Чи можна розлучитися з дитиною до року Україна

Чи можна розлучитися з дитиною до року Україна 2024

Шлюб можна розірвати лише у виняткових випадках, якщо в сім’ї проживає дитина віком до одного року. Тому що українське законодавство захищає насамперед інтереси дитини. Тому, відповідаючи на питання, чи можна розлучитися з дитиною до року Україна 2024, потрібно спочатку проаналізувати ситуацію.

Отже, розлучитись з дитиною до 1 року в Україні можна. Ви можете оформити розлучення з дитиною до 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 місяців. При цьому далеко не всі сімейні пари можуть розірвати шлюб, поки дитина не досягла одного року.

Розлучення, коли дитині немає року в Україні

Розірвання шлюбу, якщо дитині ще не виповнився рік, можливе в Україні в таких випадках:

 1. Якщо чоловік визнаний безвісти зниклим чи недієздатним.
 2. Якщо дружина (мати дитини) виступає ініціатором розірвання шлюбу.

Самостійно розлучитися, якщо в сім’ї є дитина до року дуже складно, оскільки потрібно довести доцільність та необхідність розірвання шлюбу.

Спростити процес розлучення можна, звернувшись до сімейного юриста. Адвокат допоможе розірвати шлюб, вивчивши доскональну ситуацію та підготувавши всі необхідні документи.

Розірвання шлюбу з дитиною молодше 1 року через РАЦС

Розлучення в РАЦСі оформляється, як правило, якщо в сім’ї немає маленьких дітей і подружжя згодне розлучитися. При цьому є винятки, коли можна розірвати шлюб у РАЦСі, навіть за наявності дитини до одного року.

Оформити розлучення з дитиною до року у РАЦСі в Україні можна у таких випадках:

 1. Чоловік визнаний недієздатним за рішенням суду.
 2. Батько дитини визнано безвісти зниклим і дружина має відповідне рішення суду.

Якщо один із випадків стосується Вашої ситуації, Ви можете подати заяву до РАЦСу на розлучення з дитиною до 1 року. При цьому всі документи мають відповідати юридичним вимогам.

Оформити розлучення з дитиною до року через суд 2024 року

Судова процедура розлучення з дитиною, якій немає року, потребує ретельної підготовки. Органи суду можуть ухвалити рішення про розлучення подружжя з дитиною до року у разі, якщо:

 1. Дружина подала заяву на розлучення.
 2. З боку чоловіка є протиправні дії щодо дружини чи дитини.

Так, якщо батько дитини наркоман чи алкоголік, то суд може ухвалити рішення про розлучення. Також підставою для розлучення є дії з боку чоловіка, які небезпечні для життя та здоров’я дитини та матері.

Документи для розлучення з дітьми до року

Документи, необхідні для розлучення з дитиною до року, залежать від підстав для розлучення та органу, де оформлятиметься розлучення. Головне під час підготовки документів на розлучення довести, що процес розлучення є необхідним.

Перелік документів при розлученні у суді та у РАГСі різний. Щоб розірвання шлюбу було здійснено, потрібно підготувати заяву на розлучення та додати всі документи відповідно до юридичних вимог.

Допомога юриста при розлученні з дитиною до року

Якщо Вам потрібно оформити розлучення з дитиною до року, краще одразу звернутися до адвоката. Юрист у сімейних справах проаналізує ситуацію і підкаже, як можна розлучитися.

Адвокат допоможе розірвати шлюб з дитиною до одного, двох, трьох, чотирьох, п’яти, шести, семи, восьми, дев’яти, десяти, одинадцяти чи дванадцяти місяців.

У разі згоди подружжя на розірвання шлюбу за наявності дитини віком до одного року при поданні заяви та документів може бути відмінено вік дитини. Зазвичай суд не перевіряє інформацію про вік дітей. У такій ситуації юристи рекомендують просто подати на розлучення з дітьми. Так ви зможете уникнути неприємностей, які супроводжують шлюборозлучний процес з дитиною до року.

Навіть за наявності підстав для розлучення суд може відкласти розгляд справи до досягнення дитиною одного року. Тому, якщо Ваша ситуація не терпить зволікань, краще звернутися до сімейного юриста.

Складність розлучення з дитиною до 1 року

Основна складність шлюборозлучного процесу, коли дитині ще немає року, полягає в тому, що для розлучення повинні бути вагомі підстави, без яких ваша справа не буде розглянута.

Крім того, чоловік не може подати на розлучення з дружиною, якщо їхній дитині менше ніж рок. Суд розв’язувати питання про розірвання шлюбу при наявності дитини до одного року, якщо позивачем є дружина.

Допомогти вирішити питання про розлучення з дитиною до року може адвокат із сімейних справ, який знає всі тонкощі та нюанси сімейного законодавства.

Терміни та ціна розлучення з дітьми до 1 року

Терміни та ціна розлучення з дітьми до 1 року залежать від особливостей ситуації. Слід зазначити, що оформити розлучення за один день у такому разі неможливо, адже потрібно зібрати всі документи та докази для юридичного оформлення.

Вартість розірвання шлюбу з дитиною, якій немає року, залежить від переліку необхідних юридичних послуг та часу, який адвокат витратить на врегулювання питання.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Зв'яжіться з нашими сімейними адвокатами, щоб отримати повну інформацію про розлучення з дитиною до року, дізнатися про вартість та терміни юридичного оформлення.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Заява на розлучення через суд в Україні
 2. Як подати позов на розлучення в Україні у 2024 році
 3. Як розлучитися, якщо дружина за кордоном Україна
 4. Як розлучитися з чоловіком без його згоди Україна
 5. Як при розлученні залишити дитину з батьком Україна
 6. Як відновити свідоцтво про розірвання шлюбу Україна
 7. Як дізнатися чи подав чоловік на розлучення Україна
 8. Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна
 9. Юрист (адвокат) зі шлюборозлучних процесів Україна
 10. Чи варто міняти прізвище після розлучення Україна

Чи можна розлучитися з дитиною до року Україна

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар