Розлучення без присутності подружжя Україна

Розлучення без присутності подружжя Україна 2024

Розірвання шлюбу – це здебільшого стандартна процедура, яка складається з певних етапів: визначення способу розірвання шлюбу, підготовка документів, подача заяви, подача її до компетентного органу та отримання свідоцтва про розірвання шлюбу. При цьому розлучення без присутності подружжя в Україні в 2024 році дещо відрізняється своєю специфікою.

Розірвати шлюб без присутності чоловіка та дружини можна виключно через суд. Це з тим, що процедура шлюборозлучного процесу через РАЦС передбачає присутність подружжя під час подання заяви. У деяких випадках можна розлучитись у РАЦСі за дорученням із присутністю одного з сімейної пари – чоловіка чи дружини.

Розлучитись без присутності чоловіка, дружини в Україні

Якщо подружжя не може бути присутнім при подачі заяви про розірвання шлюбу – вони за кордоном або в іншому місті – необхідно звернутися в судові органи.

При цьому суд не розглядатиме справу про розлучення, якщо інтереси хоч одного з подружжя не будуть представлені довіреною особою. Тому для оформлення розлучення без присутності подружжя, чоловік чи дружина повинні підписати договір з адвокатом про юридичну допомогу.

Розлучитися через суд без участі сторін 2024 року

Судове розірвання шлюбу без участі сторін можна оформити шляхом подачі позову до компетентного суду. Юрисдикція (рішення суду, до якого подаються документи) має ґрунтуватися на місці проживання відповідача. Наприклад, якщо позов подає дружина, документи подаються до районного суду за місцем реєстрації/проживання чоловіка.

Визначивши суд, у якому розглядатиметься справа про розірвання шлюбу, слід підготувати позов та документи. Оскільки розлучення оформлятиметься без участі подружжя, то адвокат зможе підготувати всі необхідні документи та заяви. Якщо Ви знаходитесь за кордоном або в іншому місті, то потрібно надіслати юристу якісні фото чи скан-копії документів.

Умови для розлучення без присутності подружжя

Головна умова для розлучення без присутності подружжя – правильно підготувати позовну заяву на розлучення та підписати договір з адвокатом. Укласти договір правової допомоги також можна онлайн – без особистої зустрічі з адвокатом.

Оформити розлучення без присутності обох сторін можна, якщо:

 1. Один із подружжя проти розірвання шлюбу.
 2. У сім’ї є маленькі діти, які не досягли повноліття.
 3. Один із подружжя не хоче з’являтися до суду для розлучення.

Оформити розлучення онлайн без присутності сторін в Україні 2024

Оформлення розлучення онлайн без присутності сторін в Україні через адвоката – це гарантія того, що юрист проконтролює кожен етап процесу розлучення.

Річ у тому, що якщо один із сімейної пари не є до судна засідання, то розгляд справи може бути відкладено або перенесено. Тому краще, щоб адвокат контролював судовий процес та максимально прискорював його.

Послуги адвоката: розірвати шлюб без присутності онлайн

Сімейний адвокат допоможе розірвати шлюб без присутності чоловіка та дружини навіть у найскладніших ситуаціях – за відсутності одного чи кількох документів, за незгоди чоловіка, за наявності конфліктів між подружжям.

Ви можете бути впевнені, що розлучення онлайн буде оформлено юридично грамотно та у мінімальні терміни. За потреби адвокат у сімейних справах допоможе з легалізацією апостиль документів для їхнього використання за кордоном.

Договір з адвокатом для розлучення без присутності подружжя

Договір з адвокатом для розлучення без присутності подружжя може бути укладений онлайн. Для цього слід погодити з юристом перелік послуг, які Вам потрібні, а потім підписати договір.

Юрист надішле Вам електронний варіант договору, а Вам потрібно буде його видрукувати, підписати та надіслати в електронному форматі адвокату. Після цього юрист зможе представляти Ваші інтереси у суді та інших організаціях для оформлення шлюборозлучного процесу.

Переваги розлучення без присутності чоловіка, дружини у суді

Розірвання шлюбу без присутності чоловіка та дружини в суді через адвоката – це перевірений спосіб заощадити час, гроші та вберегти себе від зайвого стресу.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Під час розлучення між багатьма подружжям виникають додаткові конфлікти та суперечки. Адвокат зможе захистити Ваші інтереси та досягти позитивного результату. Ви можете перебувати в іншій країні чи іншому місті, а юрист оформлятиме всі юридичні питання.

Корисні матеріали сайту rozirvannya.com.ua:

 1. Розірвання шлюбу з іноземцем
 2. Розірвання шлюбу в РАЦСі
 3. Розірвання шлюбу в суді
 4. Адвокат – юрист з розлучень Скрябін Олексій Миколайович
 5. Адвокат по сімейнім справам в Україні
 6. Як залишити дітей із батьком після розлучення?
 7. Розлучення з вагітною за ініціативою дружини
 8. Колишня дружина проти спілкування з дитиною
 9. З ким житимуть діти у разі розлучення?
 10. Причини розлучення у заяві про розірвання шлюбу

Розлучення без присутності подружжя Україна

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
ROZIRVANNYA
Додати коментар