Скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб в Україні

Скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб в Україні 2024

Питання, скільки коштуватиме дублікат свідоцтва про шлюб в Україні в 2024 році, цікавить українців, які не мають оригіналу документа. Свідоцтво про шлюб можна загубити або зіпсувати з різних причин, особливо в умовах сучасної тотальної війни.

Якщо у вас на руках немає свідоцтва про шлюб або ви не можете його забрати, не впадайте у відчай, адже цей документ можна отримати повторно.

Де отримати дублікат свідоцтва про шлюб в Україні 2024

Для отримання дубліката свідоцтва про шлюб в Україні слід звернутись до органів РАЦС. Найкраще відновлювати втрачене свідоцтво про укладення шлюбу в тому районному РАЦСі, де було укладено шлюб або за місцем реєстрації одного з подружжя.

Це допоможе швидше знайти відповідний актовий запис про реєстрацію шлюбу та прискорити процес отримання дубліката свідоцтва. При цьому не завжди подружжя має можливість звернутися до РАЦСу, де було укладено шлюб через переїзд або через те, що деякі РАЦСи в Україні зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Подаючи документи в інший РАЦС, слід бути готовим, що відновлення може тривати більше часу через необхідність відновити відомості про шлюб.

Яка ціна дубліката свідоцтва про шлюб

Для отримання повторного свідоцтва про шлюб слід підготувати відповідну заяву та подати її до РАЦСу. Також необхідно сплатити адміністративний збір за поновлення документів, який і виступає як ціна дубліката свідоцтва про шлюб.

Квитанція про оплату держмита прикладається до заяви під час подання співробітникам РАЦСу. Тривалість отримання дубліката свідоцтва про шлюб залежить від того, скільки часу знадобиться для отримання інформації про укладення шлюбу.

Ціна копії свідоцтва про шлюб Україна 2024

Багато українців сьогодні перебувають за кордоном чи переїхали до іншого міста, тому не можуть особисто відвідати органи РАЦС для поновлення свідоцтва про шлюб.

У цьому випадку є можливість звернутися до сімейного юриста для відновлення документа. Сімейний юрист може отримати дублікат свідоцтва про шлюб без вашого втручання – онлайн. Щоб дізнатися більше про вартість продовження свідоцтва про шлюб, зв’яжіться з адвокатами нашої юридичної компанії.

Скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб онлайн

Для замовлення послуги відновлення свідоцтва про шлюб Вам необхідно зв’язатися з юристом зручним для Вас способом – телефоном, месенджером або електронною поштою.

Особиста зустріч із юристом для повторного отримання свідоцтва про шлюб не потрібна. Усі питання щодо відновлення документів РАЦС Ви можете вирішити з адвокатом дистанційно – через Інтернет. Ціна дубліката свідоцтва про шлюб буде значно нижчою, ніж Ваші витрати на самостійне відновлення документа.

Відновити свідоцтво про шлюб безплатно

Процедура відновлення свідоцтва про шлюб – платна послуга, оскільки для отримання свідоцтва про шлюб повторно слід сплатити адміністративний збір. Це означає, що отримати безплатний дублікат свідоцтва про шлюб не можна.

Дублікат свідоцтва про шлюб через адвоката: як оплатити онлайн

Відновити свідоцтво про шлюб через адвоката – це найкраще рішення для тих, хто не може чи не хоче особисто займатися цим питанням. Ви можете надіслати всю інформацію та документи адвокату в режимі онлайн, щоб дізнатися про ціну відновлення свідоцтва про шлюб.

Адвокат підготує заяву до РАЦСу, сплатить адміністративний збір за поновлення документів та в короткі терміни отримає дублікат свідоцтва про шлюб, а потім надішле Вам документ у зручний спосіб.

Також найчастішим питанням є: як сплатити онлайн дублікат свідоцтва про шлюб.

Онлайн оплата та отримання копії свідоцтва про шлюб можливі, якщо Ви звертаєтесь до адвоката. Сімейний юрист самостійно сплатить адміністративний збір та отримає дублікат свідоцтва про шлюб.

Скільки коштує відновити свідоцтво про шлюб через адвоката

Вартість дубліката свідоцтва про укладання шлюбу визначається сумою адміністративного збору в Україні у 2024 році. Також скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб в Україні залежить від способу його відновлення.

Якщо Ви особисто звертаєтесь до органів РАЦСу для відновлення документів, то Ви сплачуєте лише адміністративний збір. За кожну копію свідоцтва про шлюб оплачується один адміністративний збір. Якщо Вам потрібно отримати два дублікати свідоцтва про шлюб, то слід сплатити 2 адміністративні збори за цю послугу. Тобто ціна дубліката свідоцтва про шлюб дорівнює адміністративному збору, якщо Ви відновлюєте документ самостійно.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо Ви плануєте оформляти дублікат свідоцтва про шлюб через адвоката, слід також враховувати вартість юридичних послуг. Зв'яжіться з нашими адвокатами, щоб уточнити скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб в Україні онлайн.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. З ким житимуть діти у разі розлучення?
  2. Причини розлучення у заяві про розірвання шлюбу
  3. Зміна прізвища після розлучення
  4. Як розлучитися, якщо дружина проти?
  5. Причини розлучення
  6. Розлучення без згоди одного з подружжя
  7. Як розпочати розлучення?
  8. Діти після розлучення, визначення місця проживання
  9. Як подати на розлучення онлайн
  10. Документи для розлучення через орган РАЦС

Скільки коштує дублікат свідоцтва про шлюб в Україні

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар