Подати на розлучення онлайн безкоштовно Україна

Подати на розлучення онлайн безплатно Україна 2024

Сімейні пари, які вирішили розірвати шлюб, все частіше воліють подавати на розлучення онлайн і безкоштовно в Україні 2024. Численні можливості, які відкриваються перед сучасною людиною, дозволяють вирішувати різноманітні завдання онлайн за допомогою Інтернету.

Оформлення розлучення – не виняток. Сьогодні можна подати заяву на розірвання шлюбу без особистої присутності у державних органах. При цьому важливо визначити, який спосіб розлучення необхідний у Вашому випадку, а також куди саме подавати заяву.

Розлучитися онлайн безплатно в Україні 2024

Оформити розлучення онлайн безкоштовно в Україні 2024 можна як в суді, так і в РАЦС. Подружні пари, які спільно вирішили розірвати шлюб і не мають малолітніх дітей віком до 18 років, можуть розірвати шлюб у РАЦК.

Якщо чоловік чи дружина не хочуть розлучатись або у них є неповнолітні діти, то сім’я зобов’язана розлучатися через суд. В Україні є різні сервіси, завдяки яким можна подати на розлучення онлайн безплатно. Розглянемо їх докладніше.

Подати на розірвання шлюбу через РАЦС онлайн

Якщо Ви визначили, що можете розлучитися через РАЦС, слід підготувати заяву за відповідними вимогами. Для цього необхідно заповнити на сайті Мін’юсту України спеціальну онлайн-заявку.

Подача на розлучення онлайн через РАЦС передбачає реєстрацію на сайті Міністерства Юстиції України, а також зробити скан-копії (якісне фото) документів.

Необхідними документами є паспорти чоловіка та дружини, свідоцтво про шлюб та квитанція про сплату державного мита. З моменту заповнення заяви до розірвання шлюбу має пройти 30 днів. Після цього чоловік і дружина повинні особисто з’явитися в РАЦCу для отримання свідоцтва про розірвання шлюбу.

Тобто при подачі на розлучення онлайн безплатно через сервіс державних органів подружжя все одно має особисто забрати документи про розлучення.

Подати на розлучення через суд.

Подати на розлучення через суд також можна онлайн – через Інтернет. В Україні діє система «Електронний суд», до якої Ви можете подати заяву на розірвання шлюбу в електронному вигляді.

Для цього слід зареєструватися на сайті та попередньо оформити цифровий підпис. Пройшовши реєстрацію, Ви можете прямо на сайті заповнити позовну заяву.

Ви можете прикріпити всі документи у форматі PDF та сплатити судовий збір при розлученні онлайн. Слідкувати за ходом процесу можна на сайті. Ви отримуватимете повідомлення про хід розгляду справи.

Слід зазначити, що для входу в особистий кабінет на сайті щоразу Вам потрібно буде використовувати цифровий підпис. Дуже важливо, щоб усі документи та заява були оформлені відповідно до юридичних вимог. Якщо будуть допущені будь-які помилки, Ваш запит не буде розглянутий.

Подати на розлучення онлайн безплатно: чи потрібно приїжджати до РАЦСу

Якщо Ви подали заяву на розлучення онлайн безкоштовно на сайті Мін’юсту, то Вам обов’язково потрібно буде з’явитися до РАЦСу, щоб забрати документ, що підтверджує розлучення – свідоцтво про розірвання шлюбу.

Тому така процедура передбачає лише часткове оформлення розлучення онлайн. Якщо ж Ви не можете або не хочете самостійно приїжджати до РАЦСу, то найкраще звернутися до сімейного адвоката для розв’язання цього питання.

Заява на розлучення до суду онлайн безплатно: як забрати рішення суду

Під час подання заяви на розлучення через суд онлайн також передбачається лише часткове оформлення розірвання шлюбу у дистанційному режимі. Судові засідання відбуваються в офлайн режимі – з особистою присутністю сторін.

Також особиста участь потрібна при видачі рішення суду про розлучення. Тобто кожен чоловік забирає в органах суду документ, що підтверджує розрив шлюбних відносин.

Оформити розлучення онлайн без особистої участі та приїзду до суду / РАЦС

Тим подружжю, яке не хоче особисто займатися підготовкою заяв та документів, реєстрацій на сайтах та оформленням цифрових підписів, пропонуємо оформлення розлучення онлайн під ключ.

Розлучення під ключ – це можливість оформити розірвання шлюбу в режимі онлайн. Вам не потрібно буде особисто відвідувати державні органи, забирати документи та брати участь у судових засіданнях.

Послуги сімейного адвоката: подати на розлучення онлайн 2024

Адвокат у сімейних справах може повністю оформити процес розлучення без Вашої участі. Все, що потрібно адвокату для цього – інформація про обставини Вашої сімейної пари та якісні фото документів.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
На підставі договору правової допомоги (який також оформляється онлайн), сімейний юрист самостійно підготує заяву та документи на розлучення, подасть їх до відповідних органів, проконтролює шлюборозлучний процес та отримає документ, що підтверджує розлучення.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі
  2. Розлучення з іноземцем без його присутності в Україні
  3. Розлучення українців за кордоном Україна
  4. Найкращий адвокат з розлучень Україна
  5. Чи можна розлучитися з дитиною до року Україна
  6. Чи потрібне свідоцтво про шлюб при розлученні Україна
  7. Подати на розлучення онлайн безплатно Україна
  8. Після рішення суду про розлучення, що робити Україна
  9. Під час розлучення дитина залишається з батьком Україна
  10. Розлучення без присутності подружжя Україна

Подати на розлучення онлайн безкоштовно Україна

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар