Розлучення до 3 років дитині Україна

Розлучення до 3 років дитині Україна 2024

Період розірвання шлюбу – це завжди складний життєвий етап, який найчастіше супроводжується стресом, конфліктами та різними суперечками. Якщо сім’ї є дитина, то процес розлучення ускладнюється і з юридичної точки зору. Розлучення до 3 років дитині – це процедура, яка потребує ретельної підготовки.

При розлученні подружжя, якщо їхній спільній дитині менш як трьох років, згідно з українським законодавством, насамперед розглядатимуться інтереси дітей.

Чи можна розлучитися, якщо є дитина до 3 років

Розлучитись з дитиною до 3 років можна через суд. При цьому існують дві процедури оформлення процесу розлучення.

 1. За спільною заявою подружжя, якщо чоловік і дружина готові розірвати шлюб.
 2. За позовною заявою одного із сімейних пар, якщо хтось із них не хоче розривати шлюбні стосунки.

У першому варіанті подружжя має скласти нотаріальний договір про дітей, в якому міститься інформація про права та обов’язки кожного з батьків щодо дітей.

У договорі слід зазначити, з ким буде жити дитина до 3 років після розлучення батьків, яким чином другий батько виплачуватиме аліменти, в якому розмірі та інші аспекти.

У другому варіанті чоловік, який бажає розірвати шлюб, повинен підготувати позов на розлучення, в якому зазначаються особливості, обставини та причини розірвання шлюбу.

Суд вивчає всі матеріали справи, а потім ухвалює рішення щодо необхідності оформлення розлучення. Щоб оформити розірвання шлюбу з дитиною до 3 років, найкраще звернутися до сімейного адвоката.

Подати на розлучення, якщо дитині 1, 2, 3 роки

Подати на розлучення до трьох років дитині – якщо в сім’ї є діти одного, двох чи трьох років, слід за місцем прописки чи проживання відповідача (якщо подається позов). Якщо подається спільна заява до суду на розлучення, подружжя може подати за місцем проживання або прописки однієї з сімейних пар.

Заява на розлучення з дітьми до трьох років має бути грамотно підготовлена. Від цього залежить, яке рішення буде ухвалено органами суду, а також наскільки швидко розглянуть Вашу справу про розірвання шлюбу.

Розірвання шлюбу з дитиною до року Україна

Розлучення з дитиною до року в Україні оформити досить проблематично. Органи суду у разі можуть рекомендувати дочекатися досягнення дитиною одного року, та був подавати на розірвання шлюбу.

Винятком може бути ситуація, коли один із подружжя завдає шкоди дитині або другому подружжю. Так, наприклад, розлучитися з дитиною до 1 року можна, якщо один із подружжя виявляє агресію стосовно другого подружжя або дітей, страждає залежністю (алкоголь, наркотики).

Розлучення, якщо є дитина 3 роки 2024

Важливо, що розлучення, якщо є дитина 3 роки, може бути оформлене в суді без судового розгляду питань про аліменти, місце проживання дітей та інші.

Батьки можуть оформити юридично в суді розлучення, а питання про дітей до 3 років вирішити у договірному порядку – між собою чи нотаріально. При цьому сімейні адвокати рекомендують оформляти всі питання виховання дітей офіційно через суд. Це допоможе уникнути надалі проблем та захистити інтереси дитини.

Розлучення з дітьми до 3 років без суду Україна

Вже було зазначено, що процес розлучення з дітьми оформляється через суд. Існують обставини, які є основою оформлення розлучення до 3 років дитині через РАЦС – без суду.

Причинами, коли подати на розлучення до 3 років дитині можна в РАЦС, є:

 1. Один із подружжя визнаний безвісти зниклим.
 2. Один із подружжя є недієздатним.

У будь-якому з цих випадків має бути документальне підтвердження – рішення суду про визнання особи безвісти зниклою або недієздатною.

Розлучення з дітьми до 3 років без згоди чоловіка

Розлучення з дітьми одного, двох чи трьох років без згоди чоловіка, чи дружини оформляється через суд. Для цього готуються необхідні документи, позов, а також сплачується судовий збір.

Потім органи суду сповіщають другого чоловіка про початок розгляду справи та призначають дату судового засідання. При неявці відповідача до суду процес розлучення може бути затягнутий

Прискорити процедуру розірвання шлюбу з дитиною до трьох років допоможе адвокат із сімейних справ, який спеціалізується на оформленні шлюборозлучних процесів.

Послуги адвоката: розлучення до 3 років дитині

Адвокат з сімейних справ та розлучень допоможе Вам розірвати шлюб з маленькими дітьми, а також виступить посередником між подружжям, що допоможе уникнути сварок та конфліктів.

Крім того, Ви можете оформити розлучення онлайн до 3 років дитині. Ви можете перебувати в іншій країні або іншому місті, а юрист на підставі договору юридичних послуг, розірве шлюб без Вашої участі.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Дзвоніть чи пишіть нашим адвокатам, щоб отримати допомогу в оформленні розлучення з дітьми до трьох років. Юристи у сімейних справах допоможуть розірвати шлюб навіть у найскладнішій ситуації.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Розлучення без дітей – у ДРАЦСі та суді
 2. Як і де подати на розлучення?
 3. Розлучення за спільною згодою з дітьми
 4. Розлучитися з дружиною при наявності дітей
 5. Подати на розлучення з дитиною
 6. Шлюборозлучний процес у суді з дітьми
 7. Розлучення з дитиною до року
 8. Скільки коштує розлучення через суд та органи ДРАЦС
 9. Позов про розлучення
 10. Як подати заяву на розлучення?

Розлучення до 3 років дитині Україна

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар