Як розлучитися в Нідерландах онлайн

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю, у цій статті я розповім вам про те як розірвати шлюб в Нідерланхдах. Обов’язково читайте статтю на сайті rozirvannya.com.ua «Як розлучитися в Нідерландах онлайн» до кінця та дізнаєтеся багато цікавого відносно розірвання шлюбу в Нідерландах онлайн: особливості оформлення заяви, заява про розірвання подружніх відносин від подружжя, заява про розірвання подружніх відносин лише від одного чоловіка, фінал процесу розлучення в Нідерландах.

Як розлучитися в Нідерландах?

Процедура розірвання подружніх відносин багато в чому визначається тим, на яких умовах було створено сім’ю. Законодавство Нідерландів містить багато особливостей, на які потрібно звернути увагу під час шлюборозлучного процесу. Ми детально розповімо про те, як розлучитись у Нідерландах українцям.

Як подати на розлучення в Нідерландах онлайн: варіанти розірвання шлюбу

У Голландії є кілька варіантів розриву сімейних зв’язків:

 1. Шлюбний процес у судовому порядку.
 2. Припинення офіційно оформлених відносин між партнерами.
 3. Розірвання подружніх відносин за релігійними канонами з подальшим оформленням розлучення у судовому порядку.

У Нідерландах подружні пари переважно розлучаються у суді.

Яка юридична послуга для Вас є актуальною?
Консультації та аналіз ситуації
0%
Підготовка документів
0%
Подача до суду
0%
Представлення інтересів в суді
0%
Вирішення спорних питань
0%
Розрахунок фінансового урегулювання
100%
Допомога в реєстрації судового рішення
0%
Voted: 1

Розірвання шлюбу в Нідерландах онлайн: особливості оформлення заяви

Пара, яка прийняла рішення розірвати сімейний зв’язок, має звернутися до юриста: сімейний адвокат допоможе належним чином скласти позов і подати його до канцелярії судової інстанції. Подання заяви – перший крок до розірвання подружніх відносин. Шлюб вважається розірваним після ухвалення судом відповідного вердикту.

Крім прохання розірвати шлюб, у заяві також можна вказати на необхідність вирішення спірних питань щодо виплати аліментів, місця проживання дітей та майнових спорів.

Заява про розірвання подружніх відносин від подружжя

Зазвичай, така заява містить особисті дані подружжя, дату одруження, причину розлучення та можливо інші подробиці, які вони вважають за потрібне включити. Однак, точний зміст та вимоги до такої заяви можуть відрізнятися залежно від країни та юридичної системи, в якій подружжя подає на розлучення. Якщо вам потрібна конкретна інформація або зразок заяви, будь ласка, надайте більше деталей, і я намагатимусь надати докладну відповідь.

Заява про розірвання подружніх відносин лише від одного чоловіка

Якщо партнер проти розірвання шлюбу, рекомендується звернутися до сімейного адвоката: юрист складає позов, направляє оригінал до судової інстанції, а копію – другому чоловікові. Останній має право заперечень. Чоловік/дружина можуть протестувати протягом 6 тижнів з моменту отримання копії заяви. Розірвання подружніх відносин пари в Нідерландах, яка не може дійти згоди, може тривати навіть рік і більше.

Вжиття забезпечувальних заходів під час розірвання шлюбу в Нідерландах

Тривала процедура розірвання шлюбу справді втомлює та виснажує. Суддя має право винести попередній вердикт із підписанням подружжям тимчасової угоди, яка дійсна протягом процесу розлучення. Серед забезпечувальних заходів питання:

 • батьківських прав та обов’язків з виховання за спільними спадкоємцями віком до 18 років.
 • виплати аліментів.
 • поділу спільно нажитого майна.
 • експлуатації житла, в якому пара проживала до початку процедури розірвання подружніх стосунків.

Запит про необхідність впровадити забезпечувальні заходи може бути поданий як до розлучення, і під час розірвання шлюбу в Нідерландах. Тривалість дії заходів – чотири місяці.

Фінал процесу розлучення в Нідерландах

Розірвання шлюбу в Нідерландах вважається офіційним і набирає чинності лише після реєстрації відповідного рішення у книзі РАЦС. Внести дані слід протягом пів року після винесення судом вердикту.

Важливо, що спільні взаємини подружжя з подання заяви, припиняються. Наприклад, якщо чоловік взяв кредит або придбав машину після подання заяви, дані заборгованість/рухоме майно поділу вже не підлягають.

Щоб дізнатися, як правильно подати на розлучення в Нідерландах українцям, краще звернутися до юриста із сімейного права. Кваліфікований фахівець допоможе не допустити помилок та уникнути проблем при розірванні подружніх стосунків.

Питання адвокату з розлучень
Чи можливе розлучення в Нідерландах онлайн?
Які кроки потрібно зробити для онлайн-розлучення в Нідерландах?
Чи потрібно особисто зустрічатися з адвокатом для онлайн-розлучення?
Які документи потрібно надати для онлайн-розлучення в Нідерландах?
Як довго може тривати процедура онлайн-розлучення в Нідерландах?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Як розлучитися в Нідерландах онлайн» була для Вас корисною та Ви дізнались щось нове для себе з приводу розлучення українцям в Нідерландах, то ставте лайк цій статті, підписуйтесь на мій ютуб-канал, діліться з друзями, жміть дзвіночок, щоб не пропустити нові відео.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Як подати на розлучення в Україні
 2. Як розділити автомобіль при розлученні
 3. Як подати на розлучення в Канаді
 4. Як ділиться майно при розлученні
 5. Розірвання шлюбу за кордоном
 6. Розірвання шлюбу в Польщі онлайн
 7. Як подати на розлучення в Румунії
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар