Як розлучитися українцям за кордоном Україна

Як розлучитися українцям за кордоном Україна 2024

Багато подружніх пар сьогодні живуть на відстані – їдуть за кордон на заробітки, виїжджають з України через війну чи з інших причин. Життя подружжя на відстані – це випробування, яке не всі пари витримують. Якщо Ви ухвалили рішення розірвати шлюбні стосунки, то постає питання, як розлучитися українцям за кордоном Україна 2024 року.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Вітаю! Я розповім у цій статті Вам про те, як розлучитися українцям за кордоном, які є варіанти розірвання шлюбу, якщо один із сімейних пар проживає в іншій країні або обидва з них перебувають за кордоном.
Яка адвокатська допомога Вас цікавить?
розлучитися українцям за кордоном
100%
оформити розлучення онлайн, перебуваючи в іншій країні
0%
розірвати шлюб без приїзду в Україну
0%
інша адвокатська допомога
0%
Voted: 1

Розлучення, перебуваючи в іншій країні, без приїзду до України

Якщо чоловік та дружина проживають за кордоном, то для них актуальним є розірвання шлюбу без приїзду до України. Не всі українці можуть чи хочуть приїжджати до України для оформлення юридичних питань, оскільки це потребує витрат часу та коштів.

Відповідно до українського законодавства, українці, які одружилися в Україні, можуть оформити розлучення за кордоном за українським законодавством.

Так, залежно від особливостей сімейної пари, подати на розлучення можна:

 1. В українське посольство (консульство) в іншій країні.
 2. У РАЦС.
 3. У суд.

Розлучитися українцям за кордоном через РАЦС 2024

Розлучитися через РАЦС сімейні пари можуть у тому випадку, якщо хоча б один із них перебуває в Україні, у них немає спільних дітей і обидва згодні розірвати шлюб.

При цьому шлюборозлучний процес у РАЦС без присутності одного з подружжя може бути затягнутий, тому що для цього потрібно підготувати документи.

Так, чоловік, який перебуває за кордоном, для розлучення в РАЦСі має підготувати заяву на розлучення та доручення на чоловіка, яке перебуває в Україні, а також завірити нотаріально ці документи.

Розлучитися українцям за кордоном із юристом:
гарантовано
без проблем
швидко
Розірвати шлюб за кордоном самостійно:
без гарантій
проблематично
довго

Оформити розлучення, перебуваючи в іншій країні через суд в Україні

Судова процедура розлучення також потребує часу та підготовки. Особливості шлюборозлучного процесу обумовлюються наявністю дітей та згоди двох подружжя розірвати шлюб.

Якщо один із подружжя перебуває за кордоном, а другий в Україні, то можна подати позовну заяву на розлучення. Підсудність визначається місцем проживання відповідача – чоловіка, який мешкає в іншій країні. Також можна подати позов на розлучення до районного суду відповідно до останнього відомого місця проживання другого чоловіка в Україні.

Часто для підтвердження законності розлучення в іншій країні необхідно зробити легалізацію апостиля документів про розлучення. Апостиль – це штамп, що підтверджує певність документів у іншій країні.

Легалізація може бути необхідна при розірванні шлюбу у консульстві країни, де проживає подружня пара. У такому разі необхідно поставити апостиль на документах для розлучення.

Для використання документів про розлучення (свідоцтва або рішення суду про розірвання шлюбу) в іншій країні також може знадобитися апостиль. Слід зазначити, що легалізація необхідна не в усіх країнах.

Щоб уточнити необхідність легалізації, Ви можете зв’язатися з адвокатом у сімейних справах, який проконсультує Вас щодо питань розлучення українців за кордоном та легалізації документів.

Розлучитися онлайн, перебуваючи за кордоном

Якщо подружжя перебувають за кордоном і хочуть розлучитися в Україні, то вони можуть оформити розлучення онлайн, скориставшись послугами адвоката. Сімейний адвокат може представити Ваші інтереси у суді під час розірвання шлюбу.

Для цього слід підписати договір про правову допомогу з юристом. Підписання договору може бути здійснено через Інтернет. Зателефонуйте або напишіть адвокатам, щоб швидко розлучитися онлайн, перебуваючи за кордоном.

Послуги адвоката під час розлучення українців за кордоном

Сімейний адвокат допоможе Вам розірвати шлюб через суд, якщо Ви мешкаєте в іншій країні. Ви можете не витрачати час та гроші для приїзду в Україну, оскільки адвокат у сімейних справах оформить усі документи від Вашого імені.

Ви зможете заощадити час та сили, а також уникнути конфліктів із колишнім чоловіком. Крім того, наші сімейні юристи допоможуть вирішити питання про дітей, поділ майна та виплату аліментів – у судовому порядку чи через нотаріуса.

Запитання адвокату про розірвання шлюбу українців за кордоном
Якщо подружжя проживає за кордоном, чи можуть вони розлучитися в Україні?
Українці, перебуваючи за кордоном, можуть розлучитися лише через суд?
Як розлучитися українцям за кордоном, якщо вони не можуть приїхати до України?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Щоб розлучитися українцям за кордоном у короткий термін, зателефонуйте або напишіть адвокатам у сімейних справах. Наші юристи оформлять розірвання шлюбу онлайн без Вашого приїзду в Україну.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Як розлучитися в Європі українцям
 2. Хто платить за розлучення в Україні 2024 року?
 3. Заява на розлучення через суд в Україні
 4. Як подати позов на розлучення в Україні
 5. Як розлучитися, якщо дружина за кордоном Україна
 6. Як розлучитися з чоловіком без його згоди Україна
 7. Як при розлученні залишити дитину з батьком Україна
 8. Як відновити свідоцтво про розірвання шлюбу Україна
 9. Як дізнатися чи подав чоловік на розлучення Україна
 10. Як дізнатися чи подала дружина на розлучення Україна
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар