Юрист (адвокат) з шлюборозлучних процесів Україна 2024

Юрист (адвокат) зі шлюборозлучних процесів Україна 2024

Оформлення розлучення у часто є складним процесом, що вимагає знань законів і норм сімейного права. Куди подавати на розлучення, які для цього потрібні документи, як підготувати заяву – на ці та інші питання знає відповіді юрист (адвокат) щодо шлюборозлучних процесів Україна 2024 року.

Якщо у Вас виникла потреба оформити процес розлучення – Ви можете звернутися за допомогою до юриста. Послуги адвоката – це перевірений спосіб швидко розірвати шлюб відповідно до законодавчих вимог.

Послуги юриста або адвоката з розлучення в Україні 2024

Юридична допомога при розлученні може знадобитися у різних ситуаціях. Найбільш актуальними запитами серед клієнтів сімейного адвоката є:

 1. Допомога у розірванні шлюбу без згоди чоловіка чи дружини.
 2. Супровід одного з подружжя під час розлучення через суд.
 3. Оформлення розлучення з дитиною до 1 року, до 3 років та з дітьми до 18 років.
 4. Оформлення розірвання шлюбу без присутності одного з подружжя.
 5. Онлайн розлучення без присутності подружжя.

Слід зазначити, що кожне розлучення відрізняється своєю специфікою та особливостями. Тому потрібен індивідуальний підхід до кожної сімейної пари на вирішення справи про розлучення.

Скільки коштують послуги адвоката зі шлюборозлучного процесу

Вартість послуг адвоката, юриста з шлюборозлучних процесів та сімейних справ залежить від:

 1. Переліку необхідних послуг.
 2. Складність ситуації.
 3. Наявність всіх документів для розлучення.
 4. Згоди чоловіка та дружини розлучитися.

Також слід зважати на терміни розлучення. Сімейний адвокат може прискорити шлюборозлучний процес, при цьому вартість адвокатських послуг буде вищою, ніж у випадку стандартної процедури оформлення шлюборозлучного процесу.

Скільки коштує консультація юриста з сімейного права під час розлучення

Консультація адвоката або юриста щодо сімейного права – це перший етап юридичної допомоги при розлученні. На консультації адвокат зможе проконсультувати Вас про можливі способи розлучення, запропонувати оптимальні шляхи розірвання шлюбу, а також ознайомить Вас із послідовністю етапів оформлення розлучення.

Також на консультації Ви зможете обговорити терміни процесу розлучення, обсяг необхідних Вам юридичних послуг та дізнатися вартість послуг адвоката при розлученні. Зв’яжіться з нашими адвокатами, щоб швидко та без проблем розірвати шлюб.

Адвокат з розлучень: оформлення шлюборозлучного процесу онлайн

Адвокат з розлучень може оформити процес розлучення онлайн – без Вашої участі та присутності. Розлучення онлайн передбачає, що Ви не берете особистої участі у шлюборозлучному процесі. Все, що потрібно з Вашого боку – надати адвокату інформацію та документи для розлучення. Це також можна зробити в режимі онлайн – електронною поштою або в месенджері.

Своєю чергою адвокат підготує заяву на розлучення, збере усі необхідні документи, довідки та квитанції. Також юрист зможе проконтролювати хід розірвання шлюбу та прискорити процедуру.

Хороший адвокат у сімейних справах при розлученні: як вибрати?

Як вибрати хорошого адвоката з розлучення в Україні? Щоб не помилитися під час вибору адвоката, рекомендуємо звернути увагу на такі нюанси:

 1. Яка освіта в адвоката?
 2. Який досвід роботи в адвокатурі?
 3. У чому спеціалізується юрист?
 4. Які відгуки клієнтів про адвоката?
 5. Які справи було вирішено успішно адвокатом?

Також обов’язково слід поспілкуватись з юристом, щоб зрозуміти, наскільки комфортно Вам спілкуватися з адвокатом. При цьому не слід довіряти юристам, якщо вартість послуг буде дуже низькою. Низька ціна на послуги адвоката в більшості випадків свідчить про відсутність досвіду або неякісне надання послуг. Тому краще вибрати більш дорогого юриста, при цьому бути впевненим на 100% як надання послуг.

Допомога адвоката по шлюборозлучних процесах: розлучення під ключ

Оформлення розлучення під ключ – це комплекс юридичних послуг під час розірвання шлюбу. У разі розірвання шлюбу під ключ через адвоката у сімейних справах Ви повністю звільняєтеся від необхідності брати участь в оформленні шлюборозлучного процесу.

Сімейний адвокат повністю бере на себе обов’язки щодо оформлення розлучення, включаючи підготовку заяв, документів, довідок. Крім того, юрист зможе за необхідності завірити документи у нотаріуса, зробити переклад у професійного перекладача, а також легалізувати документи для використання за кордоном – поставити штамп апостиль.

Що входить до послуг юриста зі шлюборозлучних процесів Україна 2024

Перелік послуг юриста з шлюборозлучних процесів в Україні включає: юридичну консультацію, підготовку заяв на розлучення, участь у судових засіданнях, оформлення нотаріальних договорів про дітей, легалізацію апостиль документів для розлучення, отримання документа, що підтверджує розлучення.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Ви можете скористатись комплексною адвокатською допомогою при розлученні або звернутися до юриста для вирішення конкретного питання. Телефонуйте або пишіть нашим сімейним адвокатам, щоб швидко та якісно оформити шлюборозлучний процес.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. У яких випадках під час розлучення дитина залишається з батьком
 2. Як оформити розлучення за один день
 3. Як розлучитися з дружиною
 4. Як розлучитися без суду
 5. Як розлучитися з чоловіком
 6. Розлучення за наявності дітей
 7. Як розлучитися з двома дітьми
 8. Розірвання шлюбу в суді за спільним рішенням подружжя
 9. Скільки часу займає розлучення

Юрист (адвокат) з шлюборозлучних процесів Україна 2024

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар