. Сімейний адвокат може на підставі договору подати інтереси одного з подружжя або подружжя в суді.

За допомогою адвоката Ви можете уникнути необхідності особисто відвідувати органи суду, займатися підготовкою документів та інших бюрократичних питань.

Договір з адвокатом можна підписати онлайн – через електронну пошту або у месенджері, що допоможе заощадити Вам час та гроші на оформлення шлюборозлучного процесу з військовим.

Подати на розірвання шлюбу з військовим на відстані через суд

Розлучення з військовослужбовцем через суд необхідно оформляти, якщо в сім’ї є маленькі діти або один із пар проти розлучення. У першому випадку подружжя може подати спільну заяву на розірвання шлюбу до суду, а також докласти до неї договір про дітей, завірений у нотаріуса.

У другому випадку, один із подружжя подає позовну заяву на розлучення, оскільки другий з подружжя проти розірвання шлюбу. Щоб не бути особисто в суді, подружжя може запросити довірену особу – адвоката, який представить їхні інтереси в суді.

Послуги адвоката: розірвати шлюб із військовослужбовцем онлайн

Сімейний адвокат при розлученні з військовослужбовцем віддалено на відстані в Україні – це перевірений спосіб швидко розірвати шлюб, не займаючись питаннями підготовки документів та відвідуванням державних органів.

Крім того, адвокат виступить посередником подружжя, що допоможе уникнути зайвих конфліктів. Тому рекомендуємо звертатися за допомогою до юристів у сімейних справах, якщо Вам потрібно розлучитися з військовослужбовцем на відстані.

Питання адвокату про розлучення з військовим віддалено на відстані
Чи можна розлучитися з військовим через РАЦС в Україні?
Як розлучитися з військовослужбовцем віддалено на відстані?
Чи можна подати на розлучення з військовослужбовцем, якщо він не може бути особисто в РАЦСі?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Щоб розлучитися з військовослужбовцем на відстані швидко і без проблем, зателефонуйте або напишіть нашим адвокатам за вказаними на сайті номерами. Наші юристи допоможуть розірвати шлюб оптимальним способом онлайн, а також уникнути конфліктів.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Якщо батьки у розлученні, чи потрібний дозвіл на виїзд
 2. Довідка про розлучення онлайн
 3. Відібрання (відібрання) дитини без позбавлення батьківських прав
 4. Відклик на позовну заяву про розірвання шлюбу Україна
 5. Як розірвати фіктивний шлюб
 6. Вартість послуг адвоката під час розлучення
 7. У яких випадках під час розлучення дитина залишається з батьком
 8. Як оформити розлучення за один день
 9. Як розлучитися з дружиною

Як розлучитися військовослужбовцю віддалено на відстані Україна

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар