Вартість послуг юриста з розлучення Україна

вартість послуг при розірванні шлюбу

Вартість послуг юриста з розлучення Україна 2024

Кількість розлучень в Україні залишається на досить високому рівні тривалий час. Не завжди подружжя може самостійно розірвати шлюб з різних причин, тому звертається за допомогою до адвокатів. Вартість послуг юриста з розлучень Україна 2024 року залежить від різних факторів.

Допомога юриста може знадобитися, якщо у подружжя виникли складнощі з оформленням документів, один із сімейної пари або подружжя не можуть бути присутніми при оформленні шлюборозлучного процесу або відсутні необхідні документи для розірвання шлюбу.

Скільки коштує допомога адвоката з розлучень в Україні 2024

Як уже було зазначено, вартість послуг юриста з розлучень може змінюватись, залежно від обставин розірвання шлюбу. При цьому ціна юридичних послуг при розлученні буде виправдана, адже чоловік і дружина можуть захистити себе від зайвого стресу, пов’язаного з оформленням процесу розлучення.

Також завдяки юридичній допомозі можна заощадити час, адже адвокат може оформити розлучення без Вашої присутності та участі у процесі. Ви можете продовжувати працювати або перебувати за кордоном, а юрист із сімейних справ у цей час оформить розлучення.

Ціна юридичних послуг при розірванні шлюбу через суд

Розірвання шлюбу через суд складніше в оформленні, ніж розлучення через РАЦС. Оформлення шлюборозлучного процесу в суді необхідне, якщо в сім’ї є неповнолітні діти або один із сімейних пар проти розлучення.

У зв’язку з цим, вартість послуг адвоката з розлучень, залежатиме від особливостей Вашої ситуації: чи є згода чоловіка і дружина розлучитися, чи є суперечки про дітей та спільне майно, чи можуть бути двоє подружжя при розлученні.

Вартість послуг адвоката під час розлучення, якщо є діти

Якщо сім’ї є маленькі діти, то розірвання шлюбу обов’язково оформляти через суд. Так, за наявності дітей розлучитися в суді можна двома способами:

 1. За згодою подається спільна заява на розлучення, а до неї додається договір про дітей, завірений у нотаріуса.
 2. Без згоди один із подружжя подає позовну заяву на розлучення. У цьому випадку можна оформити розлучення, а питання щодо проживання та матеріального забезпечення дитини вирішити в окремому судовому провадженні чи шляхом мирних домовленостей.

Ціна юридичних послуг при розлученні з дітьми залежатиме від способу розлучення, наявності згоди між чоловіком та дружиною, а також наявністю всіх документів для оформлення процесу розлучення.

Скільки коштує допомога адвоката при розлученні без згоди

Якщо між подружжям немає згоди щодо розлучення, то процес розлучення може затягуватися і ускладнюватися. Незгода чоловіка чи дружини розірвати шлюб може вплинути на перенесення судового засідання. У такому разі краще відразу звертатися до адвоката у сімейних справах.

Вартість послуг юриста з розлучень без згоди чоловіка чи дружини залежатиме від обсягу необхідних юридичних послуг. Найкраще зателефонувати чи написати юристу, щоб дізнатися ціну послуг адвоката з розлучень у конкретній ситуації.

Вартість послуг юриста з розлучень онлайн

Розлучення онлайн сьогодні затребувана та актуальна послуга, якою користується велика кількість українців. Розлучення онлайн – це можливість оформити розірвання шлюбу, перебуваючи за кордоном чи в іншому місті.

Вам не потрібно буде приїжджати до адвоката або суду для оформлення шлюборозлучного процесу. Адвокат підготує всі документи, заяву, надасть Ваші інтереси на судовому засіданні, а після завершення оформлення надішле Вам рішення суду про розлучення.

Від чого залежить вартість послуг адвоката з розлучень

На вартість послуг адвоката з розлучень впливають такі фактори:

 1. Орган, де оформлятиметься розлучення – суд чи РАЦС.
 2. Наявність загальних неповнолітніх дітей та їх вік.
 3. Згода дружини та чоловіка розірвати шлюб.
 4. Можливість та бажання бути присутнім при оформленні шлюборозлучного процесу.
 5. Необхідність розв’язання сімейних питань – визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, розподіл спільного майна та інші.

Зверніться до адвоката, щоб отримати консультацію щодо ціни розлучення, термінів оформлення процесу розлучення. Сімейний адвокат допоможе розірвати шлюб максимально швидко та з мінімальними витратами.

Послуги сімейного адвоката при розірванні шлюбу

Сімейний адвокат при розірванні шлюбу може допомогти у вирішенні різних юридичних послуг:

 1. Підготовка заяви та документів для розірвання шлюбу.
 2. Збір необхідних довідок та доказів для розлучення.
 3. Подання інтересів під час судових розглядів.
 4. Відновлення документів для розлучення у разі втрати чи псування.
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Ви можете замовити комплексний юридичний супровід під час оформлення шлюборозлучного процесу – «розлучення під ключ» або одну з послуг адвоката з розлучення.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Як розлучитися в різних містах 2024 Україна
 2. Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності чоловіка в Україні
 3. Безболісне розірвання шлюбу 2024 Україна
 4. Як розірвати шлюб (розлучитися) без присутності дружини в Україні
 5. Розірвання шлюбу з безвісти зниклим чоловіком 2024 Україна
 6. Реєстрація розлучення за кордоном
 7. Як оформити розлучення в Україні
 8. Як розлучитися в Європі українцям
 9. Хто платить за розлучення в Україні 2024 року?
 10. Заява на розлучення через суд в Україні

Вартість послуг юриста з розлучення Україна

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар