Заява на розлучення через суд в Україні

Позовна заява про розірвання шлюбу

Заява на розлучення через суд в Україні

Заява на розлучення через суд в Україні 2024

При оформленні шлюборозлучного процесу одним із важливих етапів є заява на розлучення через суд в Україні 2024 року.

Розірвання шлюбу в суді оформляється в сім’ях з неповнолітніми дітьми, а також у разі незгоди одного з подружжя розлучатися. Також у суді оформляється розлучення, якщо чоловік чи дружина з якихось причин не можуть бути присутніми під час розірвання шлюбу.

Якщо сімейна пара немає спільних дітей до 18 років і подружжя згодні розірвати шлюб, вони можуть оформити розірвання шлюбу через РАЦС.

Подати заяву на розлучення до суду Україна

Подати заяву на розлучення до суду Україна 2024

Перше, що потрібно зробити, щоб подати заяву на розлучення через суд – визначити, який варіант заяви необхідно підготувати.

Існує два види заяви на розірвання шлюбу в суді:

  1. Спільне – актуальне для подружжя за взаємної згоди на розлучення за наявності спільних дітей.
  2. Позовне – подається одним із сімейної пари, якщо другий проти розлучення чи не може бути присутнім при оформленні шлюборозлучного процесу.

Слід зазначити, що в деяких випадках юристи рекомендують подавати позов на розлучення навіть якщо чоловік і дружина згодні розлучитися.

Як подати заяву на розлучення через суд

Як подати заяву на розлучення через суд?

Після визначення типу заяви на розлучення слід визначити, до якого районного суду слід звертатися. Під час подання спільної заяви подружжя може звернутися до районного суду за місцем реєстрації або проживання однієї з сімейних пар.

У разі подання позову на розірвання шлюбу слід звернутися до суду за місцем проживання або прописки відповідача. Якщо чоловік подає на розлучення, він звертається до суду за місцем проживання дружини.

Якщо позивач має юридичні підстави, то він може подати заяву на розлучення за місцем реєстрації: якщо не дозволяє здоров’я звернутися до суду місцем проживання відповідача або піклуванням є неповнолітні діти.

Спільна заява на розлучення через суд в Україні

Спільна заява на розлучення через суд в Україні

За згодою чоловіка і дружини розлучитися можна підготувати спільну заяву. До нього обов’язково слід докласти договір про дітей.

Такий договір засвідчується нотаріусом. У ньому прописують усі аспекти виховання дітей: де і з ким проживатимуть, як батьки братимуть участь у матеріальному забезпеченні та вихованні дитини.

Особливістю спільної заяви є можливість забрати заяву на розлучення із суду одним із подружжя. Якщо чоловік чи дружина передумає розлучатись, то може забрати заяву і шлюборозлучний процес буде зупинено.

Позовна заява на розірвання шлюбу до суду

Позовна заява на розірвання шлюбу до суду

Позовну заяву на розлучення подає один із подружжя. Під час подання позову на розірвання шлюбу Ви можете бути впевнені, що другий чоловік не зможе відкликати заяву, на відміну від спільної заяви на розлучення.

У разі подання позовної заяви за незгоди другого чоловіка слід бути готовим до того, що друга сторона може затягувати шлюборозлучний процес. Наприклад, чоловік може не з’явитися на судове засідання, внаслідок чого буде призначено наступну дату розгляду справи про розірвання шлюбу.

Щоб прискорити процес розлучення, Ви маєте можливість скористатися послугами адвоката у сімейних справах. Юрист допоможе підготувати позов, а також швидко розірвати шлюб через суд.

Як швидко подати заяву на розлучення через суд

Як швидко подати заяву на розлучення через суд

Сьогодні є можливість подати заяву на розлучення через суд в Україні онлайн самостійно за допомогою системи «Судова влада України». Для цього слід зареєструватися в системі, використовуючи цифровий підпис.

Після цього Ви можете заповнити форму заяви та додати необхідні документи для розлучення. Важливо не припуститися помилок у заяві, оскільки це може вплинути на результат справи. За наявності помилок органи суду не розглянуть Вашу заяву на розлучення.

Для впевненості у правильності підготовки заяви про розірвання шлюбу краще скористатися адвокатськими послугами.

Підготувати заяву на розлучення через суд онлайн

Підготувати заяву на розлучення через суд онлайн

Якщо Ви хочете подати заяву на розлучення через суд онлайн без помилок та проблем, можете звернутися до сімейного адвоката. Юрист у сімейних справах допоможе правильно підготувати спільну чи позовну заяву, а також швидко розірвати шлюб.

Сімейний адвокат може допомогти з поданням заяви до суду онлайн – без особистої зустрічі. Вас потрібно підписати договір з адвокатом, щоб юрист міг звертатися до органів суду та інших організацій від Вашого імені. Укласти договір із юристом модно дистанційно через Інтернет.

Послуги адвоката: подати заяву на розірвання шлюбу через суд в Україні

Послуги адвоката: подати заяву на розірвання шлюбу через суд в Україні

Сімейний адвокат може оформити заяву про розлучення та подати її до органів суду. Крім того, юрист підготує усі необхідні для розлучення документи.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Ви можете не брати участь у шлюборозлучному процесі та оформити розлучення онлайн. Усі обов'язки щодо оформлення розірвання шлюбу візьме він адвокат. Ви можете розлучитися через суд, перебуваючи за кордоном або в іншому місті.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Реєстрація розірвання шлюбу
  2. Розірвання шлюбу з іноземцем
  3. Розірвання шлюбу в РАЦСі
  4. Розірвання шлюбу в суді
  5. Адвокат – юрист з розлучень Скрябін Олексій Миколайович
  6. Адвокат по сімейним справам в Україні
  7. Як залишити дітей із батьком після розлучення?
  8. Розлучення з вагітною за ініціативою дружини
  9. Колишня дружина проти спілкування з дитиною
  10. З ким житимуть діти у разі розлучення?

Заява на розлучення через суд в Україні

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар