- Розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі 2024
- Як розлучитися в Україні з росіянином, білорусом 2024
- Подати на розлучення з громадянином Росії та Білорусі через РАЦС
- Розірвання шлюбу з росіянином та білорусом через суд в Україні
- Розлучення з громадянином РФ, Білорусії без присутності чоловіка та дружини в Україні
- Оформити розлучення з росіянином, білорусом в Україні без згоди
- Онлайн розлучення в Україні з громадянином Росії, Білорусії
- Послуги адвоката: розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі
Розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі 2024
Шлюб із громадянином іншої країни – досить поширене явище серед українців. В останні роки багато громадян України вийшли заміж за росіян чи білорусів. Деякі пари рано чи пізно хочуть розлучитися. Тут постає питання, як подати на розлучення в Україні з громадянином РФ та Білорусії.
Розірвання шлюбу з російським та білорусом в Україні відбувається за тією самою процедурою, що й розлучення між українцями. Водночас є деякі особливості, які слід враховувати перед поданням позову про розлучення.
Як розлучитися в Україні з росіянином, білорусом 2024
Розлучитися з російським чи білорусом в Україні можна двома способами:
- Подавши документи на розлучення до РАЦСу.
- Подавши заяву на розірвання шлюбу до суду.
Головне, для розірвання шлюбу з іноземцем в Україні, щоб їхній шлюб був легалізований у нашій країні.
Розлучитися через РАЦС в Україні з громадянином РФ, Білорусі можуть ті подружні пари, які не мають спільних неповнолітніх дітей, а також за взаємної згоди подружжя.
Розірвати шлюб через суд необхідно в тому випадку, якщо подружжя має спільних маленьких дітей або одну з сімейних пар проти розлучення.
Подати на розлучення з громадянином Росії та Білорусі через РАЦС
Оформлення процесу розлучення через органи РАЦС досить швидкий процес. Подружжя має разом з’явитися в районний РАЦС і подати на розлучення.
Заяву можна підготувати прямо у РАЦСі. Окрім заяви слід підготувати паспорти чоловіка та дружини, свідоцтво про шлюб, а також квитанцію про оплату держмита. Після цього буде призначено дату (приблизно через 30 днів), коли колишні чоловік та дружина можуть забрати свідоцтво про розлучення.
Розірвання шлюбу з росіянином та білорусом через суд в Україні
Розірвання шлюбу з росіянином та білорусом через суд в Україні оформляється за спільною чи позовною заявою. Спільна заява може бути подана, якщо чоловік і дружина хочуть розлучитися, але мають дітей.
Позовна заява подається одним із подружжя до районного суду, якщо один із сімейної пари не хоче розривати шлюбні стосунки. Дуже важливо правильно підготувати заяву з огляду на всі законодавчі вимоги.
Під час розлучення з іноземним громадянином слід ретельно перевіряти наявність усіх документів та довідок. У цьому Вам може допомогти сімейний адвокат при розлученні з громадянином РФ чи Білорусі.
Розлучення з громадянином РФ, Білорусії без присутності чоловіка та дружини в Україні
Якщо іноземний чоловік не може бути присутнім у суді під час розлучення, то подається позовна заява на розірвання шлюбу. У ньому вказується останнє місце перебування (прописка, проживання) чоловіка.
Органи суду зобов’язані сповістити другу сторону про початок процесу розлучення, після чого буде призначена дата судового засідання.
Щоб процес розлучення не затягувався через відсутність іноземного чоловіка у суді, краще звернутися за допомогою до адвоката у сімейних справах.
Оформити розлучення з росіянином, білорусом в Україні без згоди
За відсутності згоди іноземного чоловіка розлучатися слід подати позов до суду. Незгода чоловіка чи дружини розірвати шлюб може вплинути на тривалість процесу розлучення.
Прискорити розлучення з росіянином, білорусом в Україні через суд без згоди можна, дотримуючись усіх законодавчих вимог. Сімейний юрист або адвокат знає всі нюанси розірвання шлюбу з іноземцями, тому допоможе Вам швидко розлучитись без згоди другої сторони.
Онлайн розлучення в Україні з громадянином Росії, Білорусії
Онлайн розлучення в Україні із громадянином Росії, Білорусії можна оформити через адвоката. Така послуга передбачає, що чоловік і дружина можуть не брати участь в оформленні процесу розлучення.
Сімейний адвокат на підставі договору з клієнтом може самостійно підготувати заяву та документи, подати їх до органів суду, а також подати Ваші інтереси до суду.
Розлучення під ключ онлайн – це можливість швидко розлучитись з іноземцем без приїзду в Україну, без особистої участі в оформленні документів та вирішенні різноманітних юридичних питань.
Послуги адвоката: розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі
Щоб оформити договір з адвокатом для розлучення в Україні з громадянином Російської Федерації та Білорусі, слід зв’язатися з юристом та уточнити особливості Вашої справи.
Адвокат підготує договір правової допомоги та надішле Вам електронною поштою або месенджером. Вам потрібно буде роздрукувати та підписати договір, після чого надіслати адвокату в електронному вигляді.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:
- Документи необхідні для розірвання шлюбу
- Розірвання шлюбу. Держмито – судовий збір
- Позовна заява про розірвання шлюбу
- Як подати на розлучення
- Процедура розірвання шлюбу чи розлучення
- Рішення суду про розірвання шлюбу
- Складання позову про розірвання шлюбу
- Розірвання шлюбу неповнолітніх
- Укладання шлюбу між неповнолітніми
- Юрист з розлучення в Україні