Розлучення з іноземцем без його присутності в Україні

Розлучення з іноземцем без його присутності в Україні 2024

Міжнародні шлюби, коли одне з подружжя є іноземним громадянином, стають дедалі популярнішими в Україні. На жаль, нерідко такі шлюби згодом розриваються. Розлучення з іноземцем без його присутності в Україні 2024 року – процедура, яка потребує ретельної підготовки.

Причинами розірвання шлюбу з іноземними громадянами можуть бути матеріальні фактори, зради, шкідливі звички одного з партнерів, а також – розбіжність поглядів на життя, різні цінності, релігійні фактори та інше.

Як розлучитися з іноземцем без його присутності в Україні

Розлучитись з іноземцем без його присутності в Україні можна шляхом подання позовної заяви до суду. Вам потрібно підготувати позов на розірвання шлюбу, в якому вказати останнє відоме Вам місце проживання/реєстрації іноземного чоловіка.

Після цього органи суду зобов’язані сповістити другу сторону про початок судового розгляду. Коли другу сторону буде повідомлено про подання позову на розірвання шлюбу, буде призначено судове засідання.

Розлучення з іноземцем в Україні без його згоди

Часто в сімейних парах один із подружжя виступає проти розлучення. У такій ситуації розірвання шлюбу з іноземцем без його згоди краще оформляти адвокатом.

Відсутність згоди партнера розлучатися може спричинити затягування процесу. Сімейний юрист допоможе правильно підготувати заяву та подати документи на розлучення, щоб шлюборозлучний процес не затягувався.

Розлучення з іноземцем, якщо є дитина

Якщо в сім’ї є маленькі діти, то розлучення може бути оформлене у суді двома способами:

 1. Подання спільної заяви від двох подружжя до суду.
 2. Поданням позовної заяви від однієї із сімейної пари.

Спільна заява подається двома подружжям до органів суду. До нього прикладається договір про дітей, у якому прописані правничий та обов’язки сторін стосовно дітей. Цей договір слід завірити у нотаріуса.

При цьому один із подружжя може відкликати спільну заяву, якщо передумає розлучатися. Тому адвокати рекомендують спочатку подавати позов до суду на розлучення, щоб гарантовано розірвати шлюб із іноземним громадянином.

Розлучення з іноземцем через суд Україна 2024

Розлучення в суді з іноземцем може бути оформлене без Вашої присутності. Розірвання шлюбу без присутності подружжя в суді оформляється через адвоката.

Такий спосіб розлучення найбільш практичний та зручний, оскільки дозволяє заощадити час та гроші на шлюборозлучному процесі. Ви можете перебувати за кордоном або проживати в іншому місті в Україні, а адвокат оформить розлучення з іноземцем онлайн за українським законодавством.

Розірвання шлюбу з іноземним громадянином через РАЦС

Розірвання шлюбу через РАЦС з іноземцем може бути оформлене в такому ж порядку за таких самих умов, як і розлучення між українськими громадянами.

Головні умови для розлучення через РАЦС – взаємна згода подружжя, відсутність спільних дітей віком до 18 років. Якщо умови дотримані, подружжя може подати заяву на розірвання шлюбу до органів РАЦСу. Вже через місяць шлюб буде розірваний, і Ви зможете отримати свідоцтво про розлучення.

Як розлучитися, якщо шлюб зареєстрований в іншій країні

Якщо Ваш шлюб було укладено в іншій країні, то для розлучення з іноземцем в Україні мають бути підстави. Такими підставами можуть бути:

 1. Наявність прописки в однієї із сімейної пари в Україні.
 2. Проживання тривалий час на території України.
 3. Майно, що оформлене в Україні.

Щоб розлучитися в Україні, якщо шлюб із іноземцем був укладений за кордоном, найкраще зв’язатися з адвокатом у сімейних справах, який проконсультує Вас та допоможе оформити розірвання шлюбу.

Послуги адвоката: розлучення з іноземцем без його присутності в Україні

При розлученні з іноземцем без його присутності в Україні можуть виникати різні складнощі – з оформленням документів, повідомленням другої сторони про процес розлучення, необхідністю підготовки додаткових довідок, перекладів та легалізації документів.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Допомога адвоката у сімейних справах – це гарантія того, що розлучення з іноземцем без його присутності в Україні буде оформлене швидко, юридично грамотно та без проблем.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Помилки в документах суду та РАЦСу під час розлучення
 2. Як затягнути справу про розлучення
 3. Довідка про сімейний стан в Україні
 4. Закон про розлучення (законодавство)
 5. Підстави припинення шлюбу
 6. Отримання повторно документів у РАГСі
 7. Укладання шлюбу з іноземцем в Україні
 8. Укладання шлюбу у РАГСі між громадянами України
 9. Як зареєструвати іноземне розлучення в Україні
 10. Перекладач під час розірвання шлюбу

Розлучення з іноземцем без його присутності в Україні

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар