Як подати на розлучення в Канаді

Подати на розлучення в Канаді для українців просто. Неважливо, хто з подружжя висунув ініціативу та погодився завершити спільне життя – рішення буде ухвалено згідно з сімейним кодексом України.

Для громадян, які перебувають за кордоном, існують кілька можливостей:

 • Повернутися до України та розв’язувати поточні питання через судовий шлях. Цей варіант передбачає незгоду однієї зі сторін з ухваленням рішення про завершення відносин, наявність неповнолітніх дітей у шлюбі або питання щодо поділу спільно нажитого майна;
 • За таким же принципом звернутися до РАГСу, в якому було укладено шлюбний договір і подати прохання про розірвання шлюбу за згодою.

У випадку, коли обставини не дозволяють перетнути кордон, можна скористатися послугою розірвання шлюбу в Канаді онлайн, звернувшись дистанційно до сімейного юриста.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю, у цій статті я розповім вам про те як подати на розлучення в Канаді. Обов’язково читайте статтю на сайті rozirvannya.com.ua «Як подати на розлучення в Канаді» до кінця та дізнаєтеся багато цікавого відносно того як подати на розлучення в Канаді за кордоном в онлайн-режимі, чи можна подати на розлучення в Канаді онлайн без згоди чоловіка чи дружини, розірвання шлюбу в Канаді онлайн: особливості процесу розлучення в судовому порядку, як грамотно розлучитися в Канаді онлайн: важливість кваліфікованого адвоката.

Як подати на розлучення в Канаді за кордоном в онлайн-режимі

Процес розлучення для українців, які проживають або тимчасово перебувають в Канаді, проходить відповідно до чинного законодавства України. Ви можете подати на розлучення в Канаді без присутності особисто, скориставшись послугою дистанційного розірвання шлюбу через уповноваженого юриста. Розлучення також можливе, якщо одна із сторін не погоджується з рішенням розірвати шлюб. Онлайн процедура також уможливлює:

 • Подати на розлучення в Канаді без чоловіка;
 • Подати на розлучення в Канаді без дружини.

Таким чином, розірвання шлюбу не вимагає вашої особистої присутності: всі питання щодо процедури вирішує адвокат або сімейний юрист, він же веде документацію та займається вашими питаннями в Україні. Після завершення всіх етапів розлучення вам будуть надіслані документи, на яких стоятиме штамп Апостиль, що підтверджує достовірність та справжність паперів.

Яка юридична послуга для Вас є актуальною?
Зверніться до кваліфікованого адвоката
0%
Зберігайте всі документи
0%
Розірвання шлюбу за взаємною згодою
100%
Розлучення через суд
0%
Вирішення питань дітей та майна
0%
Реєстрація розлучення
0%
Voted: 1

Чи можна подати на розлучення в Канаді онлайн без згоди чоловіка чи дружини?

Так, це абсолютно вас право як повноцінного члена суспільства. Не важливо, в якій країні ви уклали шлюб: у вас завжди є право на розірвання цих відносин. У випадку, коли чоловік чи дружина не погоджуються на розлучення за взаємною згодою та не хочуть підписувати необхідні документи, процедура розірвання шлюбу відбувається через судовий шлях. Перед тим як звертатися до суду, важливо зібрати пакет документів:

 1. Паспорти подружжя, які висловлювати бажання завершити відносини.
 2. Заява, в якій слід вказати особисті дані пари та їх місце проживання (реєстрація шлюбу та спільне проживання протягом шлюбу).
 3. Свідоцтво про народження дітей, якщо у подружжя є спільні неповнолітні спадкоємці до 18 років.
 4. У випадку наявності – шлюбний договір.

В судових установах також відбуваються процеси розірвання шлюбу, пов’язані з розглядом майнових суперечок, питань щодо аліментів та вирішення подальшого місця проживання спільної неповнолітньої дитини. Якщо потрібно, ви можете подати на розлучення в Канаді онлайн через суд: адвокат допоможе вам у цьому процесі, надавши консультації та допомагаючи з оформленням необхідних документів. Він також зробить все можливе, щоб судове рішення було позитивним за вашим позовом.

Розірвання шлюбу в Канаді онлайн: особливості процесу розлучення в судовому порядку

Розірвання шлюбного договору через суд відбувається у таких випадках:

 • Один із партнерів не погоджується з рішенням про розлучення;
 • У вас є спільна дитина, яка ще не досягла 18 років;
 • Є спільно нажите майно і ви не можете домовитися про його рівноправний розподіл.

Якщо ви подаєте на розлучення в Канаді онлайн, ви можете висловити свої вимоги, претензії та надати докази письмово, не беручи участь у засіданнях у суді: ваші інтереси будуть представлені офіційними представниками в Україні, сімейними адвокатами.

Серед судових документів, крім особистих даних кожного з партнерів, повинна бути заява на розірвання шлюбу, підписана позивачем та сімейним адвокатом. У документі має бути вказано:

 1. Повна назва судової інстанції;
 2. Номер паспорта, серія та ідентифікаційний код кожного партнера;
 3. Місце прописки або місце проживання з індексом;
 4. Мобільні номери телефонів, а також адреси електронної пошти.

Також обов’язково повинна бути присутня квитанція, яка підтверджує оплату державного мита. Згідно з законодавством України, судовий процес у справі про розірвання шлюбу триває від двох до трьох місяців. Протягом цього часу вирішуються майнові питання, питання виховання неповнолітньої дитини, питання виплати аліментів та інші нюанси, які можуть виникнути під час судового розгляду.

Як грамотно розлучитися в Канаді онлайн: важливість кваліфікованого адвоката

Наявність кваліфікованого фахівця в Україні допоможе вирішити безліч питань, а головне – зробити це якісно та у визначені терміни. Юрист допоможе підготувати необхідну документацію для органів РАГСу у випадку розлучення за взаємною згодою або правильно скласти папери для подачі до суду, якщо виникли розбіжності між партнерами.

Адвокат-юрист супроводжуватиме вас на кожному етапі процесу розлучення, надаватиме консультації у спірних ситуаціях і знаходитиме оптимальні шляхи вирішення, навіть якщо виникнуть непередбачені проблеми. Також сімейний адвокат надасть допомогу у складанні документів таким чином, щоб вони були юридично чинними як в Україні, так і в Канаді.

Після завершення процедури розлучення, ви отримаєте готові документи у двох примірниках – українською та англійською чи французькою мовою, які будуть надіслані на вашу поштову адресу. На всіх документах буде нанесено апостиль, що свідчить про їхню достовірність та актуальність інформації. Співпрацюючи з кваліфікованим фахівцем, ви можете мати повну впевненість, що процес розлучення пройде швидко та успішно для вас.

Питання адвокату з розлучень
Які кроки потрібно вжити для подачі на розлучення в Канаді?
Які документи необхідно зібрати для подачі на розлучення в Канаді?
Чи можливе розлучення за взаємною згодою в Канаді?
Якщо одна зі сторін не згодна на розлучення, які кроки слід вжити?
Як вирішуються питання щодо дітей та майна під час розлучення в Канаді?
Які кроки потрібно вжити після отримання рішення суду про розлучення?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Як подати на розлучення в Канаді» була для Вас корисною та Ви дізнались щось нове для себе з приводу того як подати на розлучення в Канаді, то ставте лайк цій статті, підписуйтесь на мій ютуб-канал, діліться з друзями, жміть дзвіночок, щоб не пропустити нові відео.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Розлучення за наявності дітей до 3-х років
 2. Як і де отримати свідоцтво про розлучення?
 3. Розлучення без присутності подружжя
 4. Як подати заяву на розлучення онлайн?
 5. Розлучення без дітей – у ДРАЦСі та суді
 6. Як і де подати на розлучення?
 7. Розлучення за спільною згодою з дітьми
 8. Розлучитися з дружиною при наявності дітей
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар