Складання позову про розірвання шлюбу в Україні
Як тільки людина приходить до висновків про те, що розлучення неминуче, а інше з подружжя ще й проти мирного розірвання шлюбу, необхідно проаналізувати ситуацію, що склалася, і звернеться до юриста з розлучень в Україні для того, щоб отримати первинну консультацію про те, як потрібно діяти при розірвання шлюбу за Ваших обставин.
Звичайно, не завжди люди потребують повного супроводу шлюборозлучного процесу, однак складання позовної заяви про розірвання шлюбу це перший серйозний крок, який наближає Вас до мети отримати розлучення. Від того, наскільки юридично грамотно, правильно буде складено позовну заяву на розлучення залежатиме тривалість розв’язання питання про розірвання Вашого шлюбу та фактично успіх вашого процесу розлучення.
Будь-яка позовна заява, включаючи розірвання шлюбу, має свою структуру, передбачену Цивільним процесуальним законодавством України. Так, при складанні позову про розірвання шлюбу слід враховувати та вказувати такі моменти:
- найменування суду, куди подається заявою. Як говорилося раніше, позов про розірвання шлюбу подається згідно з правилами підсудності. Найчастіше це суд за місцем проживання відповідача. Однак не слід забувати та про можливість подати позовну заяву про розірвання шлюбу до суду за місцем свого проживання у разі, коли на вашому утриманні перебуває дитина або за наявності інших поважних обставин, однією з яких є стан здоров’я;
- ім’я позивача (той, хто подає позов) та відповідача, а також ім’я представника (юриста або адвоката щодо розірвання шлюбу) позивача, таке подається ним, зареєстроване місце проживання, поштовий індекс, засоби зв’язку. Тут особливих труднощів не виникає, якщо Ви вже знаєте, який суд необхідно звертатися зі складеною позовною заявою про розірвання шлюбу. Адресу та інші дані про суд можна знайти на сайті «Судова влада України»;
- позовні вимоги позивача у справі про розлучення. Ось від цієї частини складеної позовної заяви та залежатиме наскільки переконливі Ваші вимоги та як швидко суд ухвалить рішення про розірвання шлюбу на Вашу користь. Що обов’язково необхідно вказати і як подати цю інформацію при складанні позову на розлучення Вам зможе розповісти юрист із розірвання шлюбу в Україні, допомога якого може стати для Вас вкрай необхідною.
- обставини, якими Ви доводите свої вимоги.
- докази, що підтверджують кожну обставину, зазначену Вами при складанні позовної заяви про розірвання шлюбу або наявність підстав для звільнення Вас від доказування.
- перелік документів, що додаються до заяви на розлучення. Дуже важливо надати суду всі документи, що підтверджують обставини, для того, щоб далі не виникало ситуації, коли справа відкладається або взагалі позов повертається через відсутність що підтверджує фактів документів.
Юрист із розірвання шлюбу підкаже Вам, якими саме документами можна обґрунтувати той чи інший факт, де отримати документ, що бракує, або допоможе скласти додаткові заяви для витребування доказів наприклад.
Пам’ятайте, що саме грамотно складена позовна заява про розірвання шлюбу може стати гарантією успішного вирішення ситуації, а юрист із розірвання шлюбу як ніхто інший може забезпечити Вам таку гарантію.
Також на сайті rozirvannya.com.ua сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Отримання повторно документів у РАГСі, Укладання шлюбу у РАГСі між громадянами України, Підстави припинення шлюбу, Довідка про сімейний стан в Україні, До якого суду подавати на розлучення, Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду, Свідоцтво про розлучення на підставі рішення суду, Рішення суду про розірвання шлюбу.
Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua: