Розлучення з громадянином Німеччини

Розлучення з іноземцем

Розлучення з іноземцем

Розлучення з громадянином Німеччини

Розлучення з іноземцем

Сьогодні шлюб з громадянином Німеччини або будь-якої іншої країни став звичним для українців. Відкриті кордони та необмежені можливості комунікації дозволяють створювати інтернаціональні сім’ї. Тому і розлучення з громадянином Німеччини зустрічається нерідко.

Причинами розлучень з іноземцем часто стають різні погляди на життя, відмінності в культурі та менталітеті. При цьому процес розірвання шлюбу з іноземним громадянином дещо відрізняється від розірвання шлюбу з громадянином України.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю! В цій статті я розповім про оформлення розлучення з іноземцем, порядок, строки розірвання шлюбу, а також необхідні для цього документи.
Яка послуга адвоката Вас цікавить?
розлучення з іноземцем;
50%
розлучення без присутності;
50%
розлучення онлайн;
0%
інші послуги адвоката.
0%
Voted: 4

Підсудність розлучення з іноземцем

Підсудність розлучення з німцем

Підсудність розлучення з німцем – це визначення територіального органу, в якому буде відбуватися оформлення шлюборозлучного процесу. Слід зазначити, що розлучення з іноземцем може відбуватись, як в Україні, так і в іншій країні, в залежності від особливостей ситуації.

Розірвати шлюб з громадянином Німеччини в Україні можна у випадку, якщо:

 1. подружжя тривалий час проживало в Україні;
 2. у одного із сімейної пари зареєстроване майно в Україні;
 3. наявність українського громадянства в одного з подружжя.

Також сімейна пара може розірвати шлюб в країні:

 1. де був зареєстрований шлюб
 2. громадянином якої є другий із подружжя;
 3. де проживала сімейна пара.

Для визначення підсудності при оформленні розлучення з іноземцем краще за все звернутися до сімейного адвоката, який спеціалізується на процесах розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатом

 

Процедура розлучення з іноземцем

Процедура розлучення з громадянином Німеччини

Процедура розлучення з громадянином Німеччини аналогічна процесу розірвання шлюбу з громадянином України. В залежності від особливостей сімейної пари, розлучення може відбуватись через суд або через РАЦС.

Розлучення через суд з німцем необхідне при наявності неповнолітніх дітей, суперечок щодо розірвання шлюбу, відсутності одного із подружжя та неможливості з’явитися в суді.

В інших випадках подружжя може подати на розлучення через РАЦС. Процедура розлучення в РАЦСі більш проста та швидка. Сімейній парі слід подати заяву про розірвання шлюбу в органи РАЦС і через місяць кожен із них зможе отримати свідоцтво про розлучення.

Документи для розірвання шлюбу з іноземцем

Документи для розірвання шлюбу з німцем

Документи для розірвання шлюбу з німцем практично не відрізняються від документів, необхідних для розлучення з українцем. В основний пакет документів входять паспорти, ІПН кожного з подружжя та свідоцтво про шлюб.

За наявності у пари неповнолітніх дітей, необхідно додати свідоцтво про їх народження. Також обов’язковою є заява на розлучення. При розлученні з іноземцем через РАЦС подається спільна заява подружжя.

При розірванні шлюбу в суді з громадянином Німеччини слід підготувати позовну заяву в суд.

Як розлучитись з іноземцем в Україні

Як розлучитись з громадянином Німеччини в Україні

Для розлучення з громадянином Німеччини в Україні слід правильно підготувати документи. Процес розірвання шлюбу та документи для його оформлення відрізняються, в залежності від країни, де був зареєстрований шлюб.

Якщо шлюб був оформлений в Німеччині, то необхідно підготувати переклад свідоцтва про шлюб українською мовою та проставити на ньому штамп апостиль, який буде свідчити про легальність документа. Якщо шлюб був зареєстрований в Україні, то переклад документів для розлучення з німцем робити не потрібно.

Після закінчення процесу розірвання шлюбу з іноземцем в Україні потрібно зробити переклад документа про розлучення та поставити на ньому апостиль для відправлення тому із подружжя, хто проживає за кордоном. Оформити всі документи, швидко зробити переклад та проставити апостиль допоможе адвокат з розлучень.

Переваги розірвання шлюбу з іноземцем в Україні

Переваги розірвання шлюбу з німцем в Україні

Процес розірвання шлюбу з громадянином Німеччини в Україні – більш проста процедура. Це пов’язано з тим, що українське сімейне законодавство передбачає спрощену процедуру розірвання шлюбу.

Окрім того, низька вартість та швидкість розірвання шлюбу з німцем в Україні дозволяють заощадити час та гроші на оформленні розлучення.

Розлучення з іноземцем в Україні:
низька вартість розлучення;
гарантований результат;
швидкий процес.
Розлучення з іноземцем за кордоном:
висока вартість розлучення;
без гарантій результату;
тривала процедура.

Послуги адвоката при розлученні з іноземцем

Послуги адвоката при розлученні з німцем

Адвокат по сімейним справам допоможе оформити розлучення. Послуги адвоката з розлучень включають:

 • проведення консультації та визначення оптимальної тактики розлучення;
 • підготовку документів та заяви на розірвання шлюбу;
 • супроводження та допомога впродовж усього процесу розлучення з німцем;
 • оформлення перекладу документів та проставлення апостилю на них;
 • швидке отримання документа про розірвання шлюбу – свідоцтва про розлучення або рішення суду про розірвання шлюбу.

Окрім цього адвокат може представити Ваші інтереси в суді. Тобто процес розірвання шлюбу може відбуватися без Вашої присутності та участі у судових засіданнях.

Розірвання шлюбу з іноземцем онлайн

Розірвання шлюбу з німцем онлайн

Сьогодні популярною послугою адвоката є оформлення розлучення онлайн з громадянином Німеччини. Всі юридичні послуги можуть надаватись в режимі онлайн, без Вашого особистого приїзду до юридичної компанії.

Для розірвання шлюбу онлайн з іноземцем необхідно оформити договір про надання правової допомоги та надіслати скан-копії або фото документів адвокату. Це можна зробити за допомогою електронної пошти або будь-яким месенджером.

Після цього адвокат бере на себе всі зобов’язання щодо оформлення розлучення, а у Вас з’являється вільний час для роботи, відпочинку та вирішення особистих питань.

Зв’язатися з адвокатом

 

Розлучення з іноземцем під ключ

Розлучення з громадянином Німеччини під ключ

Розлучення з громадянином Німеччини під ключ – це комплекс юридичних послуг, що включають повне оформлення розірвання шлюбу без Вашої участі. Вам не потрібно зустрічатися з юристом, брати участь у підготовці документів та заяви на розірвання шлюбу, а також з’являтися на судових засіданнях.

Всі питання щодо оформлення процесу розірвання шлюбу вирішує адвокат. Така послуга найбільш актуальна сьогодні, тому що Ви можете перебувати за кордоном або в іншому місті, а юрист швидко оформить розлучення на відстані.

Розірвання шлюбу з іноземцем без присутності в Україні

Розірвання німцем без присутності в Україні

Розлучення без присутності в Україні з німцем – актуальний запит серед наших клієнтів. Для оформлення розлучення з громадянином Німеччини без присутності необхідно заключити договір про надання юридичних послуг з адвокатом.

Такий договір є підставою для передачі повноважень та обов’язків адвокату для розв’язання всіх питань щодо розірвання шлюбу. Адвокат з розлучень зможе підписувати документи та отримувати необхідні довідки без Вашої присутності в країні.

 

Розлучення з іноземцем з дітьми

Розлучення з громадянином Німеччини з дітьми

Розлучення з громадянином Німеччини з дітьми до 18 років відбувається через суд. Процедура розлучення з дітьми може ускладнюватись суперечками між подружжям щодо виховання та місця проживання дітей.

В такому разі краще запросити адвоката для представлення Ваших інтересів. Юрист зможе врегулювати конфліктні ситуації та швидко оформити розірвання шлюбу в максимально короткі строки.

Відповіді адвоката про розірвання шлюбу з іноземцем

Відповіді адвоката про розірвання шлюбу з німцем

Чи можна розлучитись з іноземцем в Україні?

Можна розлучитися з іноземним громадянином в Україні, знаходячись за кордоном?

Де відбувається розлучення з іноземцем за взаємною згодою при відсутності спільних дітей до 18 років?

Пишіть або дзвоніть нашим адвокатам по сімейним справам, щоб швидко та без проблем оформити розлучення з громадянином Німеччини. Юристи нашої юридичної компанії швидко опрацюють Ваш запит і нададуть всю необхідну інформацію.

Інформація про нашу компанію

Розлучення з громадянином Німеччини

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

Швидке розлучення

Які документи потрібні для розлучення

Процедура розлучення

Розлучення без присутності в суді

Подати на розлучення онлайн

Зміна прізвища після розлучення

Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар