Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна

Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна 2024

Деякі подружні пари одружені, при цьому не спілкуються один з одним. Так, чоловіка та дружина можуть проживати у різних містах або навіть у різних країнах, не підтримуючи зв’язок між собою. Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна 2024 року, якщо зв’язок з дружиною втрачено?

Існує кілька способів дізнатися, що дружина подала заяву на розлучення. Тому слід розглянути всі можливі варіанти, як дізнатися, чи подала чоловіка на розірвання шлюбу, а також способи розірвати шлюб, щоб другий чоловік про це не знав.

Де можна дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна 2024

Слід розуміти, що подати розлучення, щоб другий чоловік не знав про це, можна лише через суд. Так, при подачі заяви на розірвання шлюбу через РАЦС обоє повинні з’явитися в районний РАЦС. Тому розлучитись у РАЦСі, не повідомивши про це другому чоловікові неможливо.

Щоб другий чоловік не знав, можна подати на розлучення через суд. У такому разі дружина може подати позовну заяву на розлучення, а чоловік не знатиме про це.

При цьому органи суду зобов’язані проінформувати другого чоловіка про відкриття справи про розірвання шлюбу, сповістивши його за вказаною в заяві адресою.

Як дізнатися, чи була подана заява на розірвання шлюбу

Щоб дізнатися, чи подала дружина заяву на розлучення до суду, слід звернутись до районного суду, де буде розглянуто справу. Відповідно до українського законодавства, один із подружжя може подати позовну заяву на розлучення за місцем проживання відповідача. Тобто якщо позов на розлучення подає дружина, то необхідно звернутися до районного суду за місцем проживання чоловіка.

При цьому можуть бути підстави для подання позовної заяви на розлучення за місцем проживання позивача, тобто дружини. Такими підставами може бути піклування над неповнолітньою дитиною або стан здоров’я, який не дозволяє звернутися до суду за місцем проживання чоловіка.

Як дізнатися, що дружина подала на розлучення

Тобто дружина може подати на розлучення, щоб про це не знав чоловік виключно через суд. Щоб дізнатися, що дружина подала на розлучення, слід звернутися до органів суду.

Крім того, Ви можете звернутися до сімейного адвоката, щоб уточнити, чи подала дружина заяву на розлучення та проконсультуватися щодо Ваших подальших дій.

Як дізнатися, чи подала дружина на розлучення онлайн

Сьогодні в Україні можна дізнатися, чи дружина подала на розлучення онлайн. Для цього Ви можете відвідати сайт Судової влади України, де розміщено всю інформацію щодо судових справ.

На сайті Судової влади у розділі «Стан розгляду справ» необхідно заповнити форму, уточнивши необхідну інформацію. Після цього підтвердити, що ви людина, а не робот і натиснути кнопку «Пошук». Так, Ви зможете переглянути інформацію про відкриті справи, стан їх розгляду та прийняті рішення.

Як дізнатися про розлучення через Інтернет?

Уточнюючи онлайн, чи подала дружина на розлучення, слід пам’ятати про можливі збої та неточності в роботі онлайн-сервісів. Тому краще перевіряти ще раз інформацію, отриману в Інтернеті.

Найпростішим і найшвидшим способом перевірити, чи подала дружина на розлучення, є допомога сімейного адвоката. Юрист у сімейних справах швидко перевірить необхідну інформацію та оперативно надасть її Вам.

Як дізнатися чи подала дружина на розлучення: послуги адвоката

Адвокат у сімейних справах допоможе Вам дізнатися чи подала дружина на розлучення онлайн – без Вашого приїзду до офісу до адвоката чи до органів суду. Ви можете зв’язатися з юристом електронною поштою, месенджером або телефоном.

Сімейний юрист у мінімальний термін уточнить, чи подано заяву на розлучення, а також на якому етапі розгляду знаходиться Ваша справа. Крім того, юрист зможе допомогти оформити розлучення, якщо дружина вже подала заяву.

Допомога юриста при розлученні Україна 2024

Якщо дружина подала на розлучення без Вашого відома, то найкраще оформляти процес розлучення через адвоката. Юрист допоможе швидко врегулювати можливі суперечки щодо розлучення, спільного майна та дітей.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Телефонуйте або пишіть сімейному адвокату, щоб дізнатися чи подала чоловіка на розірвання шлюбу, а також вирішити питання у сфері сімейного права онлайн – без Вашої присутності та участі.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. До якого суду подавати на розлучення
  2. Чоловік, дружина, діти до та після розлучення
  3. Як вибрати хорошого юриста чи адвоката з розлучень
  4. Помилки в документах суду та РАЦСу під час розлучення
  5. Як затягнути справу про розлучення
  6. Довідка про сімейний стан в Україні
  7. Закон про розлучення (законодавство)
  8. Підстави припинення шлюбу
  9. Отримання повторно документів у РАГСі
  10. Укладання шлюбу з іноземцем в Україні

Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар