Скільки коштує дублікат свідоцтва про смерть Україна

Скільки коштує дублікат свідоцтва про смерть Україна 2024

Свідоцтво про смерть – важливий документ, необхідний для вирішення багатьох юридичних питань. Якщо цей документ втрачено або пошкоджено, його можна відновити та отримати копію. Скільки коштує дублікат свідоцтва про смерть в Україні в 2024 році і як знову отримати цей документ, розглянемо в цій статті.

Зараз багато українців стикаються з проблемою втрати документів або неможливості їх забрати. Однією з причин цього є повномасштабна війна, тимчасова окупація територій та активні бойові дії в окремих населених пунктах.

Яка ціна дубліката свідоцтва про смерть в Україні 2024

Втрата або пошкодження свідоцтва про смерть не є проблемою, оскільки свідоцтво можна відновити. Для отримання дубліката свідоцтва про смерть необхідно звернутися до органів РАЦС. Зверніться до РАЦСу щодо вартості відновлення свідоцтва про смерть.

Вартість дубліката свідоцтва про смерть під час особистого звернення до органів РАЦС для відновлення – це адміністративний збір. Слід зазначити, що сума адміністративного збору – це ціна на відновлення свідоцтва про смерть в одному примірнику.

Скільки коштує відновити свідоцтво про смерть

Якщо ви відновлюєте свідоцтво про смерть і вам потрібно отримати кілька копій, ви повинні сплатити державне мито за кожну копію документа.

Тому ціна дубліката свідоцтва про смерть залежатиме від кількості копій документа, які Вам будуть потрібні. Якщо дублікат свідоцтва про смерть Вам потрібен у кількох примірниках або документ потрібно відновити для кількох членів сім’ї, то краще відразу вказувати кількість заяви.

Дублікат свідоцтва про смерть: ціна

Дублікат свідоцтва про смерть можна отримати у районному РАЦСі, де його було видано. Це найшвидший варіант відновлення документа. Ви можете звернутися до іншого РАЦСу для отримання копії свідоцтва про смерть.

При цьому процедура буде більш тривалою, тому що для відновлення документа потрібно отримати дані з РАЦСу, де було видано документ.

Ви також можете прискорити процес отримання дубліката свідоцтва про смерть, звернувшись до сімейного адвоката. Сімейний адвокат отримає копію свідоцтва про смерть якомога швидше.

Скільки коштує отримати повторне свідоцтво про смерть

Якщо Ви хочете самостійно відновити свідоцтво про смерть, Вам потрібно підготувати заяву до РАЦСу та сплатити адміністративний збір – це ціна дубліката свідоцтва про смерть.

Після цього співробітники РАЦСу підготують копію документа. Тривалість процедури відновлення залежить від того, до якого РАЦСу Ви подали заяву, а також наскільки швидко зможуть отримати необхідні дані.

Відновити свідоцтво про смерть безплатно

Чи можна відновити свідоцтво про смерть безплатно? При самостійному зверненні до РАЦСу для отримання дубліката свідоцтва про смерть Вам потрібно буде сплатити державне мито.

Якщо Ви звертаєтесь до адвоката для відновлення свідоцтва про смерть, Ви оплачуєте юридичні послуги. Адвокат може відновити свідоцтво про смерть без вашої присутності онлайн.

Юрист у сімейних справах самостійно сплатить держмито та отримає дублікат свідоцтва про смерть, після чого надішле Вам документ у будь-який зручний спосіб.

Скільки коштує дублікат свідоцтва про смерть онлайн

Вартість дубліката свідоцтва про смерть онлайн передбачає оплату адвокатських послуг. Щоб дізнатися про ціну відновлення свідоцтва про смерть онлайн, Ви можете зателефонувати або написати адвокату.

Юристи нашої компанії проконсультують Вас щодо відновлення документів РАЦС і допоможуть швидко отримати дублікат свідоцтва про смерть без Вашого звернення до органів РАЦС.

Як сплатити дублікат свідоцтва про смерть онлайн

Сплатити дублікат свідоцтва про смерть онлайн можна через адвоката. Юрист із сімейних справ може отримати копію свідоцтва про смерть та надіслати його Вам.

Вам не доведеться особисто звертатися до органів РАЦСу, готувати заяву для відновлення свідоцтва про смерть, сплачувати адміністративний збір та чекати, коли підготують документ.

Послуги адвоката: поновити свідоцтво про смерть, перебуваючи за кордоном

Відновити свідоцтво про смерть, перебуваючи за кордоном, найзручніше через юриста. Звертаючись до юриста, Ви заощаджуєте час та гроші на вирішенні питання відновлення документів РАЦС.

Ціна дубліката свідоцтва про смерть буде значно нижчою, якщо Ви скористаєтеся юридичною допомогою. Вам не потрібно буде приїжджати до України, щоб отримати копії свідоцтва про смерть.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Сімейний адвокат самостійно оформить дублікат свідоцтва про смерть та надішле його Вам. Дзвоніть чи пишіть нашим юристам, щоб уточнити ціну відновлення свідоцтва про смерть.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

  1. Укладання шлюбу між неповнолітніми
  2. Юрист з розлучення в Україні
  3. Представлення інтересів клієнтів щодо розірвання шлюбу адвокатом або юристом
  4. Розлучення до досягнення дитини одного року
  5. Апостиль на рішенні суду про розірвання шлюбу
  6. Реєстрація розірвання шлюбу
  7. Розірвання шлюбу з іноземцем
  8. Розірвання шлюбу в РАЦСі
  9. Розірвання шлюбу в суді

Скільки коштує дублікат свідоцтва про смерть Україна

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар